Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar kilit tusuna alttan basinca sert yukardan basinca yumusak gibi. Sizdede ayni durum mevcutmu kafama takildida?
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Bu konuyu uplamayın boşuna konu sahibi arkadaştan tık yok. Yeni ana konu açıldı.

O konu bugun ıtıbarıyle kapatıldı. Buradan devam edılecek.
  • psyshock P kullanıcısına yanıt
    Birde şimdi sen gpu 2kat performanslı deyince takıldı kafama.

Şimdi ben aldımı 4-5yıl gitsin istiyorum telefon. İphone 6 daha güçlü ise, güncelleme daha fazla alır demek bu. İphone 6+ ise belli süre sonra güncelleme alamıcak demektir
  • 6 plus 64 gb space grey icin ekle baskan
    bebek gibi bi cihaz bu :)
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bende yana yana cevap arıyorum ama maalesef kimseden cevap gelmiyor. Apple Store üzerinden sipariş versek acaba garanti konusunda filan sıkıntı yaşanır mı? Bir arkadaşım bu konuda sıkıntı yaşadığını söylediği için biraz uzak duruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thadcastle -- 8 Ekim 2014; 4:58:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thadcastle

Bu konuda bende yana yana cevap arıyorum ama maalesef kimseden cevap gelmiyor. Apple Store üzerinden sipariş versek acaba garanti konusunda filan sıkıntı yaşanır mı? Bir arkadaşım bu konuda sıkıntı yaşadığını söylediği için biraz uzak duruyorum.

Apple Store adı üstünde resmi Apple internet mağazası. Hiçbir sorun yaşamazsınız. Yine de faturanızı kaybetmeyin, 2 yıl boyunca saklayın, sistemde herhangi bir sorun olursa fatura ibrazıyla da onarım yaptırabilirsiniz.
  • voyager1979 kullanıcısına yanıt
    Zorlu'daki Store'de oradan almışım gibi destek alabilirim dimi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thadcastle

Zorlu'daki Store'de oradan almışım gibi destek alabilirim dimi?

Tabii ki de. Aslında nereden aldığınızın hiçbir önemi yok, cihazın Apple türkiye garantili olması yeterli.

Ben iphone5'imi Electroworldden almıştım. O zaman Zorlu açılmamıştı. Zorlu Apple store açılınca gittim ve ekran onarımımı orada yaptırdım. Garanti kapsamında hem de.

Apple Online Store ve Zorlu Apple Store'un bence tek bir avantajı var. Buralardan aldığınız her ürünü 14 gün içinde sorgusuz sualsiz iade edebiliyorsunuz.
  • Öncelikle kullanan herkese hayırlı olsun... Cihaz gerçekten güzel, kılıf da orjinal deri apple kılıf ve "product red" olunca tadından yenmiyor :)
    Şimdi anlamadığım bir şey var, diyorlar ki, bu cihazlar 1gb ram ile geliyormuş... öncelikle bu resmi bir açıklama değil galiba çünkü resmi böyle bir bilgi bulamadım.
    İkincisi, Asphalt 8, Modern Combat 5, GT Racing2,Gangstar IV, Injustice ve Real Racing ... bu 6 oyunu aynı anda açtım, sonra hepsinden oyunun içindeyken home tuşuyla çıktım whatsapp yazdım, instagram baktım vs...
    ve sonra tüm oyunlara tek tek geri döndüm ve herbiri kaldığı yerden devam etti, en ufak bir kasılma olmadı...
    Şimdi sorum şu, eğer bu cihaz hakikaten 1gb Ram ile geliyorsa bunu yapmayı nasıl başarıyor?
  • Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Soyle soyliyim 6+ in gpu performansi 5s ten daha dusuk cozunurlukten dolayi ama yillardir iphone kullanmis biri olarak soyliyim apple zaten 2.seneden itibaren yavaslatmaya basliyor 6 da alsan 5 sene guncelleme alarak rahat rahat kullanamazsin. 6 ve 6+ in guncellemesini farkli zamanlarda kesmez apple merak etme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 Eylül Sabahı Teknosadaki son cihazda bana nasip oldu ; )
    İphone 6 64 Gb Silver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By__Belo -- 8 Ekim 2014; 9:30:41 >
  • iphone 6 plus ile ilgili sarj sorunu yaşayan var mı arkadaşlar? Benim cihazda yoğun kullanımda hücresel veri de açık halde 1 gün rahat rahat giden şarj arkadaşımda 3 gündür inanılmaz şekilde tükeniyor. Bu sabah 6'da şarjdan çıkarılan telefon an itibariyle %53'te ve sürekli de düşüyor. Telefon kullanılmıyor da üstelik pil kullanımına baktığımda %33 facebook %23 Telefon %12 Ana Ekran diyor. Facebook u sildim ama hala düşmeye devam ediyor şarj. Ne olabilir acaba? Aklıma ilk gelen evdkei ipad'i ile sürkeli eş zamanlıyor olabilir mi? Veya telefon dinleniyor olabilir mi? Telefon'un son 24 saatte %23 şarj tüketmesi ki dünden beri sadece 6 görüşme yapılmış toplamda 12-13 dakika sürmüş. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

iphone 6 plus ile ilgili sarj sorunu yaşayan var mı arkadaşlar? Benim cihazda yoğun kullanımda hücresel veri de açık halde 1 gün rahat rahat giden şarj arkadaşımda 3 gündür inanılmaz şekilde tükeniyor. Bu sabah 6'da şarjdan çıkarılan telefon an itibariyle %53'te ve sürekli de düşüyor. Telefon kullanılmıyor da üstelik pil kullanımına baktığımda %33 facebook %23 Telefon %12 Ana Ekran diyor. Facebook u sildim ama hala düşmeye devam ediyor şarj. Ne olabilir acaba? Aklıma ilk gelen evdkei ipad'i ile sürkeli eş zamanlıyor olabilir mi? Veya telefon dinleniyor olabilir mi? Telefon'un son 24 saatte %23 şarj tüketmesi ki dünden beri sadece 6 görüşme yapılmış toplamda 12-13 dakika sürmüş. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

bataryada problem varsa değişim alır np

eşzamanlama içiyor olabilir - denemek için 1 günlük kapatıp denerseniz

• 6 plus 128 gb space grey

Arkadaşlar ekran Koruyucu ve arka için film yaptıran oldu mu olduysa yaptırdığı yeri söylerse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar.

bu gün bende 64GB 6 aldım. ilk apple deneyimim olacak kendisi, akşam iş çıkışı sim kartı değiştirip kullanmaya başlayacağım.

fakat ios hakkında hiç bir fikrim yok. ios 8 yeni dağıtılmaya başlanmış ve beta sürümler kullanılıyor sanırım. şuanda cihazı en sorunsuz şekilde hangi sürümle kullanabilirim? aldığım gibi hiç güncellemeden mi kullanmalıyım yoksa en son güncelleme daha mı sıkıntısız? deneyim edinen arkadaşlar fikir belirtirse sevinirim.

iyi günler..
  • Şu an apple store zorlu da cihaz var mı yok mu ?
  • ankara vodafone taahhütlü cihaz iphone 6 plus 64 gb siyah cihaz bir türlü bulamadım.. gerçi iphone 6 plus yok ki istediğimi bulayım.. :( yeni cihazlar ne zaman gelecektir bilgisi olan var mı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

merhaba arkadaşlar.

bu gün bende 64GB 6 aldım. ilk apple deneyimim olacak kendisi, akşam iş çıkışı sim kartı değiştirip kullanmaya başlayacağım.

fakat ios hakkında hiç bir fikrim yok. ios 8 yeni dağıtılmaya başlanmış ve beta sürümler kullanılıyor sanırım. şuanda cihazı en sorunsuz şekilde hangi sürümle kullanabilirim? aldığım gibi hiç güncellemeden mi kullanmalıyım yoksa en son güncelleme daha mı sıkıntısız? deneyim edinen arkadaşlar fikir belirtirse sevinirim.

iyi günler..

Hayırlı olsun öncelikle...

Muhtemelen iOS8.1 16 Ekimde çıkacak. Şu anda günceli 8.0.2. iPhone kullanımında daha yeniyseniz zaten kısa bir süre kaldı ben resmi güncellemeleri beklemenizi öneririm. Şu anki versiyonda büyük sorunlar yok zaten. Arkadaşlar eski iOS sürümleriyle kıyaslıyorlar, androidden geliyorsanız zaten hiçbir sorun farketmeyeceğinize eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanfurkanfurkan343434

6 plus 128 gb space grey

Arkadaşlar ekran Koruyucu ve arka için film yaptıran oldu mu olduysa yaptırdığı yeri söylerse sevinirim

Ben turkcell de taktırdım bi film 10 tl aldılar, arka film yokmuş yumuşak şeffaf bi kılıf vardı tek tip onu aldım mecburen 20 ti de ona gitti aliexpress de 1 dolar olan şeyi 20 tl ye gazlıyorlar yokluktan
    İ6 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki şarj problemi varsa cihazı nereye garantiye yollamamızı önerirsiniz? Alırken Teknosa Cep Kask yaptırmıştık 1 yıl cihazı direk değiştiriyorlardı sanırım ama 1 kez mi bu hakkımız var acaba? Teknosayamı vereyim yoksa apple store'a garantiye mi yollayayım? Bir de 14 gün iade hakkı sadece Apple store'dan alınan cihazlara mı yapılıyordu?
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.