Şimdi Ara

Applecılar haklıymış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Poco X4 kullanıyorum. İlk defa Miui telefon kullandım ama illallah ettim. Arkadaşım telefonun kendi uygulamaları komple reklam dolu. Tarama yapıyorum reklam, dosya siliyorum reklam, önbellek temizliyorum reklam. Tonla para verip cihazı alıyoruz bir de hayvan gibi reklam görüyoruz ne bu şimdi? Ayrıca optimizasyon sorunlarına da değinmiyorum bile.

Ayrıca GameBird diye bir şey getirmişler oyun oynarken arkada kendi kendine oyun indiriyor şaka mı lan? Ne yaparsam yapayım kapatma yolunu da bulamadım. Delirtirler bunlar adamı.

Parası neyse verip Apple alcam vallahi billahi yeter ya

Edit: Kapatmayı buldum: Ayarlar > Şifreler Güvenlik > Yetkilendirmeden Güvenliği kapatınca gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhmlpy -- 27 Ekim 2023; 17:8:2 >

• Apple vs Android konusu değil bu. Çöp telefon almazsan Android'in de daha az kötüsü var. Elbette asıl rahatlık iPhone.

• Pablo Vader kullanıcısına yanıt

Poco da çöp değil ki hocam. Xiaominin arayüz problemli. Parayla aldığın cihazda hala reklam izletiyorlar. İlk defa böyle bir şey gördüm ben

• Saçmalamışsın
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt

nerede tam olarak?

• Applecılar haklıymış
  • İPhone 11’den, İPhone 15’e geçmeyi düşünüyorum. İOS candır gerçekten, senelerce Android cihazlar kullandım ama o telefonlar dan o kadar zevk almamıştım.
  • Ben de iPhone'dan Android'e geçtim. Herhangi bir sıkıntısı görmedim. Hatta NFC nimetlerinden daha çok faydalanıyorum.

• Android telefonlar çöptür
  • Poco Android i temsil etmiyor. Apple parasının telefonu değil. Yarı fiyatına satılırsa olabilir.

• Neden iPhone kullanıp yutupta reklam izleyim ki ? Mis gibi androidde modlu yutup kurdum sıfır reklam. Aynı şekilde Instagramda modlu. Sıfır reklam.
  • Mi cihazlara eu rom şart yoksa kullanılacak gibi değil
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Telefona en iyi ihtimal 35K veren insanlar sence aylık üyelik için 20₺ ödemeyi dert eder mi?
  • ayfon ile samsung aynı donanım , malzeme ve özelliklere sahip bir telefon üretse, ayfon daima ondan pahalı olur. o aradaki fark da az deeldir. o kadar farkı bayıldıktan sonra e bi zahmet ios android'den üstün olsun deel mi.. bu tebrik edilecek ve takdir edilecek birşey de deeldir. eypıl o aradaki farkı senden almış zaten, iosun seni tatmin etmesi aypılın görevi, iyilik olsun diye sana yapmıyor ki..Farkı almasa tamam, ama parasını vererek bir özelliği övmek de akılla bağdaşmaz...

Applecılar haklıymış Applecılar haklıymış Applecılar haklıymış 

• reklamları kapatabiliyor olman gerek. Ben Mi9 kullanırken hep kapamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeerNet* -- 27 Ekim 2023; 23:23:13 >
  • senelerce androidin kralını sony modellerini kullandım,ülkeden çekilmese iphone'a geçmezdim heralde

• Miui arayüz reklam kapatma ayarları.
  • Mi8 kullanıyorum. 2020den beri. Harika bir telefon. Andorid sürümüne uygun uygulama desteği bitene kadar telefon tık demiyecek gibi hissediyorum. Çağ ötesi bir telefon cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C59A4F632 -- 28 Ekim 2023; 1:48:26 >

hack riski var güvenemiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.