Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (593. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Berbat ötesi üçüncü sezonla bir dizi bu kadar batabilir ancak, trailer'dan görüldüğü üzere dördüncü sezondan da bir cacık olmayacak. İlk sezonların hatrı olmasa izlenecek dizi değil artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingStark

Arkadaşlar bu kadar nefret ediyorsanız neden izliyorsunuz ki? Sevmiyorsan izleme diyenlerden değilim ama resmen nefret ediyorsunuz diziden ama hala izlemeye devam ediyorsunuz.Dizide ne olsa eleştiriyorsunuz.O zaman izlemeyin hem siz hem de dizinin sevenleri rahat eder.3.sezon kötü olabilir ama son bölümleri çok iyidi bence.O bölümlerde neyi sevmediniz? Söyler misiniz biriniz?

The Flash ile bağlantılı olduğu ve başladığım dizileri bitirme ihtiyacı duyduğumdan dolayı izliyorum.
  • KingStark kullanıcısına yanıt
    Bu sezon izlemek istemiyordum aslında ama hem Constantine için hem de Flash ile aynı evrende yer almasından dolayı izliyorum yani sırf Flash için izliyorum desem yeridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aaabi Constantine Keşke CW şu diziyi kurtarsaydı

Constantinenin aksanlı konuşmasını duymak için sabırsızlanıyorum

Constantine geliyor beyler sigaraları yakın
  • KingStark kullanıcısına yanıt
    Dizi kendi çizgisinden fazlasıyla saptı ve komple Batman evreninden beslenmeye başladı hatta karakteri iyice Batman'e çevirdiler.

Ayrıca 3.sezonun bir tane güzel bölümünü hatırlamıyorum, komple leş bir sezondu. 2 gün eğitim alan Laurel'ın birlik üyelerini indirmesi falan, çekim kalitesi kötüydü diyemiyorum çünkü kaliteye dair bir şey yoktu.
    O dublörlerin açık açık belli olması falan rezillikti.

Şu sahne bile 3.sezonun ne kadar çöp olduğunu anlamamız için yeterli

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Şu Felicity'i görmek istemiyorum artık, iyice pembe diziye çevirdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Dizi kendi çizgisinden fazlasıyla saptı ve komple Batman evreninden beslenmeye başladı hatta karakteri iyice Batman'e çevirdiler.

Ayrıca 3.sezonun bir tane güzel bölümünü hatırlamıyorum, komple leş bir sezondu. 2 gün eğitim alan Laurel'ın birlik üyelerini indirmesi falan, çekim kalitesi kötüydü diyemiyorum çünkü kaliteye dair bir şey yoktu.

İlla şu rezillği koyup hatırlatacaksın yani? valla şu sahneyi hatırlayınca bi soğuma geldi 4. Sezona hiç başlamasak yeridir harbiden keşke şu felicity geberse de kurtulsak. Oliver ve Laurel hatırına izliyorum artık diziyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

O sahnede gidip kusasım gelmişti. Hayatımda öyle rezillik görmedim ben. Şu dizide tek keyif aldığım şey flashbackler, Oliverın karakter olarak gelişmesini görmek çok hoşuma gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • felicity ne güzel tarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Eylül 2015; 11:00:20 >

• Her karakterin kendine denk rakipleri vardır, Batman'in villainlerini diziye sokmak yerine Green Arrow'un kendi villainlerine biraz derinlik katıp koysalardı çok daha iyi olurdu.

3x9 fena değildi ama ondan sonrası çöptü. Adam böğrüne kılıç yedi kaç metreden düştü ama özel hiçbir şey kullanmadan iyileştirdiler. O kadar bekledim şu sıvıyla tedavi ettik demelerini ama herifler resmen normal tedaviyle iyileştirdiler.
    Ayrıca Slade'in olduğu bölüm rezaletti, adamı Thea'ya yem ettiler inanılır gibi değil

Flashbackler'de çöp oldu iyice, nerede ada da geçen o flashback'ler nerede şimdi ki flashback'ler.

3.sezonun 1 tane övülecek yanı yok.
  • Şu Damien Darhk inşallah sağlam bir kötüdür. Yani kötü gibi kötü Slade Wilson gibi. Çok batırmadan 2.sezona benzer şeyler olursa sıkılmadan izleriz. Daha Constantine var daha tecrübeli bir Black Canary vs. inşallah güzel yazar senaristler.
  • Hocam flashbackleri ben de seviyorum ama 3. sezonun flashbackleri de çok kötüydü ya.
    Oliver arabaya binmeye çalışırken arkasından bi ordu ateş ediyo bi mermi bile gelmiyo adama. Ben silah almadım elime ben sıksam vururum yani Flashbacklerde Deadshot'ın sahneleri çok iyiydi.

• Arrow (2012 -2020 ) Bitti
  • Öncelikle dizinin ilk 2 sezonun efsaneliğini hepimiz biliyoruz.Flashback sahneleriyle ayrı bir diziydi,günümüz olayları ve slade ile ayrı.12. bölümden başlayıp 21. bölüme kadar o kadar gerildik ki her bölüm slade çok büyük hamleler yapıyordu.Yeter da diyorduk.Ben 3. sezon gelmez dedim,bu adamı yenemez.Efsane bir sezon finaliyle bitti dizi ama 3. sezon nedir be o.Supernatural'in 6. sezonu değerinde bir 3. sezon izledik.Ra's açıkçası beni ürkütmedi bile.Adamları olmasa bir halta yaramaz dedim.Zaten finalde ki dövüşleri de berbat ötesiydi.Hiç eli ağza götürmedi,kareografileri kötüydü.Felicity'nin tripleri ile de olay aşka döndü.Koskoca arrow felicity için nelerden vazgeçiyor.Laurel ile evlenecekti çizgi romana göre,inşallah da onla evlenir yoksa bu felicity olaylarından dolayı bırakıcam diziyi.''Sen çok kuulsun ama ray da zengin e tabi şimdi barry de fişek maşallah barry ile öpüşürüm senle yatarım ray ile gönül eğlendiririm,sonuçta zekiyim'' kafasındaydı resmen 3. sezonda.4. sezona bakarsak Damien de meta bir güç var sanırım ya da lazarusun özünü keşfetti,havayı kontrol etmesi felan.
    Diggneto..Neyse umarım iyi bir 4.sezon izleriz.

• Arrow (2012 -2020 ) Bitti

• Oliver bu sezon flash backler ile hangi hikayenin icinde olacak onu metak ediyorum.
    Yoksa tayt giyen kizlar disinda dizide ilgimi ceken birsey kalmadi. Bide felicity nin booty si..

• Oliver yol yakınken şu oku bıraksın artık. Önüne gelen engelliyor şu herifin oklarını

• yeni flashback lerde Rusya hikayelerini gösterirler belki
  • yeni flashback lerde Rusya hikayelerini gösterirler belki
  • GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Rusya hikayeleri güzel oluyodu
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.