Şimdi Ara

Anlayan arkadaşlara hangi interneti almam gerektiğine dair bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın arkadaşlar, İstanbul Kağıthane-Ortabayır Mah. ikamet etmekteyim (fiber altyapısı yok sanırım)

bulunduğumuz evde öğrenci olduğumuzdan dolayı hem kiracıyız hem de max 12 ay kalacağız fakat evimizde ne internet var ne telefon
    azami taahhüt süresi 12 ay olan ve sabit hat zorunluğu olmayan hangi tarifeleri önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sefakavil

Sayın arkadaşlar, İstanbul Kağıthane-Ortabayır Mah. ikamet etmekteyim (fiber altyapısı yok sanırım)

bulunduğumuz evde öğrenci olduğumuzdan dolayı hem kiracıyız hem de max 12 ay kalacağız fakat evimizde ne internet var ne telefon
    azami taahhüt süresi 12 ay olan ve sabit hat zorunluğu olmayan hangi tarifeleri önerirsiniz?

benim bildiğim bütün isslerde 24 ay sözleşme var 12 ay kalacaksanız ozaman sözleşmesiz internet alın
  • o zaman ttnet yalın internet alacaksın arkadasım.

O da 12 ay taahutle ayda 39 tl'ye alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanım alışkanlıklarınızı yazmamışsınız, az kota kullanıyorsanız mobil çözümler de düşünülebilir, ama indirme vs. yapacaksanız ADSL...
  • Yoğun kullanım olmayacaksa bence 3G bağlantılara göz atmalısınız.
  • cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, akkli limitsiz arıyorum sanırım 3g mobil modem de kullandım her zaman kotayı aştım. 12 aylık taahhüt bi ttnette var sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.