Şimdi Ara

Arkadaslar arac tavsiyesi icin acil yardım lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende polo goal var arabamdan cok memnunum ama aile genisledigi icin artık sigmamaya başladık. İlk düşüncem jetta almaktı Bütçem 30.000-38.000 arası ama gördüm ki piyasada bu fiyata hafif kusurlu bir jetta bile yok. Bende alternatif aramaya başladım. 2007ve üstü honda cıvic kullanan yada bile var mı. Bilgisi olan yazarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanmer53 -- 15 Mart 2015; 21:14:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ulugol-den-dizel-otomatik-i30-prime-202333695/detay

ben size ekstra bir araç önereyim. Bu bütçede başka araç almazdım. 2 sene kullandım. Bu kasalar golf 6 ya rakip olsun diye üretilmişlerdir. Çek cumhuriyeti üretimdir çoğu. Malzeme kalitesi çok iyidir. Ön konsol komple yumuşak plastiktir. Çok seridir. Bagaj gayet yeterlidir. Arka koltuklar rahattır. Diesellerinde içerideki ses çok azdır. sorunsuz şanzumana sahiptir. Donanım olarak çok tatminkardır. tek sorunu emsallerine nazaran 1-1.5 lt fazla yakar. bir inceleyin derim ben.

saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.