Şimdi Ara

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
214
Cevap
3
Favori
130.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sünger filtresi gibi bir filtre yoksa türbin-motor bölmesine kaçan toz (suda yakalanamayanlar) veya kirli su damlacıkları olmuyor mu? türbin bölmesine kaçan kirli su tanecikleri ve toz oluyorsa orada birikip koku yapmaz mı? (kullananlar kova temizlenirse koku olmuyor diyor ama bu kafamda yine bir soru işareti) . hem bu durumda hepa filtre de çabuk tıkanır gibime geliyor.

yeni bir süpürge almam lazım. benim aklıma hepa+toz torbalı bir süpürge daha çok yatıyor ama arnica boranın hepa filtresi ucuz. aklım buna da kayıyor.
  • Bora modeli suyunu fazla koyarsanız motora su kaçırabiliyor. Tüm sulu süpürgelerde su kirlenince değiştirmez temizliğe devam ederseniz motora toz kaçar ve hepa filtre çabuk kirlenir.

Anneannemde Bora var bendeki hydra plus ın hepa filresi onunkine göre daha temiz. Hydra modellerinde motordan önce 3 adet sünger filtre var ve haliyle daha iyi filtre ediyor üstelik şamandıralı motor koruyucu var, devrilme anında motorun emişini kesiyor.

Sulu süpürgelerde her kullanım sonrası suyu dökmek, hazneyi iyice temizleyip kurutmak ve makineyi bir sonraki temizliğe hazır hale getirmek lazım bu şekilde kullanılırsa hazne koku yapmaz fakat motora kaçan tozlar da koku yapabilir. Sulu sistem biraz ahmetli gibi görünüyor ama bir süre sonra alışıyorsunuz.
  • 219 tl fiyat olarak iyi mi 250 tl üzerine 25 tl puan da veriyolar ya da taksit yapıyolar

• temiziiği gayet kolay üİuYOr turbo temiziiği zor olabiiir ama. Ayrıca bana sessiz geldi çalışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunter -- 23 Mart 2012; 20:28:32 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    İhtiyacınız olursa Arnica Bora süpürgeler için uygun filtre ve teleskopik boruya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

http://www.supurgemarket.com/arnica-bora-4000-silindirik-hepa-filtre-p-4438.html
    http://www.supurgemarket.com/arnica-bora-4000-teleskopik-supurge-borusu-p-4580.html

• Bu süpürgeyi almayı düşünüyorum eve en uygun nereden alabilirim?
  • bence bekle Arnica bora 5000 çıkıyor ay sonunda yinede sen bilirsin ben deveyuku.com'dan aldım.
  • Bora 5000'i şimdi gördüm. Özelliklerini arttırmışlar, sanırım borusu da eski serilere göre uzun. Mini turbo fırça ve parke fırçası eklemişler. Fiyatı da inerse süper olur.

http://www.senur.com.tr/#!/urun-ailesi/supurgeler/su-filtreli/bora-5000

http://www.goktaslararnica.com/urun_detay.php?products_id=207

• yaklaşık bir hafta önce yeni çıkan 5000 serisinden aldım büroteknik adlı bir internet sitesinden..kargo dahil 297 tl ye geldi..

arnica bora 4000 serisini uzun bir zamandan beri araştırıyordum..çok satıyor olması ve kullanıcı memnuniyeti beni bu markaya itti..evdeki toz torbalı eski süpürgeyi emekliye ayırdık..

hakikatten temizlik yaparken hiç toz oluşmuyor eskisi gibi..sulu sistemin bu kadar da başarılı olacağını tahmin etmiyodum ama buradaki yorumlar beni epey aydınlattı.

kesinlikle bir mühendislik harikası ayrıca türk malı..helal olsun iyi düşünmüşler ve yabancı marka muadilerine nazaran fiyatı oldukça makul.
    fabrika yanılmıyorsam 4000 serisinden gelen kullanıcı şikayetlerini göz önüne alarak 5000 serisini çıkarmış,öyle okumuştum bir kaç yerde..

malzeme kalitesi gerçekten güzel,sadece sesi biraz fazla..sesten rahatsız olanları memnun etmeyebir..ama dayanılmayacak gibi değil..normal toz torbalılarda temizlik esnasında arkadan çıkan gözle görülmeyen toz zerreleri sulu sistemde hapsoluyor sistem gayet başarılı..ayrıca emiş gücünün düşmüyor oluşu da ayrıca bir artı olarak değerlendirilebilir.

temizlemesi de gayet kolay..firma iyi iş çıkarmış..fiyat performans açısından bakıldığında marka takıntısı olmayanlara tavsiye olunur..

• konuyu hortlatarak sorayım. hala memnunmuyuz? emiş gücünde azalma oldu mu? turbo başlık kırılması şikayetleri vardı. ayrıca servis dışı olduğu söyleniyordu. teşekkürler.
  • Yaklaşık 6 aydır evde kullanılıyor, son derece memnunuz verdiğimiz parayı sonuna kadar hak eden bir ürün.

Kullanım açısından bir erkek olarak en çok hoşuma giden yönü haznenin ve içindeki parçaların takması, sökmesi ve temizliğinin oldukça kolay oluşu.

Bazı forumlarda sulu makinanın temizliğinden şikayet ediyorlardı kafama en çok bu takılmıştı işte sökmesi takması temizlemesi filan ama cihazı kullanınca gördümki bu cihazın temizliğinden şikayet edecek bir durum yok kapağı aç suyu klozete boşalt çalkala kurumaya bırak toplasanız 5 dk. almıyor

Turbo başlık sağlam, emiş gücü yerinde, servislik bir sıkıntımız olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOMIX -- 10 Temmuz 2012; 3:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOMIX

Yaklaşık 6 aydır evde kullanılıyor, son derece memnunuz verdiğimiz parayı sonuna kadar hak eden bir ürün.

Kullanım açısından bir erkek olarak en çok hoşuma giden yönü haznenin ve içindeki parçaların takması, sökmesi ve temizliğinin oldukça kolay oluşu.

Bazı forumlarda sulu makinanın temizliğinden şikayet ediyorlardı kafama en çok bu takılmıştı işte sökmesi takması temizlemesi filan ama cihazı kullanınca gördümki bu cihazın temizliğinden şikayet edecek bir durum yok kapağı aç suyu klozete boşalt çalkala kurumaya bırak toplasanız 5 dk. almıyor

Turbo başlık sağlam, emiş gücü yerinde, servislik bir sıkıntımız olmadı.

çok sağol hocam. alıcaz büyük ihtimalle ürünü.

• mağazadan gelerek direk alıp, kargo ücreti ödemeyebilirsiniz. isterseniz..
    tavsiye ederim.

229 tl. bora 4000
    279 tl. bora 5000 temmuz 2
    012
    nakit tabi :-)

temmuzda world card ile şimdi al 4 ay sonra 10 taksit olarak ödemeye başlayabilirsiniz ;)))

http://www.biralisveris.com/Arnica-Bora-5000-Elektrikli-Supurge-Arnica-5000-fiyat_34545.html#0

http://www.biralisveris.com/Arnica-Bora-4000-Arnica-bora-2400-watt-su-filtreliturbo-fircali-elektrikli-supurge_34225.html#0

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge

• Karar Vermeden Önce İyice Düşünün Ve Araştırın Bu Konuyada Dikkat Çekmek İsterim...

Yaygın Servis Yedek Parça Ertesi Gün Muhattap Bulma Konularını İyi Düşünün...!

http://forum.donanimhaber.com/m_63244494/mpage_1/f_/key_Aura+cleanmax//tm.htm#63244494

Daha Güncel ve Hızlı Yanıt İçin BU KONUYA Bakmalısınız..!

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerKüçükyurt

konuyu hortlatarak sorayım. hala memnunmuyuz? emiş gücünde azalma oldu mu? turbo başlık kırılması şikayetleri vardı. ayrıca servis dışı olduğu söyleniyordu. teşekkürler.

kardeş daha almadıysanız bora 5000 serisini düşünmenizi tavsiye ederim..ne de olsa bora 4000 den sonra üretilmiş..malzeme kalitesi epey güzel ama 4000 serisini görmediğimiz için kıyas yapamıyoruz..çekişde asla düşme olmaz bu tip ürünlerde motor arızası yoksa tabii.pişman olmazsınız bence..

4000 e göre biraz pahalı ama ben tam 4000 serisini almaya karar verdikten sonra gördüm bu serinin çıktığını ve hemen aldım..az daha 4000 serisinden alıyorduk..emiş mükemmel ses biraz fazla.

haznedeki o çamurlu suyu görünce çok şaşırmamak lazım aslında..sonuçta toz torbalı süpürgelerin topladıklarını da suyla karıştırsak ortaya yine böyle çamursu bir kötü kokulu,bulanık bir su çıkacaktır fakat bu süpürgenin toz kaçırma durumu toz torbalılara göre epey az.ama hiç kimse kesinlikle toz kaçırmıyor diye bir iddiada bulunamaz.illaki kaçıyor bir mikta fakat toz torbalı sistemlerde ki gibi değil en azından.

yani bana göre tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: zigör

Ben de annem için alacağım Bu 5000 den . Akakce de 250 den başlıyor kargo hariçler . Kargo dahil 270 tl . Hiperucuz dan sipariş verdim aradılar tam sizin girdiğiniz saatte güncelleme yapıldı , saat bası güncelliyoruz su an stokta yok 3 gün içerisinde gelir dediler . Ben de ödemeyi yapmadım bir gelsin diye ama hala gelmedi . Güvensiz bir site gibi .
    Nereden alsam ?

Bende Sanalreyonum.com dan almayı düşünüyorum bugün k.g
  • arkadaşlar bende bu süpürgeden almayı düşünüyorum

Çok tavsiye ediyorlar ne diyorsunuz nereden almak lazım en güvenilir
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.