Şimdi Ara

Ardream archer oynanır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta yazdığım gibi, sizde ardream archer oynanır mı ?
    5li ve 3lü oklarda cooldown olması ve 57 skillinin ne vurduğunun belli olmaması archeri oynanmaz hale getirmiş diye okudum.
    Archer açmayı planlıyorum C-West'te. Koxpsuz ortam yani.
    Sizce oynanır mı ?

itemleri de yazayım, bu civarlarda olacak:
    +9Eagle's Eye (serverda 1 tane var, alabilirsem..)
    olmazsa, +9Iron Bow

+9 FP set (belki ileride +9 chitin set olabilir)

+2/+1rol
    +2/+3 elf belt
    +2/+3 WP
    +2/+3 RE ve +2/+3 EME.

Eğer bu skill cooldown sürelerinden dolayı oynanmaz filan diyorsanız ya warrior açıcam ya priest, asas oynayamam

• koxp gerçekten yoksa oynanır.

ben uzun süre archer oynadım, çok zevkli bir karakter aslında.

uzak mesafede sabit bekleyen veya üstüne koşan rakibe arc shot kullan, 57 skilinden çok vurur.
    yakından da cool down bile olsa 5 li, 3lü combo yapabilirsen çok rahat adam alırsın., bir de styx kullanmayı zamanlamasını becrebilirsen.. çok zevkli..
  • C-West te k0xp yok diyorsun.Basesini bir araştır user varsa base yap bence zaten orda türkler az olduğu için hayvan gibi itemlerde az olur.O itemlerle basedede iş yaparsın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

C-West te k0xp yok diyorsun.Basesini bir araştır user varsa base yap bence zaten orda türkler az olduğu için hayvan gibi itemlerde az olur.O itemlerle basedede iş yaparsın bence.
    koxp yoksa çok rahat iş yaparsın.

60 lvl okçuyla 69 warrior kesiyorum 5+3 sayesinde tek master açık bende normal görev itemli char

hele o itemlerle gerisini sen düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urek Mazino

koxp yoksa çok rahat iş yaparsın.

60 lvl okçuyla 69 warrior kesiyorum 5+3 sayesinde tek master açık bende normal görev itemli char

hele o itemlerle gerisini sen düşün

Alıntıları Göster
    Programsız Archer güzel olur. 2100 ap okçu vardı bende. Şunu hatırlatmakta fayda var. Bu itemler ile base de oynarsan skill olduğu için daha zevk alabilirsin. 5+3 archer combo ile dilediğin yerde bütün karakterleri yenebilirsin. Styx kullanmayı ihmal etme.

• +9 Eagles eyee
  • Ben ardream archer denedim yaklaşık 1,5k atak yaptım helenid+8 vardı 57 skili berbat bi skilldir magelere 300-350 vurduktan sonra hemen rlb kastım.Archer oynarım dersen rlb kas rlb'de archer çok zevklidir 2,5k atağımla warriorlara 1,5k vurduğumu bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Isla Bonita

Ben ardream archer denedim yaklaşık 1,5k atak yaptım helenid+8 vardı 57 skili berbat bi skilldir magelere 300-350 vurduktan sonra hemen rlb kastım.Archer oynarım dersen rlb kas rlb'de archer çok zevklidir 2,5k atağımla warriorlara 1,5k vurduğumu bilirim.
    bencede ardreamı boşver base kas hatta kasabiliyorsan 80+ kas o itemlerle terör estirirsin cz de :):) tabi fp yerine çitin alırsın ozamana kadar kule party yaparsınız okçularla
  • quote:

Orijinalden alıntı: theendbaba

bencede ardreamı boşver base kas hatta kasabiliyorsan 80+ kas o itemlerle terör estirirsin cz de :):) tabi fp yerine çitin alırsın ozamana kadar kule party yaparsınız okçularla

Alıntıları Göster
    Of bu oyun ömrümü yedi 2005 den beri oynadım taaki yaklaşık 1 sene öncesine kadar başıma neler gelmedi.Özelliklede dersler konusunda ama geçen sene üniversiteye kapağı attım.Ve ne kadar boş vakit geçirdiğimi anladım.İnanın oynadığım 5 seneyi başka birşeye verseydim belki bir kazancım bir tecrübem bi artım olurdu 5 sene oynadıkda noldu ne kazandık.Tek kazandığım şey combo yapmayı öğrenmek(Ne kadar büyük bi kazanç) dostlar bile unutuluyo hiçbirisiyle görüşemiyosun istisnalar çıkabilir tabi.5 senede tek öğrendim şey combo dediğim gibi.5 senede halbuki insan neler öğrenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThêRev.SuLLivan

Of bu oyun ömrümü yedi 2005 den beri oynadım taaki yaklaşık 1 sene öncesine kadar başıma neler gelmedi.Özelliklede dersler konusunda ama geçen sene üniversiteye kapağı attım.Ve ne kadar boş vakit geçirdiğimi anladım.İnanın oynadığım 5 seneyi başka birşeye verseydim belki bir kazancım bir tecrübem bi artım olurdu 5 sene oynadıkda noldu ne kazandık.Tek kazandığım şey combo yapmayı öğrenmek(Ne kadar büyük bi kazanç) dostlar bile unutuluyo hiçbirisiyle görüşemiyosun istisnalar çıkabilir tabi.5 senede tek öğrendim şey combo dediğim gibi.5 senede halbuki insan neler öğrenir.

Alıntıları Göster
    Adam gibi itemlerde bir priest aç bende akarsın güzel itemler yaparsan yıkılmaz bir priest olur doğal olarak sağlam olan priestte her yerde işe yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: of dead

Adam gibi itemlerde bir priest aç bende akarsın güzel itemler yaparsan yıkılmaz bir priest olur doğal olarak sağlam olan priestte her yerde işe yarar.

Alıntıları Göster
    Cevaplar için teşekkürler.

@McAeo, bu konuyla alakası nedir dediklerinin ?

@of dead, ben zaten priest oynardım da bıktım artık ondan.
    Prieste bu itemlerin ederinin yarısı kadar GB harcasam zaten yeter aslında, kârlı iş olur

@Sasori-Sama, @theendbaba, ileride 3char yapıcam zaten. CZ, RLB, Ardream.
    Server boş, her zaman dolu olmuyor PK alanları, dolu olana giderim.
    Takılar zaten 3üne de uyar bir kaç değişik dışında.
    İleride daha fazla para olursa zaten Ardreama +9 chitin set yapıcam, o RLB'ye yeter.
    Sonra Allah izin verirse +9 shell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iTouchie -- 13 Ağustos 2011; 0:09:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iTouchie

Cevaplar için teşekkürler.

@McAeo, bu konuyla alakası nedir dediklerinin ?

@of dead, ben zaten priest oynardım da bıktım artık ondan.
    Prieste bu itemlerin ederinin yarısı kadar GB harcasam zaten yeter aslında, kârlı iş olur

@Sasori-Sama, @theendbaba, ileride 3char yapıcam zaten. CZ, RLB, Ardream.
    Server boş, her zaman dolu olmuyor PK alanları, dolu olana giderim.
    Takılar zaten 3üne de uyar bir kaç değişik dışında.
    İleride daha fazla para olursa zaten Ardreama +9 chitin set yapıcam, o RLB'ye yeter.
    Sonra Allah izin verirse +9 shell

Alıntıları Göster
    yukarıda dediği gibi koxp yoksa oynanır, koxp olmayacağını sanmıyorum yani oynanmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Eddrick

yukarıda dediği gibi koxp yoksa oynanır, koxp olmayacağını sanmıyorum yani oynanmaz

Alıntıları Göster
    Merhaba dostum. Ben uzun bi süredir c.west'te oynuyorum. 69 lvl base Archer'im ve 59 lvl mage'm var. Genelde Archer'mla oynarım +8 eninon bow'um var Kesinlikle oynanabilcek tek server. Zaten sırf bdw'deki yaşamak için bile oynanır c.west'te. Zaten eskiden pathos'ta oynarım kopx'suz bi donem vardı o zaman da archer'dim. 2 sene filan oynadım ardream'de archer. Superdi kendimi archer'a adadım ben resmen :) 1 senedirde c.west'teyim.

• quote:

Koxp yok dedim.
    Hala ne aksini iddia ediyorsun, ben sana onu mu sordum ?
    Soruma cevap vermiyorsanız gereksiz yorumlar yapmayın lütfen.
  • quote:

quote:

Koxp yok dedim.

Alıntıları Göster
    kardesşim koxp yok diyosan akarsın merak etme

• quote:

quote:

Koxp yok dedim.

salla zaten adam post kasıyor ibretlik paylaşım, +9 cleaver seker +8 shard al falan bu tür yorumları var
  • Cwestte oyna derim bu itemlerle orda akarsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkGenc

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ardream'da archer yerine assassin daha iyi iş yapar . Fakat illa da archer diyorsanız iyi itemle iş yapabilirsiniz . Başta da belirttiğim gibi aynı itemlerle assasin daha iyi iş yapar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: JC

Ardream'da archer yerine assassin daha iyi iş yapar . Fakat illa da archer diyorsanız iyi itemle iş yapabilirsiniz . Başta da belirttiğim gibi aynı itemlerle assasin daha iyi iş yapar .

Efsane up yapmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEO

quote:

Orijinalden alıntı: JC

Efsane up yapmışsın.

Alıntıları Göster
    9Eaglesdan bahsediyoruz dostum + wp ve elf beltin +1 leri degil :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.