Şimdi Ara

Apple saygımı kazandı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 te iphone 6s sahibi oldum.Telefonum soğuk havalarda sürekli kapanıyordu,batarya sağlığı %77 ye kadar düşmüştü.1.5 ay önce telefonumun batarya değişim kapsamında olduğunu öğrendim ve hemen apple ile iletişime geçtim.Aynı zamanda parmak izi okuyucum çalışmıyor ve hoporlor ve ahizeden ses çok düşük geliyordu yani telefonum çöp olmuştu diyebilirim.Telefonu izmir alsancak egemek servise verdim.(Servis apple a göndermek dışında herhangi bir işlem yapmadı)ve telefonu 1 hafta sonra teslim aldım.Ön ekran komple değişmiş,ahize,parmak izi,hoporlor sorunu düzelmiş,batarya değişmişti.Batarya sağlığım 1 aydır %100 ve sürekli şarjda pubg oynuyorum hiç inmiyor.Resmen telefon kullandığımı hissettim.Diğer telefonların servisi nasıldır bilemem ama garantisi olmadığı halde apple ın batarya dışındaki sorunlarıda ücretsiz çözmesi gerçekten hoşuma gitti.Ek olarak bariz bir şekilde telefonun performansınında artmış olduğunu söyleyebilirim.İleride yine bataryada sıkıntı çıkarmı telefon yavaşlarmı bilemem ama şimdilik bu kadar.O yüzden telefonu kasan,yavaşlayan arkadaşlara bataryalarını apple serviste 129 tl ye değiştirmessini tavsiye ediyorum.129 tl için inanın performans sıkıntısı çekmeye gerek yok.Şu an %89 batarya sağlıgı olan iphone 7 plus ile aynı anda pubg açıyoruz ve inanın benimkinin şarjı daha başarılı.Söyleyeceklerim bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2015 de 6s yurtdişi aldim gecen sene sifir kapali garantili gönderdiler servis hatasindan dolayi ayrica iphone 7 ekranim catladi gönderdim ekran değişimi ücretsiz yapildi kisacasi appleyi kullanma sebebim bu yüzden ama yinede tapmiyacaksin:)

• Degisim icin batarya sagliginin min. % kac olmasi gerek? Su an kullandigim ip7 de %86 seviyesinde ve subat ayina kadar garantisi mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 10:57:16 >
  • Tskler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demek şarjdayken pubg oynuyorsunuz. Birkaç aya kalmaz bataryaya elveda dersiniz tekrar. :D
  • hocam aynı sorunlar bende de var pil zayıflığı ve touch id çalışmaması. özellikle touch id'yi düzeltebildiler mi ? her şey 129 liraysa gerçekten çok iyi.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Hocam düzelttiler ve ben hiç para vermedim telefonum batarya değişim kapsamında olduğu için,normalde touch id ve ekranın ahizenin hoporlorun değişmemesi lazımdı sadece bataryanın değişmesi lazımdı ama kıyak yaptılar heralde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: █Teoman█

Hocam düzelttiler ve ben hiç para vermedim telefonum batarya değişim kapsamında olduğu için,normalde touch id ve ekranın ahizenin hoporlorun değişmemesi lazımdı sadece bataryanın değişmesi lazımdı ama kıyak yaptılar heralde :)
    Peki link var mıdır nereden kontrol ediyoruz batarya değişim programına uygun olduğunu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.