Şimdi Ara

Apple CEO'su Tim Cook, yepyeni bir iPhone sözü verdi: Çentik tarih olabilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
6.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kinect var iPhone'un çentiğinde Kinect alooooooooooooo. Androidler terkedebilir çentiği çünkü aynı seviyede değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: marsk35

Telefonum iphone bir telefonu en az 5 sene kullanırım çevremde bir android telefonu 5 sene stabil memnun kalarak kullanan görmedim git bak hala iphone 5 kullanan var. İphone 5 zamanında çıkan hangi adroid telefon hala stabil şekilde kullanılıyor zamanında iphoneyle adroidr aynı parayı verenlerin aklina tükür bence para basar gibi piyasaya android telefon basan ve 6 ay geçmeden çöp olan modellerle dolu güncellemeyi felan geçtim bugun aldın yarın kılıf bulamıyorsun ekran kırılsa parça bulamıyorsun ucuz diye aldığın telefonlara. Pahalı adroid almakta başlı başına hata aynı paraya iphone al 5 sene kafan rahat hala iphone 5 yazdığında ekrandan kasasına kadar telefonu topluyorsun. Herşey hava atmak değil

Ezikdroidciler gelmiş hemen daha geçen seneki android çöp ya dalgalanıyor kasıyor kalitesizlik akıyor 2015 te aldığım 6s plus hala yağ gibi akıyo bi kendim batarya değiştim 2015 te çıkan androidlerin yeri çöpte şuan ha o ben s7 kullanıyom şu bu diyenler sadece biri arayınca aç kapa yapıyolar telefon bu onlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 25 Şubat 2021; 20:22:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    Ben de 2015’ten beri kullanıyorum ve kesinlikle en doğru kararım bu olmuş o dönem. Aralıkta bataryayı değiştim %78’de iken. İos13’te sorunsuz sıkıntısız kullanıyorum çok şükür.
  • İnsanlık için küçük, apple için çok büyük bir adım.

• dargmen kullanıcısına yanıt
    Önce türkçe öğren bence
  • Aynı tarihlerde alınmış S6 ve iPhone 6s var ailemde. 6s ben kullanıyorum sonuna kadar hemde hala bir sıkıntı yok s6 kardeşim kullanıyordu sadece mesaj telefon ve basit işler için geçen sene ısınmaya başladı deli gibi ayrıca navigasyon çalışmıyor telefon reboot ediyordu. Gittik iPhone 12 aldım tertemiz 5 yıl sorunsuz çıkaracağını umuyorum
  • ipshpne se çentik olmasa alırdım

• çerçeveli tasarım olmasında çentikli ekran olsun.

• Bu tasarım kötü kalin çizgiler ne o öyle çentikli daha estetik
  • bu çentik düşmanlığını anlamıyorum böyle konular görmediğim zaman telefonda çentik oldugunu bıle fark etmıyorum kullanımda bi sıkıntı yapmıyor

• calculus07 kullanıcısına yanıt

ip7 kullanıyordum kasmalarından ve pil sıkıntısından bıktığım için ip11 e geçtim.Annemde ve eşimde xiaomi telefonlar var.(Note 4x ve Mi 6x) Benim IP7 çok daha fazla kasıyordu, malzeme kalitesi ve kamera olarak mi 6x çok çok daha kaliteli. IP11 de hala LCD ekran var.Eşimin eski telefonu redmi pro da amoled ekran var.Aynı resme iki ekranda bakınca çok bariz fark var.

Milleti eziklikle suçlamayı bırakın. Telefon konusunda Çinliler yana doğru açılan katlanabilen telefonlar yapıyor, Apple çentik derdinde. Başlık yanlış yazılmış, çentik zaten telefonlarda tarih oldu. Başlık "Çentik Iphone larda tarih olabilir" şeklinde düzeltmek lazım.

• en yüksek fiyatlı telefon alıp 6 sene kullanmak

bütçe dostu cep yakar kendimden biliyorum

• iphone alıp garantimin benle alakasız durumdan dolayı bana fahiş fiyat sundular yaptırtmadım thh ile geri aldım paramı 4500 tl s10+ aldım memnunum şuan lık iphone göre iyi ve kötü yönleri var ama memnunum herkes istediği telefonu bütçesi doğrultusunda alabilir bütçe sınırım olmasa iphone 12 pro alır yoluma bakarım, babanızın malı gibi savunmaya gerek yok markaları kim ne vermiş parasına göre onu alın 4500 tl iphone 7 plus ya da iphone se alacağıma s10 plus alırım bu benim görüşüm kimisi ios akıcılığı ister android kullanamaz parası yetmez iphone 7 alır herkes bütçesine göre tercih etsin bu şirketler sizin savunduğunuz kadar düşünmüyorlar bizi merak etmeyin garanti diye övünen apple 2 kere thh yoluyla çözüme ulaştım ama dediği gibi maddi sıkıntım olmasa iphone 12 pro alırım kamera benim için önemli ve kamerası beni cezbediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Centigi neden sevmediklerini anlayamadim bir turlu nedense.

• eskiden bizde iphone kullanıyorduk,taki centik çıkana kadar,telefonla video izliyoruz sırf mesajlasmak için degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırayla nokia, samsung, huawei ve xiaomi kullandım şu an mi 8 lite var.

Bundan sonra kesinlikle iphone tercih edeceğim, bu markalar o kadar çok model çıkarıyor ki sonra o modellerden desteklerini hızlı bir şekilde çekiyorlar en kötüsü telefonu okutmak istesen okutamıyorsun çünkü millet yıllarca güncelleme alan telefonu tercih ediyor.

Hele hele xiaomi hayatta almam yahu o kadar para verdiğim telefonda stok uygulamanda reklam görmek zorunda mıyım?

• Concordato kullanıcısına yanıt

evet reklam görmek zorundasın çünkü 2 dk süren küçük bir işi bile yapamıyorsun. bence de 3 4 katı fazla para verip iphone almalısın. pahalı olmasının nedeni zaten basit kullanıcı deneyimi arayanlara hitap etmesi

• marsk35 kullanıcısına yanıt

Amiral gemiler de en az Iphone kadar uzun ömürlü oluyorlar. Hatta orta segmentteki Android telefonların ömürleri de hiç fena değil. Android'in faciaları ilk zamanlardaydı sonradan toparladılar. Bir de Android olarak hangi ürünü aldığın da önemli. Yağ gibi aksın Iphone'a verecek kadar param var ama Android olsun diyorsan atıyorum Oneplus ailesi var. Iphone tabiki yine önde ama öyle anlattığınız gibi büyük farklar yok. 5 sene önce alıp arkadaşa verdiğim HTC One M9 halen daha çalışıyor, üstelik hiç formatlamamıştım. Telefonu verince formatlandı yağ gibi akıyordu misal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 26 Şubat 2021; 5:57:45 >
  • android 9 yeterli şuan ki güncelleme takıntısı olan custom rom lara yönelebilir neden ona uğraşalım diyen olursa da iphone 6s güncelleme mi alıyor aynı yıl cıkan telefon 2side
  • Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    estağfurullah mal demedim ben kimseye diyememde tercih meselesi aynı şeyden bahsediyorum ekonomik özgürlük var herkes beğendiğini alabilir dediğiniz gibi fiyat bakımından da pek bi fark kalmadı güncelleme desen 2017 de çıkan xz1 im güncelleme almıyorsa 6s de almıyor aynı yıl cihazları parça sıkıntısı açısından bakarsan daha 2012 model telefonun bile parçası bulunuyor rahat rahat ben bunlardan bahsettim her açıdan her iki tür cihaz da denktir aşşa yukarı ben bu tartışmaların içinde çok bulundum cidden hiç birisinin diğerine üstünlüğü yok hepsi benzer işleri yapıyor artık bu dediğiniz herkesin kendi kafasına göre insanları yargılayıp irdelemesi ülkemizdeki tedavi edilemeyen bi kanser gibi yayılıyor eskidenn insanlar bilmediği konuda yada çok bilgisi olmayan konularda konuşmaz susar bileni dinlerdi şimdi cahil cesareti diye bi kavram oluştu insanların bilgisi yok fikri var en çokta onların sesi çıkıyor bu çok rahatsız edici toksik yorumları ciddiye almayın dediğiniz gibi zevk sizin para sizin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.