Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.966
Cevap
27
Favori
148.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eu official 395 e bekleriz serverda yeni gelenleri raidlemek yasak, bi iki büyük klan var saygısızlık etmeyene karışmıyolar gelişmek için iyi bi server, mağaralara base yapmak da yasak oyunda biri yaparsa diğer herkes birleşip o tribe ı yıkıyor
  • eragon_22 E kullanıcısına yanıt
    kurallar güzelmiş ancak merak ettim bu kurallar nasıl belirleniyo. yani oyunda chatten yazarakmı yoksa her serverın bi forumda bi başlığı falan mı var.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    şöyle söyleyeyim, biz başlarken 4 5 tane klan vardı güçlü olarak düşündüğümüz, sonra savaş çıktı 2 klan kaldı sağlam olarak, bu adamlar belirliyo kısaca kuralları :D kendi çapında serverı kontrol ediyolar ama en azından yağmalamak yerine yardımcı oluyolar, zıtlaşan olursa kesiyolar, diğer serverlara göre daha iyi mantık

global chattan dönüyor muhabbet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eragon_22 -- 14 Kasım 2015; 16:03:47 >
  • eragon_22 E kullanıcısına yanıt
    Eu 395 teyim adım jesse :)
    Su oyunda ne zaman bir base yapsam tekrar oyuna girdigimde olmus buluyordum kendimi,onceki baseleri sahile gozonune kurardim bu sefer yukarilara agacliklar arasinda bir cukurun icine ilk defa tahtadan bir base yaptim,iki tarafina su kazikli korunaklardan kurdum geriye kalanlarida yarin kurarim diye oyundan ciktim,sonra aksam,ulan o kadar ugrastim yarina burayi bulurlar felan gireyim su diger taraflarida korunakli yapip cikayim diye oyunu actim ki,yine yalan olmusum.
    Tahta evi kirmak icin ne kullaniyor bunlar?Birde o kazikli korunaklari basenin etrafina kurup en son eve girip kapi onunude kapatsam beni dinazorsuz patlatabilirler mi,yada en iyi korunakli evi nasil yapabilirim usta?
    Usta birde sunu sorayim,diyelim ki yine cukurumsu bir yer bulsam evin altina gizli bir bolme yapip yatagi kasayi oraya kursam kapiyi direkt gorebilirmi saldiranlar?
    Aslinda em?mantiklisi dedigim?gibi gizli bir oda yapip iceriye girdigimizde kapiyi duvar olarak yapip oyundan cikmak,tabi tekrar oyune girdigimizde elimizde hazirda bir kapi bulunmaksartiyla,huleyn?simdi aklima?geldi ya ne dersin olirmu boyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melinoz -- 17 Kasım 2015; 9:07:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar oyunu 1 hafta önce aldım ve hep single oynadım oyunu öğrenmek için ama sıkmaya başladı onlineda beraber oynuyacak bikaç kişi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melinoz

Su oyunda ne zaman bir base yapsam tekrar oyuna girdigimde olmus buluyordum kendimi,onceki baseleri sahile gozonune kurardim bu sefer yukarilara agacliklar arasinda bir cukurun icine ilk defa tahtadan bir base yaptim,iki tarafina su kazikli korunaklardan kurdum geriye kalanlarida yarin kurarim diye oyundan ciktim,sonra aksam,ulan o kadar ugrastim yarina burayi bulurlar felan gireyim su diger taraflarida korunakli yapip cikayim diye oyunu actim ki,yine yalan olmusum.
    Tahta evi kirmak icin ne kullaniyor bunlar?Birde o kazikli korunaklari basenin etrafina kurup en son eve girip kapi onunude kapatsam beni dinazorsuz patlatabilirler mi,yada en iyi korunakli evi nasil yapabilirim usta?
    Usta birde sunu sorayim,diyelim ki yine cukurumsu bir yer bulsam evin altina gizli bir bolme yapip yatagi kasayi oraya kursam kapiyi direkt gorebilirmi saldiranlar?
    Aslinda em?mantiklisi dedigim?gibi gizli bir oda yapip iceriye girdigimizde kapiyi duvar olarak yapip oyundan cikmak,tabi tekrar oyune girdigimizde elimizde hazirda bir kapi bulunmaksartiyla,huleyn?simdi aklima?geldi ya ne dersin olirmu boyle?

tek başınaysan büyük bi taş base yapmak kolay olmayacak. eğer taş yapıları açmadıysan yapacağın şey sürekli dinozor öldürüp level atlamak olmalı. çürüyen etlerlede narcotik yaparsın. yani amacın taş yapıları açana kadar level atlamak. odundan ev yapmakla uğraşma. samandan bi ev yap içine bi yatak at bi narkoitk yapmak için ufak tabaktan koy bide ufak sandık yeter. dinozor öldür gir içeri malzemeleri koy, sürekli bunu tekrarla. o malzemelerle bişeyler craft et. taş açılana kadar o ufak evi odunda yapabilirsin. taş açılınca hedefin 2x3 zeminli, 2 duvar yüksekliğinde bi ev yapmak olsun. içine 2 yatak 2 fırın 3 büyük dolap, alet tezgahı vs. sığar rahatça. hayvan tame etmekle uğraşma sakın. istersen bikaç dilo tame et okadar. zaten ölüp giedecek onlar. sana lazım olan kalıcı şeyler. odun ev yaparsan düşük level biri düşük level bi trike la gelir evini başına yıkar. ev taş oldumu c4 veya elbombası lazım kimse uğraşmaz aşırı güçlenmemişse. dinozorlarda zarar veremez o eve.

yani dediğim gibi amaç taş ev yapmak. dikenler falan hikaye. evi korumaz onlar doğru düzgün. bi çatıya koyarsan işe yarar okadar. millet kuşla tepene inmez. bide geçici olarak bi bahçe yapabilirsin dikenli kazıklarla. 1-2 raptor 1-2 trike falan sığacak kadar.

Dogru diyorsunuz surekli lvl atlamk daha mantikli,gizli bolmeli yapi olayini nr!deniyecem!lvl!atlamayada yardimci!olur,
    Birde konya bakiyorum!surekli olarak!yanina arkadas arayanlar var ve sizde bu oyunu anladigim!kadariyla!iyi biliyorsunuz,aslinda siz bu arkadaslari organize etseniz bir clan olusturabilirsiniz,neden boyle bir sey dsununmuyorsunuz?

• melinoz M kullanıcısına yanıt
    valla benim ne oynamaya nede bişeyler organize etmeye vaktim yok maalesef. bazen girip çıkayım diyorum 1-2 saatim gidiyo o saatlere yanıyorum. muhtemelen 2017 yılında müsait olacağım bi üniversiteden mezun olayımda. vaktiniz varsa siz bi steam grubu kurun, burdan steam adını verenleri ekleyin, zaten o gruptan insanlar biraraya gelir. forumda organize olmak kolay değil. ama grupların toplu chatleri oluyo daha rahat olur konuşmak ve hemen organize olmak. bende ilk mesaja yazarım grubu ama genelde insanlar bakmıyo ilk mesaja o sıkıntı.
  • melinoz M kullanıcısına yanıt
    hangi serverdasın beraber oynuyalım
  • Soulmech S kullanıcısına yanıt
    Mesaj attım hocam
  • Arkadaşlar merhaba, iki arkadaş oyuna başladık güzel bir takım kuralım istiyorum burada toplanabilirsek güzel olur
  • Intimate Secretary kullanıcısına yanıt
    2 arkadaş eu official 395 de oynuyoruz, diğer serverlara göre iyidir gelirseniz ara sıra yardım da ederiz, maksat türk sayısı artsın ileride kollarız birbirimizi, gelen olursa steam: hakn94 ekleyiniz
  • Activision kullanıcısına yanıt
    Merhaba Arkadaşlar

Pvp 22x Türk serverına gelmek isteyen arkadaşlar arama Kısmından Captainedo yazarak rahatlıkla bulabilirsiniz. Server 128 kişilik aksamları 64 kişi oluyor. Ve milet baya agresifte takılıyor baya eğlenceli ve cekişmeli oluyor :)
  • Bizde ordayiz volkan bizde

Not:Admin sizmisiniz?

• YusufKalaz00 Y kullanıcısına yanıt
    Hayır admin değilim.
  • red01 R kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: red01

quote:

Orijinalden alıntı: kocaefe88

ekip bulabilirsem başlamayı düşünürdüm tekrar ama, pek istekli olan yok bu konuda ya da ben görmüyorum :D

60 levele kadar tecrübem vardı tek başıma kastım officalde. sonra tabi bi hata ettim, o şekilde uçan bir platformlu kuş ile gelip bir de taretleri olabilceği aklıma bile gelmedi.
    bileydim küçük ama işlevli bi base yapardım metalden ağaçların altına yukardan görünmeyen filan. :D

ekip bulamasam da bi ara başlıcama ama, dediğim gibi küçük ama işlevsel bi ev yapıp kendime yetcek kadar yapıp sonra birilerini yanıma davet etsem mi diye düşünürüm.
    keşke birileri burdan yazsa gel bizle başla diye. ekib oynu oldu mu daha zevkli hale geliyor.

2 kisi tekrar baslamayi dusunuyoruz x20 lerde takildik hep .
    Bu sefer offical olur heralde.

Pingi dusuk useri bol bir offical bulursak bugun yarin baslicaz beraber oynayabiliriz.

oyuncusu bol officalde ne yapabiliriz ki?

bence boş yeni bir serverda hızlıca gelişip serverın en güçlüsü olup öyle kalmak lazım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaefe88 -- 19 Kasım 2015; 23:30:03 >

• ama şurdan oynu bilenler ve öğrenip de ekip oynuyla PVP modu takılmak isteyenler olursa,

en azından 6-7 kişi toplanıp birlikten güç doğar mantığıyla gelişip, önce level atlama ile uğraşıp sonra levelden kaynaklı sağlam bir saldırı envanteri oluşturup, bir serveri türkleştirme hayallerim var ama :D

sanırsam hayal olarak kalacak oyun çok güzel ve iyi bir ekiple ortalığı darma duman etmeyi düşünmekten öteye geçebilir miyiz?
    toplansak biraz neden olmasın.

başlangıç olarak bi serverda ormanlıklar arasında küçük base yapıp da, herkes narkotik yaparak hızlıca level atlama amaç olmalı tabi.
    bi ekip çıkartsak güzel olurdu...
  • vaaav çok güzelmiş :) ark teknoloji için başarılı :)
  • 608 Mb'lık güncelleme geldi beyler. Değişiklikler ne acaba
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.