Şimdi Ara

Araştırma: Cep telefonu kullanımıyla beyin tümörü oluşumu arasında bağlantı yok (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
6.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten teorik olarakta böyle bir ihtimal yoktu ki. Boşuna uğraşıp araştırma yapmışlar. Radyasyonun nasıl kanser yaptığı ile ilgili azcık kitap karıştırsalar yetermiş.
  • tümör oluşumu var deseler sektör darbe alır . Kimse uğraşmasın gerçekler ortada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tereyağına zararlı diyen bir araştırma da vardı zamanında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhone 6

Tereyağına zararlı diyen bir araştırma da vardı zamanında.

bir zamanlar yumurtaya da zararlı diyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhone 6

Tereyağına zararlı diyen bir araştırma da vardı zamanında.

o tereyağı değil margarin olacak
    margarinin sentetik bir yağ olduğuyla alakalıydı sanırım
    yoksa tereyağının bir zararı olduğunu duymadım hiç
  • Ortada bir haber,teorisi ve elde edilen veriler yok ise yalandır arkadaşım o haber.

• Bilim de birilerinin kontrolüne mi geçti nedir ne dediği konusunda pek emin değil. En iyisi tedbiri elden bırakmamak.
  • Laaan, konuda mesajim varmis ya la .. bir an icin fena oldum .. hele de mesaji attigim tarihi gorunce daha fena oldum . 3 yil once yazmisim, 3 ay once yazmamis miydim ben o mesaji :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 29 Eylül 2014; 19:59:12 >
  • La beyne direk sinyal gönderiyorsun konuşurken. Buna inanan varsa üzülürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drorhan

Zaten teorik olarakta böyle bir ihtimal yoktu ki. Boşuna uğraşıp araştırma yapmışlar. Radyasyonun nasıl kanser yaptığı ile ilgili azcık kitap karıştırsalar yetermiş.

Böyle şeylere nasıl inanıyorsunuz ya.

Yakın arkadaşım bir cerrah. Cep telefonları kesinlikle zararlı, olabildiğince vücudundan uzak tut dedi. Medyada yazan palavralara inanmayın. Sonuçta büyük reklam geliri var.

• Valla kurşunlu benzin döneminde bir çok bilim adamı para ile satın alınmış ve bu benzin zararsızdır demişlerdir..Aynısı bugünde olabilir. Kısacası kesin traşı..
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Dostum. ben radyoloji uzmanıyım. o cerrahlara her sene radyasyonla ilgili ders anlatıyorum ama sanırım dinlememişler.

Ayrıca ben zararsız demedim. mesajımı iyi oku. beyinde kanser yapamaz. başka etkileri var tabiki.
  • quote:

Dostum. ben radyoloji uzmanıyım. o cerrahlara her sene radyasyonla ilgili ders anlatıyorum ama sanırım dinlememişler.

Ayrıca ben zararsız demedim. mesajımı iyi oku. beyinde kanser yapamaz. başka etkileri var tabiki.

sanırım sen de benim yazdığımı iyi okumadın. "kesinlikle zararlı" dedi arkadaşım. kanser kelimesi geçmiyor dikkat edersen...

ek: belki kanser de yapıyordur. bir dahaki görüşmemde ne gibi zarar verdiğini soracağım. hatta abisine soracağım, abisi beyin cerrahı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 30 Eylül 2014; 13:43:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Zaten teorik olarakta böyle bir ihtimal yoktu ki. Boşuna uğraşıp araştırma yapmışlar. Radyasyonun nasıl kanser yaptığı ile ilgili azcık kitap karıştırsalar yetermiş.

Yakın arkadaşım bir cerrah. Cep telefonları kesinlikle zararlı, olabildiğince vücudundan uzak tut dedi. Medyada yazan palavralara inanmayın. Sonuçta büyük reklam geliri var.

http://yalansavar.org/2014/04/25/elektromanyetizma-kristaller-ortaya-karisik-safsatalar/

Boş zamanda okumanı tavsiye ederim, arkadaşınada okut

• quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

quote:

quote:

http://yalansavar.org/2014/04/25/elektromanyetizma-kristaller-ortaya-karisik-safsatalar/

arkadaşımın da benim de ne üdüğü belirsiz, kimin yazdığı belli olmayan internet sayfalarını okuyacak kadar boş vakti yok. arkadaşım ciddi tıbbi dergilerdeki makalelerden öğreniyor bu tür bilgileri genelde...

• Zararlı veya zararsız bundan kaçış yok çünkü cep telefonu olmadan uzun süre yaşamak artık mümkün değil.
    Siz cep telefonu kullanmasanız bile muhakkak çevrenizde bir kullanan var.
    Sonuç olarak diyelim ki cep telefonu kesin beyin tümörü yapıyor. Sonuç ölürsün!!! Peki kullanmazsan sonsuza kadar yaşar mısın? Her canlı gün gelir ölür ve bundan kaçış yok ama sadece ölüm sebebi belki değişebilir.
  • Araştırma: Cep telefonu kullanımıyla beyin tümörü oluşumu arasında bağlantı yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

quote:

quote:

arkadaşımın da benim de ne üdüğü belirsiz, kimin yazdığı belli olmayan internet sayfalarını okuyacak kadar boş vakti yok. arkadaşım ciddi tıbbi dergilerdeki makalelerden öğreniyor bu tür bilgileri genelde...

Bi açıp baksaydın böyle demezdin. Yalansavar'ı bilmemen senin cahilliğin kardeş.

"About Kaan Öztürk
    Kaan Öztürk İstanbul’da doğdu. İstanbul Lisesi ve Boğaziçi Fizik mezunu. Rice Üniversitesi‘nde uzay fiziği alanında doktora yaptı. Yeditepe Üniversitesi’nde ders veriyor. Açık Bilim yazarı."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muco -- 30 Eylül 2014; 14:05:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Laaan, konuda mesajim varmis ya la .. bir an icin fena oldum .. hele de mesaji attigim tarihi gorunce daha fena oldum . 3 yil once yazmisim, 3 ay once yazmamis miydim ben o mesaji :((

Bu konunun ilk açıldığı zamanı hatırlıyorum. Zaman geçiyor işte dostum yapcak bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnandirici degil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.