Şimdi Ara

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
130.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu süpürge yi kaç paradan aldınız? fiyatlar çok oynak.. ???? tavsiye rica....

http://www.biralisveris.com/Arnica-Bora-4000-Arnica-bora-2400-watt-su-filtreliturbo-fircali-elektrikli-supurge_34225.html#0

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge

• Bu ürünü deveyükü.com adresinden aldım. müthiş bir ürün çok araştırdım tüm siteleri aradım. En uyguna deveyükünde buldum diğer siteler 179 ürünü koyuyorlar 20 tl kargo alıyorlar arkadaşlar kanmayın sakın ürünün fiyatının yanında kargo ücretinide sorun kesinlikle benden tavsiye ;)
  • Parasına göre iyi süpürge gibi duruyor, Türk ürünlerini desteklemekte lazım, hemen alacağım aklıma yedek parça sorunu gelmese, çünkü bize gelen temizliğe yardımcı bayanların çoğu sanırım süpürgelerin hortum ve başlıklarıyla besleniyor, devamlı değiştirmek zorunda kalıyoruz, canları sağolsun. neyse acaba 1-HEPA filtresini, 2-borusunu ve süpürme başlığını hatta 3-su kazanını kırılınca (onuda ben yiyeceğim) mantıklı fiyatlarla ve kolayca bulabilirizmiyiz bu Bora'nın? kaçadırlar acaba bu 3 parça? Aklimdaki tek soru bu, bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

EDIT: Bugün bende deveyüküne ısmarladım haydi hayırlısı. Daha önce servisi aradım bütün parçalar var dediler, en pajalısı HEPA filtre 40 lira, HEPA kaç dedim onlarda bilmiyor, bence o HEPA 61 filtre. (Bize her yer Trabzon filtresi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShemsuHor -- 18 Ocak 2012; 17:47:14 >

• Merhabalar Hocam,

Arnica bora yı yaklasık 2 ay önce aldım. gayet iyi bir ürün. Temizleme konusunda da sıkıntısı yok. Sulu olması havadaki toz partiküllerini önlüyor. bu da sağlık için önemli. Arnica markasına güveniyorum çünkü ; çalıştıgım makina imalat firmasında kumlama makinesinde uçuşan kum tanelerini bu süpürge ile çakiyoruz ve banamısın demiyor canavar gibi çalışıyor..
    :)
  • Ben deveyükünden her şey dahil (KDV+kargo) 200 liraya aldım, yalmız rengi siyah geldi, 4-5 gündür kullanıyorum (nedense her gün süpürüyorum bu aralar ) . kablosu sarıyor, çekisi temizliği süper, yalnız nedense kovası 3 dakikada bir zift gibi simsiyah oluyor, 4 dakikada bir suyunu değiştiriyoruz nedense. Su filtresinden ne toz ne akar geçiyor., valla diyecek bir şey yok. Umarım motor ömründede problem olmazsa yapanlara büyük bir teşekkür edeceğim. Süpürge forumuna hakkında yazdıklarımda aşağıda.

http://forum.donanimhaber.com/m_51545146/mpage_4/f_/key_//tm.htm#msglink_56876191

• carfurda 12 taksit 229 tl satılıyor,aldım çok güzel makine.sesi normal,çekişi iyi.tavsiye ederim.en güzel tarafı çektiği tozu geri atmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Süpürgenin üzerinde takılı olan hepa filtresinin 10/11/ veya farklı bir model olduğunu nereden anlıyoruz ? Kitapçığında hep filtresinin numarasını bulamadım, filtrenin üzerinde de yazmıyor.

Ayrıca diyelim ki hepa filtre 10, bunu 14 ile değiştirme şansımız var mı?

bu soruya cevap verecek yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endi

Merhabalar Hocam,

Arnica bora yı yaklasık 2 ay önce aldım. gayet iyi bir ürün. Temizleme konusunda da sıkıntısı yok. Sulu olması havadaki toz partiküllerini önlüyor. bu da sağlık için önemli. Arnica markasına güveniyorum çünkü ; çalıştıgım makina imalat firmasında kumlama makinesinde uçuşan kum tanelerini bu süpürge ile çakiyoruz ve banamısın demiyor canavar gibi çalışıyor..
    :)

Arkadaşlar süpürgenin ucundaki turbo motor standart mı yoksa bazı modellerde mi var sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Süpürgenin üzerinde takılı olan hepa filtresinin 10/11/ veya farklı bir model olduğunu nereden anlıyoruz ? Kitapçığında hep filtresinin numarasını bulamadım, filtrenin üzerinde de yazmıyor.

Ayrıca diyelim ki hepa filtre 10, bunu 14 ile değiştirme şansımız var mı?

bu soruya cevap verecek yokmu?

Süpürgenin filtresi hepa 11, fabrikayı aradım oradan öğrendim fakat
    fabrikada da herkes bilmiyor teknik bir yetkili ile görüşmüştüm, o söylemişti, filtreyi başka bir hepa ile değiştirme şansı eğer Arnica aynı ölçülerde Hepa14 filtre satın alıyorsa mümkündür. Çünkü özelliğinin yanında boyutları da önemli ve bunun için Arnica nın üretim fabrikası ile görüşmeniz yararınıza olacaktır.

• Merhaba,
    Süpürgemarket olarak dh de arkadaşların elektrikli süpürgeler ile ilgili konularda sorularını yanıtlamaya çalışıyoruz. Daha önceki paylaşımlarımızı profilimizden görebilirsiniz. Süpürgenin kalitesi hakkında bir bilgimiz yok ancak aldığımız bilgilere göre 2011 yılının en çok satan süpürgesi olduğunu söyleyebiliriz.
  • Uzun incelemeler sonucu Arnica Bora 2400 W ye karar verdim. Bugün elimize geçti ve hemen denedik. Eşimin söylemesine göre çekimi çok iyi. Evde 2 çocuk astım olduğu için sulu makina almamız icap etti. Dışarı toz vermiyor. Hepa filtre olmasıda ayrıca güzel. Yalnız şu kısmı kötü, biz resmen çamurda kalıyormuşuz. ilk süpürmede su acayip kirlendi. Torbalılarda bir yandan süpür, diğer taraftan geri gelsin. Sulu sistem çok hoşuma gitti. Arnica parçalarıda gayet iyi. Kolay kolay kırılacağını düşünmüyorum. Kırılsada yerli marka, pahalı olacağını düşünmüyorum. Deponun boşaltılması bakımından kolay, dik olanlarda bu iş biraz zahmetli oluyor diye şikayetler vardı.
  • Buğun bende aldım Peşin 205 TL. Fiyataına Göre Süper,Bende hemen denedim 5 M2 HAlıdan Bir avuç Kıl,tuy,saç Falan Çıktı Şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkasdans

Buğun bende aldım Peşin 205 TL. Fiyataına Göre Süper,Bende hemen denedim 5 M2 HAlıdan Bir avuç Kıl,tuy,saç Falan Çıktı Şaşırdım.

5 M2 lik Halı 3-4 dakika süpürmede

• 5 M2 lik Halı 3-4 dakika süpürmede

• "Kafkasdans" arkadaşım hiç sorma, ilk süpürmede bizdede o kir çıktı, açıkcası moralim bozuldu. Sonraki günler azaldı ama. Makinanın çekim gücü çok iyi.
  • Yukarıda, ASUSX51 'in mesajını okuyunca sormaktan vazgeçmiştim ancak sadece yerleri süpürdüğüm halde su haznesinin yeşil bölmelerinde yine toz kaldı. Tüm pislik su tarafından çekilmemişti yani. Acaba ben mi bir yanlış yapıyorum yoksa süpürgem arızalı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Yukarıda, ASUSX51 'in mesajını okuyunca sormaktan vazgeçmiştim ancak sadece yerleri süpürdüğüm halde su haznesinin yeşil bölmelerinde yine toz kaldı. Tüm pislik su tarafından çekilmemişti yani. Acaba ben mi bir yanlış yapıyorum yoksa süpürgem arızalı mı?

Süpürme sırasında hazne pislikle dolup suyun çalkalanması azalırsa suyu değiştiriniz. Bora'larda su kapasitesi az olduğu için suyu sık değiştirmek gerekebilir.
  • Hmmm. Doğrudur, ilk çalıştırmada çok pislenmişti. Birkaç deneme daha yapayım. Teşekkürler.
  • bu süpürgenin tam olarak nasıl bir filtreleme sistemi var. çekilen tozlu hava önce bir su jetinin içinden geçiriliyor, sonra bir süngerden geçip son olarak da hepa filtreden mi geçiyor. tam olarak açıklayacak biri var mı çalışma sistemini. suyun tek başına tüm tozları tutacağı konusunda şüphelerim var. sormamın sebebi açıkçası bu.

bir de hepa filtesi için değişik fiyatlar yazılmış muhtelif konularda. bu konu da biraz daha açıklığa kavuşsa fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lcdekran

bu süpürgenin tam olarak nasıl bir filtreleme sistemi var. çekilen tozlu hava önce bir su jetinin içinden geçiriliyor, sonra bir süngerden geçip son olarak da hepa filtreden mi geçiyor. tam olarak açıklayacak biri var mı çalışma sistemini. suyun tek başına tüm tozları tutacağı konusunda şüphelerim var. sormamın sebebi açıkçası bu.

bir de hepa filtesi için değişik fiyatlar yazılmış muhtelif konularda. bu konu da biraz daha açıklığa kavuşsa fena olmaz.

Bu süpürgenin içerisinde sadece su filtresi ve hepa filtre bulunmakta. Diğer modeller gibi sünger filtresi yok. Tozlar önce su içinde tutuluyor, suyun tutamayacağı çok ince tozları ise hepa filtre tutuyor.

Bende hydra plus var, servisinden hepa filtresini 8,50 liraya aldım. Bora da aynı hepa filtreyi kullanıyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.