Şimdi Ara

aranıza katılmaktan çok memnunum :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun gibi çok başlık olmuştur ve kirliliğe yol aşmıştır. ama bir kerelik yazıcam bu başlığı... dn itibariyle ben de bi ps3 sahibiyim.. eski bir xbox çı olarak ps3 farkını yaşıyorum.. bundan sonra yorumlar psn ortamları ve onlline oyunlarda ben de varım sorularla biçok kişinin başını ağrıtıcam ağrıttım da zaten..
    kıssadan hisse aranıza katılmaktan çok mutluyum

• Hayırlı olsun güle güle kullan. Hangi modeli aldın, hangi oyunlar var anlat biraz
  • aramıza hoşgeldin reiss hayırlı olsun kardeş güle güle kullan
  • eyvalla metalosi kardeşim... reaper hocam ntsc-j aldım yanında standart bi oyun var şimdilik basketbol 2k7 şimdilik 3 5 demoyla idare ediyorum... ama yakında pes 2009 ve gerisi gelir online larda yerimi alırıım
  • Kaliteye Hoş Geldin PS
  • ™PLAYSTATION®3------->THIS IS LIVING!!!!

WELLCOME DUDE
  • odada müthiş bi sessizlik var pek alışık değilim bu kadar sessiz çalışan konsola...teşekkürler lecturer, oyun eleştirmeni
  • 1 ay sonra seni görürüm xbox da kopya kullanmak varken ps3 te orijinale geçince birazcık şok olursun oyun paraları canına tak ettiği zaman görürüm ben seni:D oyun takas yaparım dersin ama belli bir süre sonra o 15 ytl ler 20 ytl ler canını sıkar hele hele bir oyunu 1 haftada bitiyorsan:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: haso_mari

eyvalla metalosi kardeşim... reaper hocam ntsc-j aldım yanında standart bi oyun var şimdilik basketbol 2k7 şimdilik 3 5 demoyla idare ediyorum... ama yakında pes 2009 ve gerisi gelir online larda yerimi alırıım

hayırlı olsunda ,, şunu okudum ve inşallah yanlış yazmışsındır 5 Ekim 2008 deyiz ve 7 gün sonra 2k9 çıkıyor ve sen adamdan 2k7yi alıyorsun yani 2007nin oyununu kardeşim sen manyak mısın ya??
  • ne kadara aldın?bende umarım yurt dışından getirteceğim ama şu anda belirsiz...
  • Artık Basın Dik Alnın Açık olsun Medeniyete Hosgeldin Yavrum
  • PLAYSTATION ailesine hoşgeldin
  • bi ben kaldım
  • Dostum hoşgeldin aramıza, herkese söylediğim ve önerdiğim gibi; oyun tarzın ne olursa olsun, olmazsa olmazlardan olan COD4 ediniyosun 4-5 kez single bitirip online deryasına katılıyosun :)

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanman dileğimle.
  • Pek iyi etmişsin diyemicem açıkcası...Burda Xbox vs. PS yapmak istemiyorum amaPS3 e oyun yetiştirmek çok zor...Demo oynayıp duruyorsun...

Neyse hoş geldin.
  • Hayret 360'dan sonra PS3'den tatmin olan nadir kisilerdensin, ne diyelim hayirli olsun
  • Hayırlı olsun kardeş güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalpsp

hayırlı olsunda ,, şunu okudum ve inşallah yanlış yazmışsındır 5 Ekim 2008 deyiz ve 7 gün sonra 2k9 çıkıyor ve sen adamdan 2k7yi alıyorsun yani 2007nin oyununu kardeşim sen manyak mısın ya??

nası bi üslıptur anlamadım .. manyak değillim kardeşim ben ona para ödemedim zaten adam satamamış konsolu alırken hediye etti... yeterli midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haso_mari -- 5 Ekim 2008; 21:17:44 >
  • arkadaşlar yaklaşık 2 yıldan fazla xbox kullanıcısıyım.ne xbox fanıyım nede ps3.. aradaki farkları kullanınca anladım...xbox ın bedava oyun nimetinden az faydalanmadım değil süper bir olaydır.. ancak bugün saat 2 buçuktan akşam 9 a kadar ps3 kapanmadı ve bu kadar sessiz ve ısınmadan çalışması beni şaşırtmadı değil.. ps3 e geçmemin sebebi de her an bi sorun çıkçak durumundan gına gelmesi.. çok başım ağrıdı zamanında ...

rds hocam ben de onu soracaktım online beni sürekli götürecek 3 oyun düşünüyorum.. biri cod 4 se diğer 2 si ne olabilir?

teşekkürler ve
    bu başlığın xbox&ps3 kavgasından uzak durmasını diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haso_mari -- 5 Ekim 2008; 21:16:35 >
  • KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİN,YANİ DOGRU YOLU BULAN ''BATTLEFIELD BAD COMPANY''MUTLAKA OYNAMALISIN HER GECE DH DEN ARKADAŞLARLA OYNUYORUZ,SENİDE BEKLERİZ..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.