Şimdi Ara

Apple Macbook Air Şarj Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, şarj cihazımı taktığım halde bir ışık göstergesi yok ve şarj etmiyor, yeni bi şarj aleti almayı düşünüyorum ama nereden alabilirim bilmiyorum, ucuz bir şekilde yalnızca şarj cihazı alabileceğim dışarıda neresi var bilen var mı? İnternette 240 tl falan diyor, ve bu oldukça pahalı geldi bana, ucuza bulabileceğim bi yer vs de yok mu acaba?

• macbook ların şarjları diğer notebooklara benzemiyor, watt dengesini sağlayan başka bir adaptör gibi çözümler geçersiz kalacaktır; orjinal almanız lazım onunda fiyatları o seviyelerdedir. magazaların indirimli günlerini yakalarsanız (vatan gibi) daha uygun fiyata tedarik etme şansına sahip olabilirsiniz.
  • Yalnız başına şarj cihazı satılır mı vatanda peki?
  • mediamark gibi vatan gibi birçok magazalar zincirinde satılıyor. hatta mediamarkta ayrı bir apple bölümü var. şarj cihazından kulaklıga, kumandasından kablosuna kadar herşeyin bulunduğu
  • Teşekkür ederim.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/piller-ve-sarj-aletleri/apple-mc747zma-apple-magsafe-guc-adaptoru---45w-(macbook-air)/productdetails.aspx?I_ID=58954

Edit: yalnız önce bi yerden başka bi magsafe adaptör bulup deneyin bakalım o sizin macbook u şarj edecek mi.. yani belkide macbook un pili şarj olmuyodur.. benim daha önce 2 arkadaşımın laptoplarının (macbook değil) başına geldi böyle bişey.. pil varken adaptörden güç gelmiyordu, pili çıkarınca güç geliyordu..

tanıdık birinde falan magsafe adaptör yoksa bunu denemek için macbook unuzu alıp mediamarkt, teknosa yada vatana gidin ordaki teşhirlerin adaptörünü takıp bi deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 5 Haziran 2012; 1:29:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.