Şimdi Ara

Antep Fıstığı 1 KG 300 TL - 500 GR 170 TL - TY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
5.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygun fiyata antep fıstığı ararken denk geldiğim bir ürün paylaşmak istedim.

Satıcının hiçbir ürününde yada mağazasında değerlendirme yok, mağazadaki ürünlerin fiyatları güncel iken antep fıstığının bu fiyatta olması dikkatimi çekti. İsteyen bu fiyata deneyebilir.

1 KG

500 GR

• Valla hocam bu kadar olur bende son iki gündür çok ciddi bir araştırma içindeyim antep fıstığı üzerinde, inanılmaz bir yükseliş var bu ne saçmalık görürsünüz patlıcaklar bigün en kötüsü 550 lira , 300 liraya olması imkansız hiç şansını deneme . Ama inanılmaz bir artış söz konusu akıl işi değil
  • Salatalık mı gönderecekler acaba denesek mi😀
  • mami61off kullanıcısına yanıt
  • keylogger38 K kullanıcısına yanıt
    Yeni açmış aynen gördüm yorumlarda çok güzel aramızdan biri varsa konyada bi gitsin baksın mala alalım trendyol karınıda düşer

Yemek sepeti mahalle dükanına baktımda bu fiyata imkansız görünüyor.

Kusura bakmasınlarda 500 - 600 - 700 tl rakamlar çok abartı rakamlar, min %50 kabuk fire veriyor birde yenilebilir fıstığın kilosu 1000 tl yi buluyor.

Bu seneki rekolte fiyatları bu derece yükseltecek kadar düşük değildi, fıstık üretiminin deprem bölgesi çevresinde olması da etkili ama bu fiyatlar kabul edilebilir fiyatlar değil.

• keylogger38 K kullanıcısına yanıt
    Ürünü kaldırdı :) deedim sana imkansız bu rakam
  • Makbulde 360tl ye Siirt fıstığı var iri ve çok lezzetli.
  • Kafayı yedi millet iyice dolar aynı mazot aynı asgari ücret aynı ama her hafta her ürüne zam geliyor. Büyük esnaf küçük esnaf herkes alıştı sürekli etiket yenileniyor. Kabak tadı vermeye başladı.
  • olayın depremle ilgisi yok. geçen seneden beri absürt fiyatlandı antep fıstığı. normalde aylık alırdım kiloyla ama bu fiyatı da %50-60 ı kabul olan bir çereze vermem. kime satıyorlarsa satsınlar bu fiyatlardan.

• eski mahsüldür veya acıdır veya boştur çoğu.

• antepte eliyüzü düzgün olanlarda
    400-450 nin altı zor!
    biz ucuza alıyoruz, oralar turistler için diyenler
    lütfen konum paylaşsın!
  • Ben pttavm den siirt fıstığı alıyorum. Geçen haftaya kadar hep 309 tl idi. Şu an günce fiyatı 339 TL.

https://www.pttavm.com/siirt-fistigi-kavrulmus-duble-fistik-1-kg-p-100228085
  • Geçen sene kuponla 50tl ye aldım kilosunu hemde kaliteli marka 1. Sınıf ..abartmıyorum evde 10 kg Antep stok tutardım ...Türkiye yuzyilinda Antep yemeyi bıraktım ..karışık kuruyemiş içinde bile Anteplisini almıyorum ...birlikte en iyiye yasasın çiğdem ...cıt cıt
  • PowerNowa kullanıcısına yanıt
    Birinin antep fistigina dur demesi lazim
  • oslun kullanıcısına yanıt
    Eskiden siirt fistigi luks olandi simdi ucuz olan oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.