Şimdi Ara

Apple Store Istanbul: Son Detaylarıyla... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Olum orayı soyarlar lan burası Türkiye :(

• bunlar yurtiçi, yurtdışı faturası olsun olmasın ürünlerinin hepsine servis ve garanti hizmeti veriyorlar mı??
  • Buralardan kim gidip telefon bilgisayar alıyor merak ediyorum, bugüne kadar 10 dan fazla akıllı telefonum bir o kadar dizüstüm ve tabletim oldu, bir tanesini gidip böyle gereksiz lüks döşeli mağzalardan almadım, internetten getirttim, gezmek göremk için güzel ama burda ürün satacaklar mı çok merak ediyorum, kebaplar bile evlere servis gelirken kimse lokantaya dahi gitmezken teknoloji mağzalarının mantar gibi bitmelerine anlam veremiyorum. Hem pahalı oluyorlar hem de ordaki görevliler ve ortam gözünüzü boyuyor, almayacağınız şeyi size satmaya çalışıyorlar, bu apple için değil sadece hepsi için geçerli, bir sürü samsung ürünüm oldu 1 kere bile samsung mağzasından içeri adım atmadım, herşey internette var zaten fazlasıyla, cihaza dokunmuş kadar oluyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Doğrudur.

istanbulda blinen bir apple servisinde garantisi 8 sene önce bitmiş bilgisayarımın klavyesini ücretsiz değiştirdiler , fan temizliği ve işletim sisteminide ücretsiz kurdular.

Servise başka tanıdıkların ürünlerini gönderirdim sık sık ücretli onarım için yada standart onarım için yada bakım için kendi cihazımıda bıraktım öğrenci olduğum için. sağolsunlar bi ücret almadılar.

Adresimede ücretsiz kargo yaptı

@Rock_Rage

Hangi model?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Apple store un yan tarafındaki sol üst cam benim sayemde yapıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter_C -- 28 Mart 2014; 16:44:42 >
  • öyle demeyin ama new york taki mağazayla aynı olmuş çok önemli...
  • Fiyatlar nasıl olacak? Amerika ile aynı mı yoksa yine Türkiye'deki kazık fiyatlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çokta iyi olcağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darwin's Finches

Fiyatlar nasıl olacak? Amerika ile aynı mı yoksa yine Türkiye'deki kazık fiyatlar mı?

bana kalırsa Media Markt ve Vatan daha ucuza satacak Apple dan
  • yürü be apple ama esas Avrupa yakasına açmalıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

yürü be apple ama esas Avrupa yakasına açmalıydı

Zorlu Center Avrupa yakasinda zaten?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.