Şimdi Ara

ARKADASLAR N73 ELİMDE KALDII

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADASLAR BU FORUMA DAHA DÜN ÜYE OLDUM.2 GÜN ÖNCE EWDE UPDATE EDERKEN ELEKTRİKLER KESİLDİ.TELEFON TEKRAR AÇILMADI.DAHADA 2 AY OLDU TELİ ALALI.ALLAHIM YAV.BOYLE BİŞEY BASINA GELEN VARMI VE BU DURUMDA NAPTINIZ.TELEFONU SERVISE GOTURDUM.İSTANBULA GONDERCEZ DEDILER.MARMARİSTE BİTANE CLUBNOKİA VAR.BENDE ORAYA GOTURDUM.ACABA BASKA Bİ NOKİA SHOPA GOTURSEM SORUN ÇÖZÜLEBİLİRMİYDİ.DONANIMSAL Bİ ARIZA DEİL.SADECE YAZILIMSAL Bİ SORUN İÇİNİ FİLAN AÇMAZLAR UMARIM.ARKADASLAR LUTFEN MSN ADRESLERİNİZİ YAZARMISINIZ ÖZELDEN.ADIM CEYHUN MUĞLA-MARMARİSLİYİM 23 YAŞINDAYIM.
    nightbirdgs@hotmail.com msn e ekleyin isterseniz.BENI BU KONUDA AYDINLATICAK ARKADASLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER

• Telaş etme ya. Adamlar telefonunu yapacaklar. Sapasağlam tertemiz bir şekilde sana geri verecekler. Garanti ne için varki zaten
  • benzer bir durumda benim basıma geldi arkadasım konunun linki asagıda ordan yardım alabilirsin arkadaslardan...

http://forum.donanimhaber.com/m_16180836/tm.htm

saygılar...
  • SAOL KARDES CEVABIN İCİN.PEKİ BU SURE NEKADAR OLUR BİLGİN VARMI.DUN GONDERDIK DAHA.FORUMDA OKUDUM BİLMEM NE KABLOSU VARMIS ONLA YAPILABILIYOMUS.AMA DEMEKKI BURDAKILERDE YOK İSTANBULA GONDERDİLER.SUANDA 3310 A KALDIM EWDE BOSTA DURUYODU.GİTTİ GUZELİM TELEFOMUN.PARA TALEP EDERLERMI TAMIR ICIN
  • kardeş az sakin ol ya bu ne telaş görende adam öldürdün polsiten kaçıyorsun sanacak korkma en fazla 20-25 ytl para isterler oda onların insafına kalmış

hem burda elektrikler gidebilir fw yaparken dikkat edin telefon elinizde kalabilir diye kaç kez uyardık
  • Kardeş sakin en fazla 1 hafta içinde elinde olur
    Yazılım yükleyecekler
  • ARKADASIN TEKİ BENIMDE BASIMA GELDI 40 GUNDE ALDIM TELİ YAZMIS.OKADAR DA UZUN SURUCEK DEILDIR HERALDE.MORALIM COK BOZUK 2 GUNDUR.kardes msn adresini verirmisin.
  • arkadaşım benim başıma k790i de geldi aynı olay.64 gün üzerine yenisini verdiler(tabi o kadar fırça üzerine)
  • sence benimkindede aynı şey olabilirmi.sende kendın update etmek isterken mı oldu
  • arkadaslar teleservis hakkinda bilgisi olan varmi 8 gun once n73 tlf servise gonderdik dun aradik adamlar tlf bizde gorunmuyo yani ulasmamis diolar.servise gondermesi icin verdigim yere gittim tlf muhakkak ordadir diyolar.bunlarin calisma prensibi nasil boye yav.
  • quote:

Orjinalden alıntı: marmarislife

arkadaslar teleservis hakkinda bilgisi olan varmi 8 gun once n73 tlf servise gonderdik dun aradik adamlar tlf bizde gorunmuyo yani ulasmamis diolar.servise gondermesi icin verdigim yere gittim tlf muhakkak ordadir diyolar.bunlarin calisma prensibi nasil boye yav.

teleservicenin ilk vukuatı değilki bu aynısı benim başıma gelmişti telefonu teslim ettiğim yerde hakkımı sonuna kadar aradım merak etme bu senin lehine teleservis müdürünü ara istanbul merkezdeki anlat telefonum kaybolmuş de yeni telefon verecekler mecburlar sen rahat ol aynısı başıma geldi 22aylık telefonum yenisiyle değiştirilmişti
  • Her zaman belirtiyoruz,
    Eğer ki elinizdeki PC bir notebook değilse FW güncellemesini masaüstü PC'de evinizde gerçekleştirmeyin lütfen.
    Verin servise madem bu kadar yeni FW'ye ihtiyaç duyuyorsunuz (telinizin elinizde kalmasını göze alacak kadar ihtiyaçsa), verin 15 ytl, adamlar güncellemeyi sapasağlam yapıp versinler size. 15 ytl den kaçıyorsunuz, telinizden 1-2 ay süre ayrı kalıp üstüne 20-25 ytl servis masraf ödüyorsunuz.
    Şahsen benim notebookum olmasa asla göze almazdım bunu.

Geçmiş olsun,
    umarım en kısa zamanda kavuşursun teline.
  • Valla bu elektrik kesilmeleri çok arttı.Yeni fw çıkınca telefona kurmayacağım sana da geçmiş olsun arkadaşım...
  • Canınızı sıkıldıkça fw update etmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

Eğer ki elinizdeki PC bir notebook değilse FW güncellemesini masaüstü PC'de evinizde gerçekleştirmeyin lütfen.

katılıyorum, yaz başından beri elektrik kesintileri sıklaştı.çok duyuyorum güncelleme sırasında çöken telefon.notebook veya ups olmadan bu işe kalkışmamak lazım.
  • sizi korkutmak istemem ama bildiğim kadarıyla elektirik voltaj sorunlaı garanti kapsamına girmiyo benden söylemesi

• quote:

Orjinalden alıntı: (@yberk)

sizi korkutmak istemem ama bildiğim kadarıyla elektirik voltaj sorunlaı garanti kapsamına girmiyo benden söylemesi

nasıl bi imzan var öyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.