Şimdi Ara

N73 ü update ettim açılmıyo(bundan sonra ne yapmam grekiyo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar dun aksam update işleminin sonlarına dogru sorun cıktı suan telefon acılmıyo.bazı arkadaslar bunun garanti kapsamında oldugunu soyluyor.sizce suandan ihtibaren neler yapmam gerekiyo.telefonun garantili aveadan aldım.pilin aldında nokia kominikasyon a.ş garantisi yazıyo.sizce hangi servise gotureyim nerde daha cok ilgilenirler ve pürüz cıkarmazlar.tanıdık olan arkadas servis onerisi yaparsa sevinirim.birde ben n73 den once w810i kullanıyordum.onda bu tür update sorunlarında ceşitli programlarla format atabiliyorduk.nokia nasıl oluyo bilmem yalnızca farklı bir kablo ile yapıldıgını biliyorum.yapması kolay kablonun bulunmasıda kolay ise alıp ewde yapıyım.ilerde de olursa bu tip şeyler boşa servislerde ugrasmıyım.

şimdiden tesekkürler.yonlendirmelerinizi bekliyorum...saygılar...

• kozyatağı kvk ii galiba orda yaparlar
    her garantili N95te nokia com.aş garantisi yazar
    takma kafana garantisi va yani
  • bnmde basıma gelmişti 40 gün sonra aldım serwisten teli
  • cok saol cevap için bakırkoy kvk ya goturmemi solediler nokiadan.suan sadece yazılım çökmüş durumda değilmi telefonu alalı bir ay oldu servise verince haşat etmelerinden korkuyorum ondan kendim cozmek istedim sorunu.birde arkadaslar yazılım yukleme sırasında olan sorunlardan acılmassa garanti kapsamında oldugunu solemişlerdi n73 konusunda bu kesinmidir acaba benden 50-60 kagıt istemesinlerde

saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpYsiDER

cok saol cevap için bakırkoy kvk ya goturmemi solediler nokiadan.suan sadece yazılım çökmüş durumda değilmi telefonu alalı bir ay oldu servise verince haşat etmelerinden korkuyorum ondan kendim cozmek istedim sorunu.birde arkadaslar yazılım yukleme sırasında olan sorunlardan acılmassa garanti kapsamında oldugunu solemişlerdi n73 konusunda bu kesinmidir acaba benden 50-60 kagıt istemesinlerde

saygılar...

o kadar deil 20-25 falan

• cok saol
  • Zaten update yaptım bozuldu demiyceksin. Kendi kendine konuşurken kapandı. Bidaha açılmadı diyeceksin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quattro_tr

Zaten update yaptım bozuldu demiyceksin. Kendi kendine konuşurken kapandı. Bidaha açılmadı diyeceksin.

hee bizde yedik
  • BENIM TELDE GİTTİ ARKADASLAR N73 UPDATE EDERKEN ELEKTRİKLER GİTTİ.BEN MUGLALIYIM HERALDE 1 AY GELMEZ ARTIK TEL.BUNUN BASKA Bİ COZUMU YOKMUYDU OFFF OFF BİDAHA ELLERSEM TELİ ZTN UGRASMAM ARTIK YAZILIM YUKLEME FLN DİE.TEL SAGSALİM GERİ GELSINDE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.