Şimdi Ara

Araç tavsiyesi (karar verildi yeni passat alınacak) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
2
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliengin

Jetta alacaksan 1.4 bak. 1.2 8v golfteki gibi diil haberin olsun

Hocam jetta 16 Valf olan yeni motor

@meganers hocam çok mantıklı geldi şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Passat un siparişini veremiyor musunuz?
    Yani yarin sipariş verseniz ÖTV den yirtma durumu oluyor mu?eğer boyle oluyorsa 1.4 tsi passat oneririm.

Olmuyor ne yazık ki olsa 1.4 tsı act siparisi vermiştim bile

@dusau Aslında secenek çok ancak golf nedense sevmiyorum. Olursa jetta en Mantıklısı

308 e o parayi bağlamak aklıma yatmıyor gerçekten ama secenek yok ki ? Düz vites focus dolu olmamasına rağmen 70 bin ki fiyat daha da artar octavia makyaj yiyecek, c4 makyaj yiyecek, vs vs. Son olarak alfa Romeo çok güzel ancak babam imkanı yok almaz benim fikrime önem verir ancak benim bile içimden gelmiyorken babam fiyat bile sormaz

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Sitesinde yeni jetteda 1.2 tsi 8v görülüyor.

Fabrika verileriyle alakası olmayan tüketim sergiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jetta'yla bayağı haşır neşir oldum bildiğin üzere. Donanım olarak Comfortline tam nokta atışı. Ama DSG için bir şey diyemem. Bu arada Jetta'daki 1.2 TSI eski nesil 8v motor.
  • Tabiki 308. Fiyat aldığın bayi çalıştığın bayi ise yakalarına yapış biraz daha düşürsünler, 3 binlik indirimle ayıp etmişler.
    Enes biri sana takmış tüm mesajlarına eksi atmış sen en iyisi Kuga al
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

@dusau Aslında secenek çok ancak golf nedense sevmiyorum. Olursa jetta en Mantıklısı

308 e o parayi bağlamak aklıma yatmıyor gerçekten ama secenek yok ki ? Düz vites focus dolu olmamasına rağmen 70 bin ki fiyat daha da artar octavia makyaj yiyecek, c4 makyaj yiyecek, vs vs. Son olarak alfa Romeo çok güzel ancak babam imkanı yok almaz benim fikrime önem verir ancak benim bile içimden gelmiyorken babam fiyat bile sormaz

Çelişkili açıklamalar
    1-Alfa romeo çok güzel ancak benim bile içimden gelmiyorken babam fiyat bile sormaz
    2- Baban 308 e yani peugeota 75 bin vermeye razı ama makyajlı giulietta ya aynı parayı vermeyi bırak fiyat bile sormuyor. Üstelik fransızlarla kötü anılarınız varken. Acaba babanız zamanında alfa aldı da başına bir iş falan mı geldi?

• İkisi arasında kesinlikle 308.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusau

quote:

Çelişkili açıklamalar
    1-Alfa romeo çok güzel ancak benim bile içimden gelmiyorken babam fiyat bile sormaz
    2- Baban 308 e yani peugeota 75 bin vermeye razı ama makyajlı giulietta ya aynı parayı vermeyi bırak fiyat bile sormuyor. Üstelik fransızlarla kötü anılarınız varken. Acaba babanız zamanında alfa aldı da başına bir iş falan mı geldi?

Aynen öyle kafamda deli sorular alfa Romeo uzak yani teklif etmeye bile değmez babam benzinli alırsa 1.2 tsi alır yoksa dizel taraftarı durum böyle işte hem alfa için vakit de yok yarın işlemleri halledip faturayı kesmek lazım

• Jetta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

Enes biri sana takmış tüm mesajlarına eksi atmış sen en iyisi Kuga al

Umurumda değil abi istediği kadar atsın benim yarım kadar anlamaz arabalardan kıskançlık

Abi kuga aklımda ama senelik 10-15 bin km nin % 80 i ben yapıyorum kuga benim üç kuruş aldığım krediyle halay çeker çünkü babamdan bir kuruş yakıt parası almam

Haklısın jetta bakarken sana Mazda 3 ben tavsiye ettim ama gelmeden önce ufak bir sıkıntı yaşadım vazgeçtim mazda 3 ten

8 Valf olmasi küfür gibi ya makyajlı modelde neden kullanılır anlamıyorum o zaman fazla yakacak 308 olacak gibi hadi hayırlısı

Mazda 3 ile ilgili sıkıntı ne? Makyajlı Jetta'nın bence tek hayal kırıklığı eski nesil TSI'lar.
  • Abi Jetta Al ÖTV'den sonra karlı olarak elden çıkarırsın 5-6 ay binip.

Sonra istediğin bir araca geçersin.Bence ÖTVden kar etmek adına Jetta alın hatta 1.2Tsi yerine 1.4TSİ almak daha mantıklı olabilir.

Hangisi tutuyor bilmihorum ama 1.2Tsi ya da 1.4Tsi dan tutanı alın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Mazda 3 ile ilgili sıkıntı ne? Makyajlı Jetta'nın bence tek hayal kırıklığı eski nesil TSI'lar.

Mazda 3 te sıkıntı yok ancak bayinin test aracını 2 gün bana temin edememesi canımı sıktı bende rest çektim test aracı gelip detaylı bakmaz isem almıyorum diye.

Ya eski nesil tsi koymak milleti aptal yerine koymak başka amacı yok arkadaş eski nesil tsi de fazla yakacak ondan korkuyorum birde karşısında 1700 km yol yapmış 0-100 ü 9 saniye olan bir araba var ki harika şanzımanı vs. Bilmiyorum artık

• Bazı yorumlar adamı hakketen deli ediyor..sene olmuş 2014 hala fransız arabası alınırmı diyen var.hiç mi bakmazlar TR'de satılan araçların %kaçı fransız.tamam bir ww gibi prim yapmıyor ama fransız arabaları tam bir f/p araçları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Abi Jetta Al ÖTV'den sonra karlı olarak elden çıkarırsın 5-6 ay binip.

Sonra istediğin bir araca geçersin.Bence ÖTVden kar etmek adına Jetta alın hatta 1.2Tsi yerine 1.4TSİ almak daha mantıklı olabilir.

Hangisi tutuyor bilmihorum ama 1.2Tsi ya da 1.4Tsi dan tutanı alın derim.

Kardeşim 1.2 tsi peynir ekmek gibi gidiyor muhtemelen dediğin gibi yaparım bakalım yarın belli olur bayide araba bulursan jetta da olabilir yarın geleceğim bayileri

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dusau

quote:

Çelişkili açıklamalar

Aynen öyle kafamda deli sorular alfa Romeo uzak yani teklif etmeye bile değmez babam benzinli alırsa 1.2 tsi alır yoksa dizel taraftarı durum böyle işte hem alfa için vakit de yok yarın işlemleri halledip faturayı kesmek lazım

hocam madem öyle, 308 i 60 küsürlere bırakmıyorlarsa jetta al geç. Yapacak çok fazla bir şey de kalmamış. Corolla seçeneği kesin yoksa Jetta'yı alın o zaman. Bayide varsa 1.4 tsi alın derim yoksa eski nesil falan ama 1.2 tsi ile idare edeceksiniz artık

• Şimdi ptesi ötv artışı geliyor mu? Kesin dediğinize göre ben de araç alma arefesindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Şimdi ptesi ötv artışı geliyor mu? Kesin dediğinize göre ben de araç alma arefesindeyim.

Bir çok yerden aynı şeyi duydum bayiler şu an stokta olmayan model için fiyat vermiyor mesela zam gelme durumu var

Garip bir durum alacaksanız yarın bitirin derim

@dusau evde bir corolla var 2013 model advance cvt o yüzden birde bi almayalım çeşit olsun :)

Mantığım jetta kalbim 308 diyor. Bakalım yarın belli olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 25 Ekim 2014; 0:09:08 >
    Abi Nissan QQ içinde fiyat al derim.

Tutan bir kaç modele bakman senin için epey karlı olur.

Varsa Golf'te olabilir.

Uzun süre değilde kısa süreli binmek ve elden çıkarmak için güzel araçlar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.