Şimdi Ara

ardream de ne kadar egleniyoruz.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben sadece edanadan bi örnek veircem ve eminimki her server bunlardan yüzlerce var

http://img134.imageshack.us/my.php?image=adreamun1.jpg

bu resimdeki 5li 8li hatta 10lu ok sallıyan şahsiyet adream açıldıgından beri orda olan gerçekten cok saglam bi chara sahip birisi. eskiden onla 1vs1 yapmak zevkli oluyodu ama artık bi kişiyi daha koxp a karşı kaybettik
    hayırlı olsun. benim tek istegim sizden 3k-5k np ugruna kendinizi satmayın almayın bu adamları party ye dışlayın 5k np kassanız ne olur kasmasanız ne olur onemli olan zevk almak 1vs1 yapmak minor kombo yapmak nova town yapmak spike town yapmak malice torment atmak. kısacası yaptgın işten zevk almak
    bu adamları almazsanız partynize belki 2 gün sonra bırakacaklar koxp u. yani kısacası hangi serverda olursanız olun 3-5k np için şerefinizi satmayın...!!!!

• Patos da oynayanlar bilir Hiç böle bir olayla karşılaşmadım..İnş. diger serverlerde çözüm bulunur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaZiBe

Patos da oynayanlar bilir Hiç böle bir olayla karşılaşmadım..İnş. diger serverlerde çözüm bulunur.

pathos da elmorad da ardreamda kullanan var
    orc town onune duruyor dakıkalarca orc towndan cıkanları olduruyor ve ben artık archerları cz de partıye almıyorum alınan partıdende cıkıyorum
  • Adamın PArtye İhtiyacı Yokki SC ßasar Gene Yapacağını YApar
  • Ben dies de hiç karşılaşmadım ama illaki vardır.

Bu arada da nickin mihan_turk saklamaya çalısmıssın ama...
  • Ben artık solo takılıyorum pm block party block aç sonuna kadar müziği ne biçim zevk veriyor
    Ama koxp hakkaten beni çok bezdirmişti inşallah bir daha patlamaz.
    Zaten bilen bilir koxperlar için zehir zemberek bir topic açmıştım 4 gün banlanmıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.