Şimdi Ara

Game center Profil foto değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
36.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Game center a profil fotografı eklemiştim ancak suan resmi kaldırmak istiyorum yapamıyorum game center resmini nasıl kaldırabilirim eskisi gibi görünmesi icin silemiyorum da

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu1982 -- 10 Şubat 2012; 21:39:54 >

• arkadaş çok güzel bir konuya değinmiş aynı sorun bende de var. ne resmi değiştirebiliyorum nede silebiliyorum
  • Güncel
  • Yapmaniz gereken tek sey ekrandaki gamecenter'a girmek ordan alttaki sekmelerdn BEN yazana basip resmin ustune tikliyoruz ve resim cek yada resmi sec cikiyor iste bu kadar..sonrasinda albumden fotograf secip boyut vs ayarlyp secin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANVVS-2 -- 11 Şubat 2012; 13:41:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

Yapmaniz gereken tek sey ekrandaki gamecenter'a girmek ordan alttaki sekmelerdn BEN yazana basip resmin ustune tikliyoruz ve resim cek yada resmi sec cikiyor iste bu kadar..

işte o kadar basit değil, olmuyor resim o anda değişiyor girip çıktıktan sonra yine aynı eski resim geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

Yapmaniz gereken tek sey ekrandaki gamecenter'a girmek ordan alttaki sekmelerdn BEN yazana basip resmin ustune tikliyoruz ve resim cek yada resmi sec cikiyor iste bu kadar..

işte o kadar basit değil, olmuyor resim o anda değişiyor girip çıktıktan sonra yine aynı eski resim geliyor

enteresan :)) bende degisti ama girip cikip bakmadim ;))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.