Şimdi Ara

Arkadaşlar Bİ Bakın :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben teknik lisede okuyorum ve bilirsiniz bizim ders müfredatımız daha hafif bu yüzden üni sınavında bu bi dezavantaj ama bizdede mtok ve ek puan gibi güzel uygulamalar var arkadaşlar şimdi size soracağım ben Odtü KKK yi beğenmiştim ama maddi durumumuz yeterli olmadığı için ordan vazgeçtim ve şimdi Doğu Akdeniz Üniversitesi gibi bi şeçenekte var önümde arkadaşlar diploma notum 80 civarı bişey gelcek buda ek puanla 72 okul puanı alacağım anlamına geliyor ve DAÜ tam burslu 270 istiyor şimdi soracağım ek puan DAÜ de de var mı ve gerçekten kıbrısta yaşam abartıldığı kadar pahalımı ben okul sitesinin kantinlerine bakınca suyun 75kr olduğu gördüm ve öyle para harcamam hiç ne kafe ne bar öyle meraklarımda yok içki sigarada yok olursa iddaa olur :Darkadaşlar aylık ne kadar masrafım olur yurtta kalmayı düşünüyorum

• eren.wanted E kullanıcısına yanıt
    kardeş Kıbrıs da üniversiteyi okumadım ama.. bende bu sene Ç.ova Üni. - Bilgisayar Teknolojisini kazandım..
    diploma notumda 63.51 sen kadar ii değil ama olsun
    sana yaşam konusunda hayat pahalılığı konusunda bilgi verim tam bilgili olarak değilde gördüğüm usülce cevap verim..
    Kıbrıstaki üniversiteleri oku okumak istersen ama hayat pahalıdır orada bilesin Türkiye nin dışına çıkma derim ben sana..
    ne bilim acayip bir yer hiç sıcak değil insanları yabancı gibiler adeta hele gençleri hiç sevmiyor orada askerlik yaptığımdan biliyorum çünki..
    sadece eski insanlar iyidir..
    hayat pahalı sana bunu diyebilirim gezilecek pek güzel yerler yok benden demesi :)
    örnek verim bi kutu kola 4 TL bi bardak çay 4-5 TL :D üniversite içinde faaliyet ne bilmiyorum ama..

şimdiden Kazanacağın üniversite Senin için Hayırlı Olsun ne diyim başka aga..
    içkin sigaran var ise kıbrıs da tanıdığın bir komutan rütbeli asker varsa yaşarsın sana ucuza sigara içki getirebilir..
    Hadi uğurlar olsun cancazım..

• HakanCAT kullanıcısına yanıt
    Ben okulun kantin fiyatlarına baktım su 0.75 kr çorba 2.50tl kutu kola 2.250 olması lazımdı :D yani abartıldığı gibi değilmiş :D
  • eren.wanted E kullanıcısına yanıt
    la hacı o birşey mi senin içtiğin o kalitesiz su isminide unuttum o kıbrısın meşhur alman makinası var denizden suyu çekip içme suyuna çeviren neyse işte..
    Kıbrıs da en bilindik Aqua denen bir su firması var o kıbrısdaki en kalitesiz denecek suların en kalitelisidir bilesin ;) icy bilmem ne markalar çacıkdır bil :D
    aslında en kral su Türkiye den giden sular bilirsin markalarını saten :D onlarda dışarıda kolaya yakın fiyattalar saten :D kıbrıs da su daha doğrusu içme suyu koladan daha değerli aslında.. ;)
    dediklerimi unutma... neyse şuan elmamı sert armudumu ve yeşil kabuklu mandalinamı yiyorum rahatsız etme beni

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.