Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIMINIZ GEREKLİ......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ACER ASPIRE 5739G MODELİ BİR LAPTOBUM VAR. KULLANDIĞIM İNTERNET TARAYICISINA NETMAHAL DENEN BİR İLLET BULAŞMIŞTI. BİR HAFTALIK UĞRAŞIMLA CMTS VİRÜSÜ TAMAMEN TEMİZLEDİM. HİÇBİR SORUN YOKTU. SABAH BİLGİSAYARI AÇMAYA ÇALIŞTIM SİYAH EKRAN GELİYORDU FAKAT İÖLEÇ VARDI. GÜVENLİ MOD DA DA AYNI DURUM OLUŞUYORDU. WİNDOWS XP FORMAT ATTIRDIM. SORUN YOKTU. ORJİNAL MODELİN KENDİ SÜRÜCÜLERİNİ İNDİRİP YÜKLEMEK KURMAK İSTEDİM. ROM LA İLGİLİ BİR SÜRÜCÜ KURMA SIRASINDA MAVİ EKRAN HATASI OLUŞTU. BİLGİSAYAR HİÇBİR TUŞA YADA UYGULAMAYA YANIT VERMEDİ. POWER TUŞUYLA BİLGİSAYARI KAPATTIM. ŞİMDİ BİLGİSAYAR HİÇBİR ŞEKİLDE AÇILMIYOR. TAMAMEN KAPALI DURUMDA. BU NEYLE İLGİLİ BİR PROBLEM OLABİLİR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER...

• elektrik geliyor mu ürüne. geliyorsa muhtemelen işletim sistemi çökmüştür. eğer hiç açılmıyorsa batarya ram sök tak dinlendir biraz daha sonra tekrar açmayı dene o da olmuyorsa iş senden çıktı tamirci yüzü gözüktü :)
  • hakanpolatx H kullanıcısına yanıt
    Kurulum aşamasında mavi ekran %99 ram den %1 de hdd den kaynaklanır,açılmama konusuna gelecek olursak detay vermen gerekiyor,geçmiş olsun iyi forumlar...
  • Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.