Şimdi Ara

Arkadaşlar Bir Yardım Lütfen Çoook İlginç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.1.2 3.9 OTB olarak kullandığım telefonumu 1.1.3 yapmaya çalıştım ama olmadı sonra tekrar 1.0.2 yapıp modem versiyonunu düşürüp sırasıyla tekrar 1.1.1 ve 1.1.2 yaptım...Şu an jailbreak yapılmış 1.1.2 modem firmware'mde 04.02.13_G Ekstra bir aparat da kullanmadan TURKCELL kullanıyorum...Sorunum şu :

Telefonumda installer'e girip bir program yüklemek istediğimde örneğin "summerboard" kurmak istiyorum verdiği hata da şu "firmware 1.1.3 is required for this version of SummerBoard"

Anladığım kadarıyla benim firmware versiyonunum bu program için uygun olmaması.Ama başka da summerboard yok ki 1.1.2 için olan...Ne yapmam gerek bir el atın da kalkalım şu problemin üstesinden...Daha öncede hiç karşılaşmadım o kadar da forumu gezdim dolaştım..Kafayı yiycemm.

• dostum bu bi problem değil summerboard kullanma sende 113 e uygunu çıkana kadar...
  • Ama ben 1.1.3 e geçmek istemiyorum arkadaşım...Eskiden çalışan summerboardı şimdi 1.1.2 telefonuma yükleyememem problem
  • pardon yanlış anlamışım summerboard(old) var bir de onu deneyin isterseniz
  • Ve önceden kullandığım ve installerden yüklediğim hiçbir programı da yükleyemiyorum...Hep aynı hata hep aynı hata....
  • uninstall kısmından o programların yüklü olup olmadığını kontrol edin yüklü değillerse baştan restore etmeniz gerekiyor sanırım..
  • Yok valla uninstall kısmında da yoklar...zannedersem yeniden başlayacaz herşeye....
  • Peki ibrick den atmayı denesem programları bir değişiklik olurmu acaba.? Dur birde onu deneyim
  • Ama bi sorun var ortada nereye kadar ibrickten atacaksınız ki yarım yamalak olacağına baştan yapın tam olsun bence..
  • Bencede öyle yapalım yaa...Üfff bissürü uğraş şimdi yeniden.

apple_store arkadaşım yardımların için çok teşekkürler birşey daha soracaktım...

Arkadaşıma geçen hafta 1.1.2 + TurboSim aldık...Ama dün yanlışlıkla 1.1.3 yapmış arkadaşım.Bugün bayaaa foruma baktım da modem fireware düşürme şansımız yok zannedersem...Veya bir yol varsa anlatırmısın...Nasıl tekrar kullanacağız makinayı...şimdi sadece ibrick yaptım mp3 çalar olarak kullanıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: neoty

Bencede öyle yapalım yaa...Üfff bissürü uğraş şimdi yeniden.

apple_store arkadaşım yardımların için çok teşekkürler birşey daha soracaktım...

Arkadaşıma geçen hafta 1.1.2 + TurboSim aldık...Ama dün yanlışlıkla 1.1.3 yapmış arkadaşım.Bugün bayaaa foruma baktım da modem fireware düşürme şansımız yok zannedersem...Veya bir yol varsa anlatırmısın...Nasıl tekrar kullanacağız makinayı...şimdi sadece ibrick yaptım mp3 çalar olarak kullanıyo

rica ederim o durumda kalır şu anda maalesef baseband downgrade mümkün değil

• neoty ,forumda 112 nin 3.9 u icin bir cozumu vardi yanilmiyorsam .arkadasinin 4.6 ise bekliycek malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmont -- 5 Şubat 2008; 22:36:06 >
  • seri numarası 84748y5.... diye devam ediyo bekleyecez dimiii
  • quote:

seri numarası 84748y5.... diye devam ediyo bekleyecez dimiii

bu büyük ihtimalle 112 v. BL 4.6 dır
  • quote:

seri numarası 84748y5.... diye devam ediyo bekleyecez dimiii

Ordan bootloaderin kac oldugu anlasilmiyor, versiyon tespit ediliyor,nerden bakiliyodu hatirlayamadim
  • quote:

Yok valla uninstall kısmında da yoklar...zannedersem yeniden başlayacaz herşeye....

bende de benzer problem olmustu, menude gozukmesine ragmen bazi uygulamalara giremiyodum ve hic bi uygulama installerda "uninstall" kisminda gozukmuyodu.
    ben de installerdan programlari tekrar kurdum ve sonra kurduklarim uninstallda cikmaya ve menuden de girmeye basladi.
    umarim bu denemenin sende de faydasi olur
  • Keşke bende installerden tekrar kurabilsem...Zaten problemim installerden kuramamam arkadaşım....
    quote:

Orjinalden alıntı: spooky1905

quote:

Yok valla uninstall kısmında da yoklar...zannedersem yeniden başlayacaz herşeye....

bende de benzer problem olmustu, menude gozukmesine ragmen bazi uygulamalara giremiyodum ve hic bi uygulama installerda "uninstall" kisminda gozukmuyodu.
    ben de installerdan programlari tekrar kurdum ve sonra kurduklarim uninstallda cikmaya ve menuden de girmeye basladi.
    umarim bu denemenin sende de faydasi olur

• quote:

1.1.2 3.9 OTB olarak kullandığım telefonumu

Burada bir hata var. 1.1.2 3.9 OTB telefon olmaz. 1.1.2 4.6 OTB telefon olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.