Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (594. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Batman'in sesini çalarsın, düşmanlarını çalarsın, League of Assasins'i bulursun, kız arkadaşım olamaz ayaklarına girersin, hadi eyvallah ama Nolan serisinde Ra's'ın Bruce Wayne'e söylediği lafı çalmak nedir ya?
    ''The world is too small for someone like Oliver Queen to disappear.''
    Düpedüz Batman dizisi çektiklerini sanıyor bunlar herhalde.
  • Yeni sezon ne zaman ?
  • gokmavisin kullanıcısına yanıt
    7 Ekim'de ABD'de yayınlanacak. Ertesi gün falan düşer nete.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Green Lantern söylentileri gittikçe artıyor. Bu diziden pek bir beklentim kalmadı ama yine de izlettirecek kadar iyi bir söylenti bu Green Lantern muhabbeti.
  • Yav batman yapalarmis daha guzel olurmus. Resmen izlerken kendimden utandim 3. Sezon lesti acikcasi. Bu arada
    cizgi romaninda laurel la aski lak diye bitiyormu felicity yle olan iliskileri cok sacma geldi bana sanki felicity cok sevildigi icin ollie nin manitasi oldu gibime geldi benim

• Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    Daha The Atom'un efektlerini yapamayan adamlar Green Lantern efekti mi yapacaklar?

Taş çatlasa en fazla Hal Jordan olarak gözükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Daha The Atom'un efektlerini yapamayan adamlar Green Lantern efekti mi yapacaklar?

Taş çatlasa en fazla Hal Jordan olarak gözükür.

Bu konuda haklısınız kafada çok büyük soru işaretleri bırakıyor. Tek umudum Flash'ın 2. sezonunda kullanacakları yeni efektler olabilir. Daha iyi ve kaliteli olacağı yönünde haberler vardı. Kayıp pilot meselesi, Coast City'i göstermeleri ve bir de Damien Darkh'ın değişik gücünü görünce söylentiler iyice arttı. Efektler biraz özensiz olsa da Green Lantern görmek isterim ne yalan söyleyeyim
  • Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    The Flash efekt gerektiren bir karakter olduğu için ve ilk sezonunda çok iyi reyting yakaladığı için bütçe arttırıldı ve bu nedenle yeni sezonda, daha özel efektler kullanılacak.

Flash'ın ilk sezon efektleri Arrow'un 3 sezonluk efektlerine bedeldi zaten. Arada bu kadar fark olmasının nedeni ise iki dizide farklı görsel efekt şirketlerinin çalışması.

Flash'ın görsel efektlerini yapan firma, elindeki kısıtlı bütçe ile çok iyi işler çıkardı ama Green Lantern bambaşka bir olay. Adamın suiti bile komple efektten oluşuyor.

Umarım Hal Jordan gibi bir karakteri dizi evreninde harcamazlar, alsınlar John Stewart'ı tepe tepe kullansınlar.

• Yahu bu arrow'un efektinin iyileşeceğini düşünmeyin sakın.Adamlar daha ilk bölümde geminin gidişini gösterirken hepimiz anladık dizi de efektlerin kötü olacağını.Adamlar uçağın bir anda sarsılışını gösteriyor sanırsın oyuncak uçak.
  • Yani şu yeni fragmanda ki saçmalık felicity sahnesi bile yeni sezona başlama saçmalıklarla vaktini harcama diye bağırıyorrr

https://store.donanimhaber.com/18/12/7e/18127e3ea75557df7286a43dbc90ea5f.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordusGavadus

Yav batman yapalarmis daha guzel olurmus. Resmen izlerken kendimden utandim 3. Sezon lesti acikcasi. Bu arada
    cizgi romaninda laurel la aski lak diye bitiyormu felicity yle olan iliskileri cok sacma geldi bana sanki felicity cok sevildigi icin ollie nin manitasi oldu gibime geldi benim

Olicity hayran baskısından oldu zaten.

• Şimdi arkadaşlar fragman da oliver'in yüzük koyduğunu görüyoruz o sırada kardeşi geliyor ve ona ihtiyacı olduklarını söylüyor.Bu dizilerde hep klasiktir zaten bir de çizgi romana uyarlanacağını bildiğimiz için.Şimdi bu sezon büyük ihtimal Felicity ölür,Olicity olayı biter.İnşallah yani artık bitsin,saçma tripler görmekten bıktık.Bu sezon kesin ölür,ardından Oliver kendini tekrar kötü hisseder önümüzde ki sezon da Laurelle yakınlaşırlar.Bu dizi Tom öldüğünde zaten ilk mermisini almıştı kalbine.Umarım 4x9 da ölür de şu kız,yarı sezon finali ayağına sezon canlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifGR

Şimdi arkadaşlar fragman da oliver'in yüzük koyduğunu görüyoruz o sırada kardeşi geliyor ve ona ihtiyacı olduklarını söylüyor.Bu dizilerde hep klasiktir zaten bir de çizgi romana uyarlanacağını bildiğimiz için.Şimdi bu sezon büyük ihtimal Felicity ölür,Olicity olayı biter.İnşallah yani artık bitsin,saçma tripler görmekten bıktık.Bu sezon kesin ölür,ardından Oliver kendini tekrar kötü hisseder önümüzde ki sezon da Laurelle yakınlaşırlar.Bu dizi Tom öldüğünde zaten ilk mermisini almıştı kalbine.Umarım 4x9 da ölür de şu kız,yarı sezon finali ayağına sezon canlanır.

Lazarus'a atarlar. Kurtuluşumuz yok.

• lazarusun suyu cikti artik yeter

• Bu yılki Arrow & Flash ortak bölümünün Arrow ayağında (4x8) Hawkman'in de olacağı açıklandı.

• Keşke şu Olicity saçmalığını çıkarmasaydılar hayran baskısı yüzünden o güzelim masum kız neye dönüştü ve aralarındaki aşk hiç gerçekçi gelmiyor bana. Oliver reisin yanına Sara ya da Helena çok yakışıyordu bence.
  • Damien öldürürse işlemez lazarus.Lazarusu çözümlemiş birisi Damien Darhk.Şu Tom'u diriltseler asıl.Malcolm yanında hep lazarus suyu taşıyordu,neden vermedi ki oğluna.
  • Ayaküstü sitcom izletiyor adamlar helal olsun.
  • @KingStark Hocam haklisiniz kotu diyip izleyen cok var. Ve ben de onlardan biriyim :)

Neden derseniz

1) Flash ile ayni evrende
    2) Basladigim diziyi yarim birakmama gibi bir aliskanligim var

Ama diziye kesinlikle kotu demiyorum ben. Ilk 2 sezonu cok begendim ama 3. Sezon civittilar. Pembe diziye dondu. Artik sosyal medyada ergenlerin "Olicityyyy <333" yazilarini gorur oldum

4. Sezon umarim duzelir hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

şu kaska nasıl alışacağız bakalım

Siyah power rangers var mıydı?
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.