Şimdi Ara

Arcane: League of Legends (2021 - ) | 2.Sezon Geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
3.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaun ve piltover hiç ilgimi çekmeyen bölgelerdi oyunda da. ilk bölüme bir bakıp kapattım. ionia, demacia falan işlerlerse izlerim.

• 4-6 arası ilk 3 bölümle karşılaştırıldığında sönük kaldı. Belki de ilk bölümlerden sonra beklentiyi çok yükseltmişimdir.

• Hiç oynamadığım bir oyun, karakterlerini de bilmem, hikayesini de. Bilmeyenler için gayet doyurucu bir animasyon. Ben çok beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5-6. bölümler de çok iyiydi. Bir tek keşke birden, yıllar sonrasına yani Powder'ın büyüdüğü Jinx olduğu zamana atlamasalardı da arada geçen büyüme kısımlarından da biraz bir şeyler görseydik. Burası biraz hayal kırıklığı oldu. Hala daha Jinx'in nasıl bu hale geldiğini düzgün gösteremediklerini düşünüyorum.

• Fulton F kullanıcısına yanıt

Merak etme flashbacklerle tamamlayacaklar o işi. Bölüm konusuna göre yedire yedire daha iyi oluyor aslına bakarsan. Atlamaları iyi olmuş bence.

• Arkadaşlar oyunu epey oynadım ama hikaye konusunda pek bilgili değilim.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Şu an Zaun'u yöneten Silco denen adam Jhin değil mi ?

Bilen bir arkadaş aydınlatırsa sevnirim.

• 3. Kısım fragmanı yayınlandı. Efsane olacağa benziyor. Cumartesi 11'de.

League of Legendsyoutube
    Make your return to Runeterra for the finale this Saturday, November 20th at 12:00 AM PT on Netflix. Watch Arcane on Netflix: https://www.netflix.com/title/81435684
    https://www.youtube.com/watch?v=mqMYpAuxqbk
  • @Isbara

LoL evreni hikayesine göre hayır arkadaşım.

• Bana kalırsa baya iyi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ilk bölümü izledim ama gram zevk almadım boş eleştiri olsun diye söylemiyorum belki sorun bendedir ama biraz lol hayranlarının overrated yorumlarına maruz kalmış olabilir mi ?

• Serinin 3.bölümünün verdiği duyguyu çok az diziden aldım. Belki animasyon sevmiyorsundur. Dayanabiliyorsan 3. bölüme kadar izlemeni tavsiye ederim. Ben overrated olduğunu düşünmüyorum. Şu an IMDB'de 29 bin kişinin oyuyla 9.4 puanı var. Yanlış hatırlamıyorsam sitenin belli bir algoritması vardı, düzenli olarak oy kullanmayan birisinin oyu genel oylamaya etki etmiyordu. Yani düzenli olarak dizi izleyip puanlama yapmayanların oyu gözükmüyor dolayısıyla dizilerden uzak sadece oyunu oynayan hayran kitlesi bu puanı oluşturmuyor genel izleyicilerden oluşuyor bu puan. Benim şahsi puanım da 9.

• @Enthris

Oyunla alakası olmayan tonla insan yada inceleme site ve kanallarda aldığı yorumlar gayet iyi sana hitap etmemiş arkadaşım 

• Enthris kullanıcısına yanıt

Gram zevk almadıgınız bir yapımsa bu sizin tarzını değildir. Mesela bende korku filmlerinden gram zevk almam ama bu o film veya dizinin kötü oldugu anlamına gelmez.

Ayrıca bir diziyi tek bölüm izleyerek yorumlamak bana hiçbir zaman doğru gelmemiştir.

4-5-6 kötüydü bana göre. 1-2-3 idare ederdi. Asıl olaylar son 3 bölümde yasanıcak diye biliyorum.

Tamamen izleyip yorum yapmak en doğrusudur.

• saat kaçta yayınlanacak yeni bölümler? önceki bölümler sabah saatlerinde çıkmıştı izlemiştim, bu hafta daha çıkmadı ama.

• first9 kullanıcısına yanıt

Az kaldı hocam, 11'de

• hala çıkmadı mı  

• çıktı hocam. izliyorum şu an. :D

• Son üç bölüm de güzeldi. Resmi bir açıklama yok ama devamı gelmeli çünkü yarıda bitti gibi oldu, işlenebilecek çok fazla şey var.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Son sahnelerde Singed'in laboratuvarındaki Warwick' ti galiba. Vander'ın ölmediği ve Singed'in yaptığı deneyler sonucunda Warwick'e dönüştüğü ile ilgili bir sürü teori dolaşıyor. 2.sezon gelir de görebiliriz umarım. Son sahnede Jinx'in ultisini görmek hoştu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 20 Kasım 2021; 14:28:33 >
  • Ben hayatımda hiç lol oynamadım. Lol lore'u hakkında hiçbir şey bilmem... Ama arkadaş bu seri çok hoşuma gitti benim. Genelde anime izleyen, animasyon filmlerinin hastası biri olarak; animasyon kalitesi mükemmeldi, müzikleri efsaneydi. Hikayesi başı sonu tutarlı çok iyi bir iş çıkarmışlar. İzlediğim dizi, film, anime konusunda hafızam pek güçlü değildir ama 2021 yılı içerisinde izlediğim en iyi iş bu olabilir

• Abi ne diziydi ya , bu sene daha iyi bir şey izlemedim. Kusursuz , KUSURSUZZZZZZZ.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.