Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıf olarak bundan aldım ama testlerde biraz plastikli sağlam bişiler vardı beni bir süre idare etsin diye bunu aldımhttp://gittigidiyor.com/urun/aciklamasi/129189829

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanda stok var galiba kaç güne gelir bi bilgisi olan var mı ?

• iphone 6 64 gb aldım. dün sabah gelmişti am şimdi açıp kurdum.
    iphone 5c den geçtim. o hiç ısınmıyorken bu iphone 6 baya ısınıyor. şimdi 80 mb lık güncellemeyi indiriyorum.
    inşallah bu ısınma sorunu düzeliyordur.
  • Ekleyin benide 16gb gold
    Amasya suluova vodafone bayii peşin 2300 liraya aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 30 Eylül 2014; 19:08:14 >
  • İpad şarjı zarar verirmi yada bende orjinal samsung şarj var usb ile ona taksam bişi olurmu

• Benide listeye yazabilirsiniz. İphone 6 plus 64 GB gold. Cihazı gold bilgisayar üzerinden önsipariş olarak vereceğim normal satışına yetişemedim ne yazık ki :)
  • Bugün ist. tam 5 kamyonet dolusu iphone lar geldi.Her bir kamyon 5 palet dolusu.Muhtemelen bayramdan sonra bayilere gitmiş olur.Tahminim 15 bin civarı.
  • iki sorum olacaktı.
    1.içinde %70 gibi bir şarjla geldi . bu şarjı %0 olana kadar bitirip mi şarj etmeliyim? yoksa direk şarja takamlı mıyım %100 olana kadar.

2. ısınıyor telefon. bu normal midir? iphone 5c de hiç ısınma problemi yaşamamıştım hep buz gibiydi telefon ne güzel. umarım bir sorun yoktur benimkinde. acaba 64 gb diye mi ısınıyor. 5c 16 gb idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

iki sorum olacaktı.
    1.içinde %70 gibi bir şarjla geldi . bu şarjı %0 olana kadar bitirip mi şarj etmeliyim? yoksa direk şarja takamlı mıyım %100 olana kadar.

2. ısınıyor telefon. bu normal midir? iphone 5c de hiç ısınma problemi yaşamamıştım hep buz gibiydi telefon ne güzel. umarım bir sorun yoktur benimkinde. acaba 64 gb diye mi ısınıyor. 5c 16 gb idi.

1-Pili istediğin gibi kullan, farketmez.
    2- 64gb diye ısınmıyor, daha ince ve, daha güçlü bir işlemci olduğu için ısınma eline daha çok yansıyor.
  • 16 gb Plus siparis ettikte 64 e mi cikarsam krarsizimsizce degermi

• tanreall T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim sağol :) ya bide şu şarj meselesiylee ne kadr edicez ne zaman takkıcaz napıcaz onu açıklarsanız .. ufak bir soru da şu seri çekim zaman ayarlı neden 10 foto çekiyo ve neden sadece bir fotoya bakabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

iki sorum olacaktı.

1-Pili istediğin gibi kullan, farketmez.
    2- 64gb diye ısınmıyor, daha ince ve, daha güçlü bir işlemci olduğu için ısınma eline daha çok yansıyor.

çok teşekkür ederim. önemli bir sorunum daha var. bunu nedense çözemedim. androidden , iphone 5c ye geçtiğimde kolayca halletmiştim ama şimdi yapamadım.
    telefon rehberim var. bir kısmı icloud da bir kısmı gmail de senkronize.

icloud u mail adresimi ve şifremi yüklemiş olmama rağmen telefon rehberim ve notlar ggelmiyor. telefon rehberimde 1 tane bile numara yok.
    nasıl hallederim bu sorunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: brci

teşekkür ederim sağol :) ya bide şu şarj meselesiylee ne kadr edicez ne zaman takkıcaz napıcaz onu açıklarsanız .. ufak bir soru da şu seri çekim zaman ayarlı neden 10 foto çekiyo ve neden sadece bir fotoya bakabiliyorsun

Rica ederim.
    İlk seferde içindeki şarjı bitirip ondan sonra şarja takmakta fayda var. Daha sonrasında da istediğimiz zaman şarja takabiliriz, bir sıkıntı olmaz. Yeni bataryalar artık böyle. Seri çekim modu o, 10 tane çekiyor ve o gösterdiği 1 tane fotoğraf da en iyi çekilmiş olan. Yani diyor ki; 10 tane çektim, arasında en güzel olanı bu.

ama neden 10 fotoluk yer kaplıyo ki mesela silceğim zaman 10 foto silinsinmi diyor bu kötü bişey değilmi ekstrra yer kaplaması 10 foto saklaması yani .. aslında şu açıdan düşndğmzde güzel fotolarda fluluk yada kayma olmaz bilemedim :)

• Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar,

Tek bir sorum olacak, iPhone 6 plus'ı (16 gb) vodafone aracılığı ile kontratlı almak mantıklımıdır, aynı şekilde taksitli olabilecek farklı yollar var mıdır ?

120x24=2880 TL yi bulmakta
    Tarife ile 195x24 etmektedir.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neurofunk

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar,

Tek bir sorum olacak, iPhone 6 plus'ı (16 gb) vodafone aracılığı ile kontratlı almak mantıklımıdır, aynı şekilde taksitli olabilecek farklı yollar var mıdır ?

120x24=2880 TL yi bulmakta
    Tarife ile 195x24 etmektedir.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ben turkcell den 6 64 gb aldım 193 X 24 bence 16 gb plus alacağına 64 gb 6 almalısın 16 yla sıkıntı yaşarsın güncellemeler zaten 5-6 gb yer kaplıyo
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    5c dediğin plastik kasalı telefon ısınsa da fazla yansıtmıyor kasasına. iph 6 da ama kasa aleminyum olduğu için ısıyı çekiyor. o yüzden sana daha çok ısınmış gibi geliyor. ben de 64 gb kullanıyorum. büyük uygulamalarda hafiften ısınma olabiliyor. ancak boştayken veya diğer uygulamalarda ısınma yok denecek kadar az. en çok ısındığı zaman bile rahatsız edecek bir düzeyde değil.
  • arkadaşlar iphone 6 kullanıyorum lütfen kılıf tavsiyesi verin mümkünse link ile
    2 çeşit arasında kaldım

1- telefonu sağlam koruyacak sert bir kılıf
    2- çok sağlam olmasa da orjinalliğini bozmayacak. Misal appleın kendi kılıfları

lütfen yardım edin yol gösterin
  • Ankara Gordion Avea'dan silikon kılıf aldım baya ince telefonu iyi kavradı 30 lira fiyatıda baya iyi tavsiye ederim.

• Gg ya bak 17 liraya silikon var

• ben kapaklı desenli alacağım ekrana bir şey olcak korkusuyla ama silikon darbeyi emer sanki bende kararsızım

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.