Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler 6 ile 6 Plus arasında kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide yazz hocam iphone 6 space gray 16 gb
  • iphone 6 sılver var hocam
    kesınlıkle iphone 6 hocam
  • iphone 6 64 sahibiyim demin cihazda hungry shark evolution oynuyordum oyundan home tuşuyla cıktım whatsapp a girdim sonra whatsapp dan cıktım oyuna tekrar dönmek için home tuşuna iki kez basıp hungry shark in ustune tıkladım cihaz açıldıgndaki siyah üstü beyaz elmalı ekran geldi sonra parola girdim sim acıktı sim kilidi istemedi oyun hala son acılan uygulamalarda aktifti ama üstüne tıkladıgımda baştan başlattı oyunu sizce sebebi nedir ? umarım anlaşılır anlatabilmişimdir neden cihaz reset atar gbi bi işlem yaptı ?? ilk ios cihazım bu ve telefonda öyle çok çok oyun oynamam haftada 2-3 gün oyun acarm max yarm saat oynarım bu tarz problemler çok olurmu yada sebebi nedir neden olur ??
  • Iphone 6 alacağım ama Apple Store'dan mı alsam Vatan'dan mı karar veremedim arkadaşlar. Apple Store'da garanti nasıl işliyor? Herhangi bir arıza durumunda kargo ile telefonu mu gönderiyoruz? İlla Genius'tan randevu mu alıp İstanbul'a mı gitmek lazım?
  • Tempered glass kullananlar marka tavsiyesinde bulunabilir mi ? Ve ekrana nasıl oturuyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk defa İphone aldım cihazdan çok memnunum ancak bir şey sormak istiyorum. Bu cihazda 16:9 formatında tam ekran resim çekme yok mu?
  • iPhone 6 Space Gray 16GB
  • 8.0.2'nin wireless problemi kafayı yedirtecek ya

n'oldu bu apple'a arkadaş ya. uygulamalar saçmalıyor, telefon salak sulak işler yapıyor.

böyle değildi bu adamlar ya

yıllardır apple kullanıcısıyım, yaşadığım sorunları ve aldığım hataları toplasam şu iphone 6/6plus ve ios8'deki hataların toplamı etmez.

hele plus'taki uygulama problemlerine acil çözüm bulmalılar

hiç yakışmıyor apple kalitesine yemin ederim
  • İphone 6 16 gb silver:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • defected kullanıcısına yanıt
    Ios 7 den beri boyleler maalesef. Ipad air imda cokme donma bitmedi iphone 6 aldim onda da sorunlar devam ios 6 daki ipad 2 im yeni cikmis cihazlardan iyi calismasi kabul edilebilir degil umarim Bir an once cozulur.

• klasik bir soruda benden olsun .
    aylık 900 + dk konuşurum. 200 mesaj kotasız net :) buna verdiğim para 45 tl max.
    aveada nalet olası taahhütüm olmasa türkcellden alacam(finansbank kabul etmedi kredi başvurusunu ayrı mesele :) ) taahhüt sürem 7 ay kaldı. 25tl min ödlerim dert değil

ama aveada herşey dahil 24 ay 64 gb 188 tl alsammı almasammı bilemedim. Başka taksitli alabileceğimiz yollar var mı ? hem faturamı yükseltmiş olacam hemde cihaza ciddi miktarda fazla para vereceğim gibi geliyor :(

almanyadan gelen bir arkadaşım var ona aldırsam kaça patlar bana ? o konuda bilginiz varmı ? 64 gb için vergiler dahil ?

türkiyede taksitle alma yolu var mı başka ?

yarın alacağım kesin bu gece cevaplar önemli :) teşekkürler
  • ben mediamarkta iphone6 ve 6+ kullandım hala aralarında kalıyorum. Alanlar yardımcı olursa sevinirim

elim büyük oldugundan 6+ bende sıkıntı olmuyor. tek elle zorda olsa kullanabiliyordum ama bu telefonu cebte nasıl tasıcam.

6mı fazla tutuldu 6+ bilmiyorum bana ikiside uyar, fazla tutulan modele fazla uygulama gelir mantıgı ile gittiğimden veya ona göre geliştirme yapılır düşüncem oldugundan daha fazla tutulan modeli alma düşüncesindeym

6nın sarj durumu nedir. Sabah 8 akşam 6 yetermi. Bu süre zarfında 4saat full kullanım olur

Ben kab kullanmaya karşı bir insanım, hiçbir telefonumdada kullanmadım. Çizilmesi vs sorun değil ama elimden telefon hafta 1 kesin düşer. Bu zamana kadar n95 n70 htc sensation, samsung note3, samsung s2 cihazlar evde vardı. Çok fazla elimden düştürler hatta suan sensation kullanıyorum, evdeki merdivenlerde yuvarlandı dış kasadaki cizilmeler dısında hiçbir sıkıntısı yok. İphone6 ve 6+ böyle bir kalite sezemedim, sağlammı bu cihazlar.

Öyle 2metrede yere fırlatma tarzında değil, cepten cıkarırken düşme. Cizim yaparken cetvelin değmesi ile düşme. Hafta 1 belki abartı olmuş olabilir rakam açısından su 1aydır 2kere düşürdüm telefonu ama yeri geliyor gün içinde 2kere düşüyor. iphone 6 bu yönden sağlam gibi geldi ama aklımda 6+ var, bu sağlammıdır. İpod touch kullanırken sorun yaşamamıştım kırılma vs olmamıştı ama arka tarafı cizik içindeydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 7 Ekim 2014; 14:37:39 >

• Manyetizma kullanıcısına yanıt
    6 kullaniyorum pili yetiyor 4 saate yakin erkan suresi veriyor. Secmen gereken su pil olarak 6+ tartismasiz daha iyi ois var ve ekran daha iyi. 6 da ise strandart iphone deneyimi var ve dusuk cozunurlukten dolayi 2 kata yakin gpu performansi var oyun senin icin onemliyse yada benim gibi tasima onemliyse 6 yi secebilirsin..

Not:sunuda ekliyim gpu 2 kat performansli dedim ama zaten cok gucluler ve hicbir oyunda farkta olusmuyor suanda 2 yil sonra belki cikar o yuzden degerlendirme disida sayabilirsin bu konuyu

• 4s kullanıcısıyım. batarya 1 günü ucu ucuna çıkarıyor. nadiren yarı yolda bırakıyor. çok fazla oyun oynamam. küçük oyunlar oynarım genelde. iphone 6 almayı düşünüyorum. bilenlere soruyorum acaba 4s le 6 arasında yüzde kaç batarya performans farkı olur? bilgilenmek benim için çok önemli. şu anda tek soru işareti bataryası. içime sindiği an siperiş vercem. hemen hemen bataryaları aynı derseniz fena canım sıkılır.

bu arada pil kullanım resimleri paylaşan arkadaşlar 6 mı yoksa plus mı olduğunu da yazsalar iyi olur.
  • psyshock P kullanıcısına yanıt
    oyun bi clash of clans oynuyorum başkada oyun oynamıyorum. Onun dısında

twiter
    whatapp
    facebook
    instagram
    forsquare
    snapchat
    Tav havalimanı
    tureng
    istanbul ulaşım ve ego otobüs hatları
    sinemalar
    navigasyon programları
    quizup (buda oyun sayılır)
    mailler
    office (sürekli dosyalar geldiğinden okumak zorunda kalıyorum)
    yemeksepeti

Bunlar telefonumda bulunan uygulamalar, android oldugundan bunlar iosda varmı bilmiyorum. Oyun yok ama internette resim açma hızı önemli, ders sırasında cizim için görselleri oradan ediniyorum veya word excel gibi kendi düzenleğim seyleri telefona atıp bakmam düzenlemem gerekiyor. Oyun pek yok hayatımda ama diğer kalan şeyler var. Bu uygulamaları hergün kullanmıyorum ama bunlar dısında uygulama pek yüklemem
  • Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Hiz farki hissedicegini sanmam . O yuzden iyi bir pil gerekiyorsa daha iyi ekran ve ois icin 6+ tercih edebilirsin. Pil sureleri arasinda hissedilir fark var.

• iPhone 6 Plus 64GB Silver(Sipariş Verildi)
  • akıllı telefonun pil ömrü 1 gündür.2 gün beklemeyin-fazla kullanmazsan bekle tabide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

ben mediamarkta iphone6 ve 6+ kullandım hala aralarında kalıyorum. Alanlar yardımcı olursa sevinirim

elim büyük oldugundan 6+ bende sıkıntı olmuyor. tek elle zorda olsa kullanabiliyordum ama bu telefonu cebte nasıl tasıcam.

6mı fazla tutuldu 6+ bilmiyorum bana ikiside uyar, fazla tutulan modele fazla uygulama gelir mantıgı ile gittiğimden veya ona göre geliştirme yapılır düşüncem oldugundan daha fazla tutulan modeli alma düşüncesindeym

6nın sarj durumu nedir. Sabah 8 akşam 6 yetermi. Bu süre zarfında 4saat full kullanım olur

Ben kab kullanmaya karşı bir insanım, hiçbir telefonumdada kullanmadım. Çizilmesi vs sorun değil ama elimden telefon hafta 1 kesin düşer. Bu zamana kadar n95 n70 htc sensation, samsung note3, samsung s2 cihazlar evde vardı. Çok fazla elimden düştürler hatta suan sensation kullanıyorum, evdeki merdivenlerde yuvarlandı dış kasadaki cizilmeler dısında hiçbir sıkıntısı yok. İphone6 ve 6+ böyle bir kalite sezemedim, sağlammı bu cihazlar.

Öyle 2metrede yere fırlatma tarzında değil, cepten cıkarırken düşme. Cizim yaparken cetvelin değmesi ile düşme. Hafta 1 belki abartı olmuş olabilir rakam açısından su 1aydır 2kere düşürdüm telefonu ama yeri geliyor gün içinde 2kere düşüyor. iphone 6 bu yönden sağlam gibi geldi ama aklımda 6+ var, bu sağlammıdır. İpod touch kullanırken sorun yaşamamıştım kırılma vs olmamıştı ama arka tarafı cizik içindeydi

Forumda ıphone ekranım kırıldı dıye bır baslık var okumanızı tavsıye ederım

malesef bu senekı modellerın ekranları cok saglam gozukmuyor, ekranın kırıldıgına daır sıkayetler gelmeye basladı. Telefon daha ınce oldugu ıcın sanırım tıtresımı emme kapasıtesı daha dusuk oluyor.

Plus ve ıphone 6 ıcın ayrı progrmlar cıkmaz, ıkısıde ıos kullanır. Bırı sadece dıgerınden ekran olarak az bır sey daha buyuktur o kadar.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.