Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar i6'da kapalı alanda video çekince aşırı noise görüyorum - 5s te bu kadar değildi acaba cihazımda sorun mu var

3-5 sn kapalı alan - ev videosu çekip atabilir misiniz . teşekkürler
  • sakarboy S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim telefon arada wifi den kendi çıkıyor bır dakıka sonra tekrar giriyor modemden midir yoksa telefondan mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam akıllı cam ekran koruyucu bilen var mı ip6 için

• skayalar kullanıcısına yanıt
    kardeasim simdi mobildeyim ama mobilcadde de spigen ultrq thin kilif var onu al yaninada seffaf ekran koruyucu dafoniii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azizhan Azizoğlu kullanıcısına yanıt
    mobilcadde de dafoni var istersen onu al ben siparis verdim :)

• Dediginiz aciklamayi atlamisim ama bence hata degil.
    eger 32-64-128 yapsaydi 64 satislari cok duserdi herkes 32 tercih ederdi bence bunu dusunmuslerdir.
    standart telefon kullanicilari 16 alir oyun resimle isi cok olanlar da 64 128 alir diye dusunmus olabilirler. Benim fikrim bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyager79

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

iPhone 6 plus şarj süresi hakkında fikir verebilecek biri var mı?

Sabah 06.30 da şarjdan çıkardım. Şu an şarj %47.

ne kadar kullandın dostum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Dediginiz aciklamayi atlamisim ama bence hata degil.
    eger 32-64-128 yapsaydi 64 satislari cok duserdi herkes 32 tercih ederdi bence bunu dusunmuslerdir.
    standart telefon kullanicilari 16 alir oyun resimle isi cok olanlar da 64 128 alir diye dusunmus olabilirler. Benim fikrim bu

İyide bundan apple ın ne gibi bir kazancı olurduki 16 olmayacaktı yerine 32 gb olacaktı 32 almayanlar 64 alırdı. 64 almasalar bile 32 gb. Olanına yüklenirlerdi sonuçta satış adedi azalmayacaktı ki.

• Arkadaşlar bende Ekim ortası gibi Hongkong da bulabilirsem iphone 6+ 64gb uzay grisi alacağım.
    Şarj konusu benim için sabah 7 de şarjdan söktükten sonra akşam 22 ye kadar idare etmesi yeterli. Yorumlardan okuduğum kadarı ile beni bu şekilde idare edecek gibi görülüyor.
    Neden 64 gb oyun oynamayı seviyorum çünkü. Hafıza kartı girişi olmadığı içinde resimlerde sorun yaşamak istemiyorum. Yıllardır Android kullanıyorum ilk defa IOS kullanacağım(bu zamana kadar sürekli IOS a karşıydım her yerde karşı çıktım) bakalım neler yaşayacağım.
    Oyun oynadığım yoğun zamanlarda şarj istediğim kadar gitmeyecek muhtemelen buna da katlanmak gerekli.
    Birde herkes kılıf soruyor ben bu zamana kadar hiç bir telefonuma kılıf kullanmadım kılıfların telefonu kalınlaştırdığını ve görünüşünü bozduğunu düşünüyorum.
    Ağustos 2013 den beri S4 kullanıyorum şeytan kulağına hiç düşürmedim elektronik aletlerime çok dikkat ederim çünkü.
    Özetle ben sadece ekran filmi alarak kullanmayı düşünüyorum.
    S4 içinde spigen'den 2 tane kılıf aldım ama evde duruyor kullanmadım hiç 1 gün taktım kaba geldi duruyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: niegara34

quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Dediginiz aciklamayi atlamisim ama bence hata degil.

İyide bundan apple ın ne gibi bir kazancı olurduki 16 olmayacaktı yerine 32 gb olacaktı 32 almayanlar 64 alırdı. 64 almasalar bile 32 gb. Olanına yüklenirlerdi sonuçta satış adedi azalmayacaktı ki.

Kazancı fiyat farkından olurdu satış adetlerinde düşme olmazdı bencede.
    Mesela kendi adıma söyliyim ben 32 gb olsaydı 64 almayı düşünmezdim. Bu şekilde düşündüğüm için bu tarz yaklaştım

• quote:

Orijinalden alıntı: KrM's

Bugün ist. tam 5 kamyonet dolusu iphone lar geldi.Her bir kamyon 5 palet dolusu.Muhtemelen bayramdan sonra bayilere gitmiş olur.Tahminim 15 bin civarı.

Gümrük memuru musunuz ?
  • En güzel kılf bu ama pahalı bir de bunun üstüne kargo bedelini eklersen bir kılıf için değermi, bilmiyorum...
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microline34 -- 1 Ekim 2014; 0:12:09 >
  • 16 alınca bize yer kalmıyor yoksa eleştiri değil tabiki birde ipad şarjı ile şarjetsek sıkıntı olurmu elektrik ile ilgili bir bilgim yok ta

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanuzay

quote:

Orijinalden alıntı: allantoin5534

Bugun gelen iphone 6 plus telefonumda data paketimle internete giremiyorum. Turkcell i aradim sıkıntı yok bizim tarafımızdan kaynaklanan dedi restore ettim 8.0.2 ye güncelledim sonuc ayni.. bir tavsiyesi olan varsa memnun olurum. Bu arada 3g simgesi var telde

Hücresel den; APN: mgbs yaparsan sorun düzelir

Malesef. Yine olmadı

• Yaz dostum, i6 64gb silver USA cihaz

Listede başka telefonla varım, siyahı ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizhan Azizoğlu

Hocam benim telefon arada wifi den kendi çıkıyor bır dakıka sonra tekrar giriyor modemden midir yoksa telefondan mı?

ios 8.0 , 0.1, yada 0.2 sürümden kaynaklı olduğuna dair fazlası ile iddia var..

modemi kapatıp açıp cihazı bi rahatlatmanız bu soruna bir nebze çözüm olabilir.

sorunun 8.1 sürümde tamamen çözülmesi bekleniyor.
  • 6 plus 64gb silver benide ekleyebilirsin

• allantoin5534 A kullanıcısına yanıt
    mgb olacak o bende öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PathWizard -- 1 Ekim 2014; 0:47:59 >
  • arkadaşlar maddiyatım iyi ama yinede verilirmi bu kadar bilemedim :) sonradan pişman olmak istemiyorumda.

aveada iphone 6 hepsi dahil 172tl /// samsung s5 mini 103 tl. .... sizce değermi _ ?

iphone 6 kullanıcıları bu cihaz bu parayı hakediyor diyorlarmı :) ona göre yarın gidip 2 sinden birini alacağım . Teşekkürler
  • Nikola_Tesla_ N kullanıcısına yanıt
    70 tl vermek bence her ıkı acıdan da deger hocam
    1-) her türlü özellik ve verımlılık bakımından kat kat iyi bence aynı kefeye bıle konamaz
    2-) s5 mını alırsın 5-6 ay sonra yarı fıyatına bıle satamazsın ama ıphone 6 oyle olmaz yanı aynı altın gıbı olmasada benım benzetmem bu degerını korur
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.