Şimdi Ara

arac tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar aracımı satıyorum ve 1 yıl sonra yüksek model bi araba almayı düsünüyorum , 1 yıllık süre zarfında arabasız kalmamak için 13-15 bin tl lik dizel bir araba almayı düsünüyorum araçta aradığım özellikler çabuk satılabilecek olması , 1 yıl masraf çıkarmaması , 2004 modelden yüksek olması
    benim düsüncelerim

palio -albea 1.3 mjet
    dacia logan 1.5 dci
    getz 1.3 benzinli
    clio 1.5 dci

benim aklıma yatan 1.3 mjet palio veya albea , bu araçların mjeat motorları nasıldır ? masraflımı olur dizel diye herkes alma diyor
    multijet motorlar nasıldır diğerlerine göre ?

• palip daki O dizel MOTORU opellerde kullanıyo
  • dacia logan derim hemde şiddetle tavsiye ederim. izmirdeyim ve taksideki dacia loganların %90 ı dizel. çünkü lpg li araçlardan bile az yakıyor şehir içi 11-12 kuruş yakıyor o araçlar. dizel klimalı bulabilirsen laurate olmazsa ambiance pack ac alabilirsin. çabuk satmak şans işi aracın piyasası olsun olmasın... adam 1 yıldır araba arıyodur tam senin satılıga çıakrdıgın gün geçmiştir ordan ilanını görür alır geçer....

bnm arkadaşlarımın çoğu ek iş olarak taksi şöförlüğü yapıyor... albeayı önermiyolar
  • Diathsu siriona bir bak derim. Eski makyajsiz olani. Araba dizel degil, 2. Elide agir olabilir. Ama buna ragmen icim rahat bir sekilde tavsiye ediyorum.otom. Versiyonda esp ve mp3 bile standart. Bir arastirmani tavsiye ediyorum
  • albea 1.3 multijet tek geçerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.