Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.520
Cevap
24
Favori
168.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • perşembe günü 16.45 gibi eft yaptım akbanktan bugün öğlen paketiniz yola çıktı diye mail geldi appledan şuan istanbulda görünüyor ama teslimat tarihinde 31 aralık 2013 yazıyor gelmesi o kadar geç tarihi bulur mu arkadaşlar?
  • sonunda bu yazıyı gördüm sorunsuz bi gelebilse keşke :)
     Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]
  • casmelank kullanıcısına yanıt
    Bende 21 Kasım da sipariş verdim ve yaklaşık 3 hafta sonrasına tarih verilmişti ama ilgimctir 4.iş günü cihaz bendeydi.Forum da aynı durumu yaşayan çok insana şahit oldum.Apple Store en kötü ihtimale göre tarih veriyor diye düşünüyorum..Hayırlı olsun bu arada .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casmelank

perşembe günü 16.45 gibi eft yaptım akbanktan bugün öğlen paketiniz yola çıktı diye mail geldi appledan şuan istanbulda görünüyor ama teslimat tarihinde 31 aralık 2013 yazıyor gelmesi o kadar geç tarihi bulur mu arkadaşlar?

O elinize ulaşma ihtimali olan en geç tarih. Bugün kargoya verilmişse bence Pazartesi günü cihaz elinizde olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

perşembe günü 16.45 gibi eft yaptım akbanktan bugün öğlen paketiniz yola çıktı diye mail geldi appledan şuan istanbulda görünüyor ama teslimat tarihinde 31 aralık 2013 yazıyor gelmesi o kadar geç tarihi bulur mu arkadaşlar?

O elinize ulaşma ihtimali olan en geç tarih. Bugün kargoya verilmişse bence Pazartesi günü cihaz elinizde olur.

Dün verdiğim İpad Mini 64GB Retina bugün kargoya verilmiş fakat takip nosundan bakınca şuan ulaşılamıyor usp sitesinde. Sanırmı usp nin güncellemesi gerekecek. Ayrıca apple sipariş takibinde 2014 ün ocak 2 sini gösteriyor :D Umarım dediğiniz gibi benim cihaz da pazartesi elimde olu(Samsun'dayım)

• quote:

Orijinalden alıntı: RoadSing3r

quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

Dün verdiğim İpad Mini 64GB Retina bugün kargoya verilmiş fakat takip nosundan bakınca şuan ulaşılamıyor usp sitesinde. Sanırmı usp nin güncellemesi gerekecek. Ayrıca apple sipariş takibinde 2014 ün ocak 2 sini gösteriyor :D Umarım dediğiniz gibi benim cihaz da pazartesi elimde olu(Samsun'dayım)

Samsun ise Salı gününü de bulur ama :)
    Sipariş sayfanda harfle başlayan bir kod belirecek. O kod ile takip edebilirsin.

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Dostum benim takip no'm sadece rakamlardan oluşuyor.
    Baktım da rakamlı ve harfli olmak üzere takip noları da varmış. (Edit: Kaynak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadSing3r -- 21 Aralık 2013; 20:29:44 >
  • quote:

Dostum benim takip no'm sadece rakamlardan oluşuyor.
    Baktım da rakamlı ve harfli olmak üzere takip noları da varmış.

Değişecek daha o kod. Başında harfli olan bir kod belirecek

Editledim mesajı tekrar bakar mısın ?
  • quote:

Editledim mesajı tekrar bakar mısın ?

Bende önce rakamlardan oluşan bi kod vardı. Ondan ulaşamıyordum takip bilgilerine. Daha sonra kod değişti başında harf olan bir kod oldu.

Hımmm. Peki bu değişim ne kadar süre zarfı içerisinde gerçekleşti ?
  • quote:

Hımmm. Peki bu değişim ne kadar süre zarfı içerisinde gerçekleşti ?

2-3 saat

Anladım, yarına kadar değişmez ise online sohbet ortamı var Allah'tan Apple'ın :). Olmadı oradan çözüm bulurlar ...
    Bilgi için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadSing3r -- 21 Aralık 2013; 20:41:02 >
  • quote:

Anladım, yarına kadar değişmez ise online sohbet ortamı var Allah'tan Apple'ın :). Olmadı oradan çözüm bulurlar ...
    Bilgi için teşekkür ederim

Sen yine de bi pazartesiyi bekle derim ben.
    Rica ederim. Hayırlısıyla gelir umarım cihazınız.

Umarım, cihaz gelir gelmez ghosting ve dead pixel ile ilgili konu açacağım, forumda maalesef bu konu hakkında yeteri kadar inceleme ve test sonucu yok.
  • Telefon geleli 1 ay oldu fakat faturası gelmedi hala. Ne yapmam gerekir ?
  • Burdan alınan cihazların garantisine kim bakıyor yani nereye göndereceğiz garanti için?
  • ayın 5 inde değişim talep ettiğim 5s uzay grisi yerine 5s silver istemiştim. daha bugün kargoya verilmesi ve teslimat süresininde oldukça uzaması sebebi ile. önceden de havale ile ilgili sorun olmuştu ve case hediye etmişlerdi.. şimdi tekrar bi hediye göndereceklerini söylediler :D
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Apple Store Türkiye'yi arayarak (0800'lü numara) durumu anlatın. Sizden mail adresinizi isteyecekler ve faturanızı elektronik ortamda oluşturup yollayacaklar.
  • OneMoreChance kullanıcısına yanıt
    Apple Store Türkiye'den alınan cihazların garantisine (Zorlu AVM'de ki Apple Store açılana kadar) Teleservice, Genpa gibi firmalar bakmakta.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.