Şimdi Ara

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
130.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ARNICA HYDRA RAIN PLUS ile Arnica bora 4000 arasında kaldım. bu iki ürünün emiş güçleri nedir? hangisini tavsiye edersiniz? en uygun fiyata nerde bulabilirim?
  • Bende bunu sanalreyonumdan aldım, kargoyla 180 liraya geldi. Siteden ilk alışverişim olduğu için tereddütlüydüm ama siparişten 24 saat sonra cihaz elimize geçti Ancak fabrikasyon hatası olarak su filtresi çıkmadı. Sanalreyonuma telefon ettim, firmayla kontağa geçip göndertileceği söylendi. Genel olarak sanalreyonum'dan gayet memnun kaldım, telefona hızlı cevap veriliyor, müşteri hizmetleride iyi.

Cihaza gelince 800 tl'lik yabancı ürün alacağıma 3 sene garantili ve bu kadar olumlu yorum alan bir ürün almak daha mantıklı geldi. Denildiği gibi plastik aksam biraz kalitesiz gözüküyor ama çekiş gücü çok iyi, sesi gayet normal, kesinlikle aşırı gürültülü değil. Daha fazla test edemedik, eksik parçanın üreticiden gelmesini bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 9 Aralık 2010; 13:50:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: melrock

Arkadaşlar genel bir soru olacak belki ama, bu model yada genel olarak sulu modeller ile sıvıları da makinelere zarar vermeden çekebilir miyiz acaba. yani kastettiğim bir halı yıkama makinesi olması değil ama örneğin halı yada koltuk leke oldu. orayı deterjan ve ıslak bezle sildikten sonra oranın nemini yada sıvısını bu sulu elektrik süpürgeleri ile çekebilir miyiz acaba ?

Az önce Arnica müşteri hizmetlerini arayıp aynı soruyu sordum. "Biz önermiyoruz." dedi. Sebep olarak da motora su kaçırma riskinin olduğunu belirtti. Önermemesindeki tek sebebin tankın içindeki su miktarının aşırı yükselip motora su kaçırma riski oluşturması mı olduğunu sordum, "Evet." dedi.
    Peki ben köpürmeyen bir deterjan kullansam, sildiğim ıslak yüzeyi süpürürken su tankını kontrol edip su seviyesinin maksimum düzeyi aşmasına kesinlikle izin vermesem yine bir sorun oluşturma riski var mıdır dedim, "Hayır, yok." dedi.

Ben de kısa süre içinde almayı düşünüyorum, görüşlerini paylaşan kullanıcılara çok teşekkürler.

• Evet Yeni Evleneceklere Bence Uygun

Ben Doğrusu Bunu Aldım...Yorumlardan memnun kaldım
  • arnica bora hepa filtrelerden hangisini kullanıyor? Hepa10-11-12-13-14 birde hepa filtresinin fiyatı ve filtre haricinde değişen malzemeleri varsa bunların fiyatını bilen var mı?
  • Hangisi oldugunu tam bilmiyorum ama yikanabilir Hepa filtre oldugu icin degistirme diye bir durum yok. Secimimi yaparken zaten sadece yikanabilir Hepa filtresi olanlara bakmistim, sonradan masraf cikarmasin diye.

quote:

Orijinalden alıntı: ogretmen43

arnica bora hepa filtrelerden hangisini kullanıyor? Hepa10-11-12-13-14 birde hepa filtresinin fiyatı ve filtre haricinde değişen malzemeleri varsa bunların fiyatını bilen var mı?

• Bizde eski modeli var (hydra plus galiba). Ben aldıktan sonra 3 akrabam da görüp almıştı. Genel olarak çok memnunuz. Ancak iş bittikten sonra temizlemesi zor oluyor. Bir de kablosu otomatik olarak sarılmıyor. Bu yeni modelde (Bora) temizlik daha mı kolay ? Ayrıca kablo sarıcısı var mı ?
  • 2 hafta önce aldım, kablo sarıcısı var, temizliği kolay, zaten su haznesi aynı bir kova gibi tasarlanmış, işin bittiğinde kovanın sapından tutup çıkartıyorsun, üst kapağı aynı tencere kapağı gibi onuda açıp içindeki suyu boşaltıyorsun içini suyla yıka ve kurula. tahmin ettiğimden daha kolaydı.

quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

Bizde eski modeli var (hydra plus galiba). Ben aldıktan sonra 3 akrabam da görüp almıştı. Genel olarak çok memnunuz. Ancak iş bittikten sonra temizlemesi zor oluyor. Bir de kablosu otomatik olarak sarılmıyor. Bu yeni modelde (Bora) temizlik daha mı kolay ? Ayrıca kablo sarıcısı var mı ?
  • Arkadaşlar fotoğraf eklemeniz mümkün mü acaba?
  • Arkadaşlar bende bugun aldım hepsiburadadan Bora 4000 olanı , içinden parfümü çıkmadı malesef pek dert deiğil glade falan kullanırım ancak merak ettiğim parke için turbo basşlığı kullanabilirmiyiz? deneyen varmı?.
  • Yanlış anlamayın; ama dyson'ın ardından arnica kullanmanız ve üstelik mutlak bir kanaatle arnica'yı dyson'a tercih etmeniz çok ilginç geldi. Yaşadıklarınız karşısında sizi anlamakla beraber, dyson kalitesinde bir ürünün ardından arnica'ya itimat edip yönelmenizi oldukça cesur bir davranış olarak görüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: kabül

Daha önce Dyson DC05 elektrikli süpürge aldım.Evde astımlı hasta olması sebebiyle araştırmalarım neticesinde Dyson’u tercih ettim.Bütün Dayson markalı süpürgelerin hepa filitresi 12 olduğunu süpürge bozulduğunda öğrendim.İlk bozulmada makinenin kömüründen dolayı hem motorunu değiştirdim hem de kablo sarma kısmını değiştirdim.Tabi filitrelerini senede bir değiştiriyordum.Daha sonra uzun demir kolun plastiği kırıldığı için parça halinde verilmediği için komple değiştirmek zorunda kaldık.Ekim ayının 20 sinde yine kablosunu kopması neticesinde servise getirdim ve kablonun makara olarak geldiği , parça halinde getirildiği için değiştirlmesi gerektiği söylendi.Açma kapa düğmesinin de kırılmasından dolayı gövdenin komple değiştirilebileceği söylendi.Parçaların elinde olmadığını sipariş verilerek hafta içinde geleceği söylendi.Aradan bayram geçti telefon açtığımda parçaların yurt içinde kalmadığı dışarıdan getireceklerini kesin geliş tarihinin belli olmadığı haberi geldi.Şimdiye kadar ilk arıza ile beraber masraflarım 500 tl yi buldu.Anlayacağınız parça maliyeti nerdeyse süpürge fiyatına yaklaştı.Ben de evin bir aydır temizlenememesinden dolayı internetten ne alabilirim diye bir araştırma yaptım ve dün ARNİCA BORA 4000’i almaya karar verdim.İntarnetten 200 tl ye alabilmeme rağmen hemen elimde olsun diye 230 tl’ye satın aldım.Bugünde evi 4saatte temizleyerek hem evi temizlemiş olduk hem de iyi bir süpürgeye sahip olduk.Süpürgenin artıları çekiş gücünün dyson gibi olması, sulu olması,hafif olması,gürültüsünün normal olması.Eksileri parçaların plastik olması su doldurulan yerin kilit sisteminin olmaması.Eğer evde küçük çocuk varsa kovanın kapağını hemen açıp suları ve içindeki pislikleri dökebilmesi.Firma bunun için bir kelepçe geliştirilirse güzel olur.Bence bu paraya bu süpürge süper.

• dün gidip aldık .bayilerde 250 300 tl internette 200 civarı ama biz gittik cimri.comdan en ucuz firmayı bulduk ve 170tl ye gidip elden aldık.sirkecideymiş yerleri. bize garanti belgesi yerine fatura verdiler.fatura garanti yerine geçiyor dediler ama yalan söylemişler.arnicayı aradık garantinin mutlaka kaşelenip imzalanması gerekli dediler.

neyse bu sabah kullandık ilk defa ama dakika bir gol bir misali elektrik kablosunu geri içeri sarmıyor.üçte birini çekiyor içine gerisini çekmiyor.

ayrıca pilastik malzemeden yapılmış.kovanın ve süpürgenin iki ayrı tutma sapı var eğer 3 yaşında çocuğunuz varsa çok kolay kırabilir.o kadar basit bir plastikten yapılmış yani.süpürgenin hemen her yeri plastikten ve çok dayanıksız görünüyor.

ancak emiş gücü iyi. biraz sesli ama hemen her süpürgenin bir sesi var.kullanımı pratik .

170 tl ye aldık daha da ucuza alınabilirdi çünkü bayide 300 dediler bize çünkü katalogda öyle yazıyor gözümle gördüm. 170 e satan adam kesinlikle 50 tl kar etti. nerden mi biliyorum avcılardaki fabridakadan süpürgenin çıkış fiyatı kdvsiz 65tl imiş. bunu neden anlatıyorum 150 civarı alabilirseniz birkaç yıl kullanırsınız işinizi de görür. orta halli süpürgeler zaten o fiyata bunun artısı toz kaçırmaması ama şikayetvar.com a falan baakacak olursanız yanından bile geçmemeniz gerekiyor.

• bu süpürgeden şikayetçi olan , gerçekten daha evvel hiç süpürge kullanmış sayılmaz

Arnica bora biralisveris.com sitesinde çok iyi fiyata satılıyor..

http://www.biralisveris.com/ARNiCA-Arnica-Bora-4000-Su-Filtreli-Hepa-2400W-Turbo-Fircali-Elektrikli-Supurge_34225.html#0

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge

• ÇOK DAHA UYGUNLARI VAR. www.cimri.com a bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

http://www.sanalreyonum.com/urun/arnica-bora-4000-su-filtreli-hepa-2400w-turbo-fircali-elektrikli-supurge_813382.aspx?CatID=27604&ref=akakce&v=0.2.3

Burada daha ucuz, kargo ücreti 10 tl imiş.

bende ürünü dün sabah bu siteden aldım ve bugün öğlen elime ulaştı... fiyatıda gayet uygun 180 liraya geldi, kargo dahil... fakat anneme yeni yıl hediyesi olarak aldığımdan nasıl bir ürün olduğu konusunda bir bilgim yok... yarın vericem kendisine... mutlu yıllar hepinize...

• hepsiburada.com dan aldığım süpürgede aynı çıktı.kablosu sarmıyor.18 aralıkta aldım.değişim istedim servise yollamışlar.ben sıfır ürün alıyorum ama adamlar bozuk malı kakalıyor ve servise gönderiyorlar ben bozmuşum gibi 18 aralıktan bu yana hala bekliyorum.eğer bu hafta bu sıkıntımı gidermesinler hem tüketici heyetine şikayet edecem, hemde bütün sitelerde yaptıklarını anlatacam.bilinçli tüketici sayısını arttırmamız lazım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainmanizmir

Arnica hydra kullanıcısıyım, farklı zamanlarda 3 adet aldım kendime, anneme ve ablama herkez çok memnun, ben 2 güde 1 mutlaka eve uyguluyorum, kovasına tıraş losyonumdan birmiktar koyuyorum çok güzel kokuyor dairem. Hayallerimdeki süpürgeye kavuştum çok mutluyum.

Olumlu yönleri;
    - Derinlemesine gerçek temizlik,
    - Evinizin mis gibi kokması
    - Uzun kablo
    - Devrilme derdi yok
    - Su kaçırma derdi yok
    - Filtre derdi yok
    - klavuzda yapmayın desede 6. kattaki sıfır dairemde lavoba tıkanıklığımı (inş.çakılları nedeniyle) bu süpürgeyle çekerek kurtuldum. 3,5 metre derindeki çakılları lavobo hattımdan çekti.
    - hava üfleme özelliğiyle bilgisayarıma, televizyonuma iç temizlik uygulayabiliyorum.
    - herşey pek güzel sağolasın Arnica
    Kullanım tavsiyeleri;
    Filtreleri her kullanımdan sonra yıkar güneşte kuruturum
    Cihazı kullanım sonrası yıkar cam sil ile silerim
    Cihazı küvette yıkar, küvet giderine süzgeç koyar artıkları çöpe atarım
    Kablosunu cihazdan fişin ucuna doğru toplayın büzüşme ve kopma yapmaz

toz torbalı süpürgeler, insan derisi ile beslenen myte leri ortama geri salar, işin kötüsü solunum sisitemimize büyük hasar veren bu mytelerin pislikleridir ve tozlu süpürgeler pu pislikleri parçalar ve ortama dahaçok yayr ve pis koku veriri bunlarıda esaslı olarak sadece su yakalar.

Eksileri;
    Bence söylemeye değer eksi yönü yok, okadar kusur kadıkızı misali

Mutlaka alın ailenizi sevdiklerinizi bu güzellikten mahrum bırakmayın, benim süpürgem dediğim gibi hydra modeli, buda güzeldir diye düşünüyorum. Forum takipçisi olmama rağmen hayatımda ilkkez bir foruma yazıyorum buda önemli bir detay:)
    izmir'den sevgiler
    Alper

İşte itiraz noktam bu, şimdi burada kim kime hizmet ediyor peki?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.