Şimdi Ara

Archer Skill Dağılımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
66.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Baya aradım bulamadım şuan 67 lvl archer charım var ve 83 lvl e kadar kasıp. Full item çekip czde savaşmak istiyorum.

Fakat skill dağılımlarını nasıl yapmalıyım.

Yani ne kadar archery ne kadar explode, ne kadar master skillerine vermeliyim.

Yardımcı olursanız sevinirim.

• eğer kesin 83 olcam eskrima açcam diyorsan 23 master 42 explore 83 archery veirsn yok ben 80de kalcam eskrima lazm deil dersen 800 def açarsn oda 60 explore 83 archer geri kalanıda master verirsn yada 80 archer verirsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuCoCuqComb0CoLiq

eğer kesin 83 olcam eskrima açcam diyorsan 23 master 42 explore 83 archery veirsn yok ben 80de kalcam eskrima lazm deil dersen 800 def açarsn oda 60 explore 83 archer geri kalanıda master verirsn yada 80 archer verirsn

+1
  • Tşk ederim fakat ekrima nedir ?
  • eskrima skillmiş rakibin defansını %10 azaltıyormuş öğrenmiş oldum.

Evet sonuna kadar oynamayı severim o yüzden 83 olup 83 archery 42 explore ve 23 master yapmaya karar verdim.

Peki size birşey daha soracağım

Czde sağlam pvpler yapabilmek için,

- Üstüme nasıl bir set giymem gerek
    - Elime nasıl bir ok almam gerek
    - Takılar ne olmalı

Birde bu arkadaşın elindeki ok nedir acayıp seri

http://www.youtube.com/watch?v=AGRcGXVpIks

Benim şuan üstümde; +1 reb shell chitin set, +1 reb ib, old prest pendant ve görev takıları var. Attack 1575 fakat adamlar bana tek atıyor pvp falan yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ralentra -- 31 Mayıs 2011; 12:11:48 >

• bu admaın elindeki en baştaki bow windforcedir en iyiden en kotuye dogru sıralama su sekildedir
    diet windforce>fire rain>lpp>bombastic>undef
    pot bastırmaz>adamın etrafına nova atarak o çevredekilere 250şer hasar verir>adamın skil barı 3 snliğine kitler>adamı büyültür def atak %5 kırar>en gereksizide bu takibi tp ettirtmez town attırtmaz
    diğer bowlar ise sadece pvp alanları ve japkoda var die biliyorum
    archer olcaksan 7 kro set 7yada 8 windforce(türü sana kalmıs) i.set dual rol yada lego (+sı sana kalmıs) dex 16 kupeler olablr yada howling rooster
  • Çok güzel bir cvp olmuş aradığım şey buydu çok tşk ederim sana

i.set dediğin iron belt, iron necklade takımı heralde...

Maliyetleri baya yüksek itemler ama yavaş yavaş yapmakta fayda var
    ttı
    Birde ayrıntıya takılan bir insanım bir arkadaşa sordum bu okcuların ok attığı zaman monster üzeinde sarı altın şeklinde bir patlama efecti var. Lvl 65 de seninde çıkacak dedi sırf o efect için kastım çıkmadı. Hangi skill ve hangi lvlde çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ralentra -- 31 Mayıs 2011; 13:03:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralentra

eskrima skillmiş rakibin defansını %10 azaltıyormuş öğrenmiş oldum.

Evet sonuna kadar oynamayı severim o yüzden 83 olup 83 archery 42 explore ve 23 master yapmaya karar verdim.

Peki size birşey daha soracağım

Czde sağlam pvpler yapabilmek için,

- Üstüme nasıl bir set giymem gerek
    - Elime nasıl bir ok almam gerek
    - Takılar ne olmalı

Birde bu arkadaşın elindeki ok nedir acayıp seri

http://www.youtube.com/watch?v=AGRcGXVpIks

Benim şuan üstümde; +1 reb shell chitin set, +1 reb ib, old prest pendant ve görev takıları var. Attack 1575 fakat adamlar bana tek atıyor pvp falan yapamıyorum.

O bowlar USKO da yok , teki darkness bow mu ne digerinin ismi stone bow du heralde. o bowları bulamazsın USKO da. anca PvP ya da japko-koreko(var mıdır bilmiyorum) bulursun.

BuCoCuqComb0CoLiq un dedigi gibi cz icin minimum windforce +7 ya da 8 veya eski bowların 9undan(cb,eb,ee,ib..) bulursan al. ama o videoda izledigin bow windforce degil. nasıl seri vurduguna gelince, orda skillerde cooldown yok seri seri vuruyor 5li +w+ 5li + ... gibi. USKO da 5li ve 3lüde cooldown var o videodaki gibi seri vuramazsın. önceden uskoda da oluyordu.

• Archer için 80 vermen yeterli yan skil 60 kalan master olabilir
  • o sarı efect çıkan skil power shot dur ve 80 levelde açılır
    evet i.set dediğim iron neck iron belt
  • 83 archer 42 explode 23 master demişsiniz fakat kafama birşey takıldı.

Neden archery 83 veriyoruz 83 de herhangi bi skill açılmıyor ki

Yada neden explodeye 42 veriyoruz 36 da bir skill açılıyor diğer skilli 48 de açılıyor.

Skilleri sıfırlayıp tekrar dağıtcam o yüzden soruyorum boşa para vermeyelim.

Birde o oklar uskoda yoksa archer czde ezikmi kalıyor. Yoksa iş yapar mı çünkü archery gerçekten çok seviyorum.
  • quote:

83 archer 42 explode 23 master demişsiniz fakat kafama birşey takıldı.

Yada neden explodeye 42 veriyoruz 36 da bir skill açılıyor diğer skilli 48 de açılıyor.

Birde o oklar uskoda yoksa archer czde ezikmi kalıyor. Yoksa iş yapar mı çünkü archery gerçekten çok seviyorum.

cz icin windforce +7 +8 .. ya da diger bowların +9 unu almanda fayda var. archer iyidi de skillere süre gelince eskisi kdr tat vermiyor.
  • quote:

83 archer 42 explode 23 master demişsiniz fakat kafama birşey takıldı.

mastere 61den itibaren level kadar veriliyo o süre zarfına kadar explore archer veriyosun dielim explore vermedn artanı master veremezsn veya archere dielim archer 80 verdn explore 45 olur skil açlsn onuda geçtm archer 80 explore 36 ver mastere gene fazla vermezsn
  • ideal skill dizilimi bence budur; 80 archery 60 explorer 6 master. item olarak en asagi +8 helenid. windforce cok guzel olur. bu oyundaki en iyi karakter bence. wsde rakibe dayandigi surece 5+3 okla alamayacagi class yoktur.
  • Tamam şimdi oldu...

Fakat 80-60-6 ile 83-42-23 arasında karasız kaldım.

Eskrima açsam ne faydası olacak yada 3lü defans
  • http://www.youtube.com/watch?v=bcAvLBXU28I
    biraz eski ama eskrimay görürsün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.