Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.520
Cevap
24
Favori
168.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazartesi akşam sipariş verdim bugün teslim aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bende de durum bu şekilde
    iade işlemini 28.11 de yapmıştım ama anca yolladılar.
     Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]

O Nedir Hocam Kaç Tane Aldınız ? Değişimler Kaç Tane :)

3. değişimde rengide değiştirdim.o yüzden bu şekilde durum.

ekleme : MEHMET ULAŞ forever

Ne Mehmet Ulaş mış ya :D

Ben Mehmet Ulaş... Scan ederim :D

• An itibari ile teslim aldım,fakat kullanmak için biraz bekliyeceğim kılıf ve jelatin alamadım henüz

Hemen kameraya baktım toz varmı diye yokmuş,başka nereleri kontrol etmeliyim ?
  • arkadaşlar kafanızı karıştırmak istemem ama darty de 2099 ve 200 world puan hediye
  • Merhaba arkadaşlar. Biraz önce bir silver 16 gb. 5S siparişi verdim online apple storedan. Gönderim süresinde "Stokta" yazıyor. Birazdan havaleyi yapacağım. Size birkaç sorum var.

1- "Stokta" yazısında göre siparişim ne kadar sürede elime ulaşır?
    2- Havaleyi yapı kredinin ATMlerinden şimdi yapabilir miyim? Yoksa yarını mı bekleyeyim?
    3- Havale ücreti ne kadar?

Havale ile alışveriş yapan arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim
  • Acil cevap bekliyorum arkadaşlar kusura bakmayın
  • Kazasız belasız bir şekilde, Salı akşamı sipariş ettiğim ürünü bugün teslim aldım. Hiç sıkıntısı yok arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseven97

Merhaba arkadaşlar. Biraz önce bir silver 16 gb. 5S siparişi verdim online apple storedan. Gönderim süresinde "Stokta" yazıyor. Birazdan havaleyi yapacağım. Size birkaç sorum var.

1- "Stokta" yazısında göre siparişim ne kadar sürede elime ulaşır?
    2- Havaleyi yapı kredinin ATMlerinden şimdi yapabilir miyim? Yoksa yarını mı bekleyeyim?
    3- Havale ücreti ne kadar?

Havale ile alışveriş yapan arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim

Kredi kartı ile alsanız Pazartesi veya Salı elinizde olurdu fakat Havale'nin onaylanma süresini bilmiyorum.
  • Garanti bonusla aldim her ay 11 tl puan yukluyor buda 12x11 den 132 tl yapar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödemeyi biraz önce klavyesiz Yapıkredi bankamatiğinden yaptım. Yani Worldplay referans nosunu açıklama olarak ekleyemedim. Bunu applea ulaştırmanın bir yolu var mıdır? Siparişim bayaa bi gecikecek farkındayım ama ne kadar gecikir?
  • aseven97 A kullanıcısına yanıt
    2-3 günde elinizde olur
    Klavyeli ATM den yapın açıklamaya APPTRXXXXX kodunu girmek için
    havale ücreti 5 TL ATM vezne 31,5 TL
    benim havalem hemen onaylanmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krznys

2-3 günde elinizde olur
    Klavyeli ATM den yapın açıklamaya APPTRXXXXX kodunu girmek için
    havale ücreti 5 TL ATM vezne 31,5 TL
    benim havalem hemen onaylanmıştı

Havaleyi kartsız işlemle klavyesiz atm den yaptım. Daha çok mu bekleyeceğiz?
  • aseven97 A kullanıcısına yanıt
    açıklama giremediniz öyleyse. onlar parayı sizin yatırdığınızı anlayamayacaklar bunun için yarın bankadan dekont alın ve mail atın dekontu o zaman onaylanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krznys

açıklama giremediniz öyleyse. onlar parayı sizin yatırdığınızı anlayamayacaklar bunun için yarın bankadan dekont alın ve mail atın dekontu o zaman onaylanır

Atmde yatırdıktan sonra aldığım fiş geçiyor sanırım dekont yerine? Bunu hangi mail adresine göndereceğim?
  • alınan ürünlerin garantileri nasıl oluyor ?

elimde 10 aylık iphone 5 var ve power tusunun sağ tarafı basmıyor. sol tarafı basıyor. birde kulaklığım arızalandı. ikiside 5 gün içinde oldu. moralim çok bozuk. teleservice garantili cihaz fakat şuan apple la direk iletişime geçip değiştiren veya tamir ettiren varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

alınan ürünlerin garantileri nasıl oluyor ?

elimde 10 aylık iphone 5 var ve power tusunun sağ tarafı basmıyor. sol tarafı basıyor. birde kulaklığım arızalandı. ikiside 5 gün içinde oldu. moralim çok bozuk. teleservice garantili cihaz fakat şuan apple la direk iletişime geçip değiştiren veya tamir ettiren varmı ?

Apple Store mağazası fiziki olarak açılmadığından dolayı tamir için yine teleservice gibi firmalara yönlendirileceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

quote:

Apple Store mağazası fiziki olarak açılmadığından dolayı tamir için yine teleservice gibi firmalara yönlendirileceksiniz.

internetten seri numarası ile sorgulama yaptığımda 22 ocak 2014 te garantim son buluyor görünüyor. cihaz türkiyeden alınma oldugu için 2 yıl olması gerekmezmiydi ? bu durumun düzeltilmesi gibi bir şansımız varmı acaba ? yoksa apple garantisi 1 yıl teleservice 2 yılmı oluyor ?

atıyorum garantim doldu yani 22 ocak 2014 ü geçti bu aradada fiziki apple store açıldı. oraya gidip tamir veya değişim talep etme şansım varmı ?

• quote:

quote:

quote:

internetten seri numarası ile sorgulama yaptığımda 22 ocak 2014 te garantim son buluyor görünüyor. cihaz türkiyeden alınma oldugu için 2 yıl olması gerekmezmiydi ? bu durumun düzeltilmesi gibi bir şansımız varmı acaba ? yoksa apple garantisi 1 yıl teleservice 2 yılmı oluyor ?

atıyorum garantim doldu yani 22 ocak 2014 ü geçti bu aradada fiziki apple store açıldı. oraya gidip tamir veya değişim talep etme şansım varmı ?

Türkiye'den alındıysa, cihazın kutusunun içinde garanti belgeniz ya da garantiyle ilgili bilgilerin yazdığı bir kağıt olmalı. O kağıtta yazmaktadır garanti süreniz. 2 yıla yeni uzatıldı, sizin cihazınızı kapsamıyor olabilir.

Garanti süreniz dolduktan sonra tamir ve değişim talep etme şansınız yok. Hatta garantiniz olsa bile değişim talep etme hakkına sahip değilsiniz. Buna yetkili birimler karar veriyor. Siz sadece tamir edilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodWasTaken -- 19 Aralık 2013; 23:09:04 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Türkiye'den alındıysa, cihazın kutusunun içinde garanti belgeniz ya da garantiyle ilgili bilgilerin yazdığı bir kağıt olmalı. O kağıtta yazmaktadır garanti süreniz. 2 yıla yeni uzatıldı, sizin cihazınızı kapsamıyor olabilir.

Garanti süreniz dolduktan sonra tamir ve değişim talep etme şansınız yok. Hatta garantiniz olsa bile değişim talep etme hakkına sahip değilsiniz. Buna yetkili birimler karar veriyor. Siz sadece tamir edilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

değişim talebinde bulunmayacaktım zaten. arıza için yollayacaktım. genelde değişim yapıldığı için o şekilde yazdım

ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ConCarnage -- 19 Aralık 2013; 23:23:04 >

• bende yapı krediye iban numarasıyla eft ile ödeme yaptım inşallah kısa sürede onaylanırda sipariş hazırlanır duruma gelir iphone 5s 32 gb gri :)
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.