Şimdi Ara

ANKARA ULUSLARARASI İLİŞKİLER Mİ HACETTEPE KAMU MU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar , Dokuz Eylül Kamu'yu bırakıp bu ikisinden birine geçmeyi düşünüyorum ama hangisine gideceğime hala tam olarak karar veremedim.Sizce hangisi ağır basıyor ? bugüne kadar Ankara Uluslararası'nı düşünmeme rağmen Hacettepe Kamu da kafam ı karıştırmaya başladı. Yardımcı olursanız gerçekten çok minnettar olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

• Yıl 2016, aynı soru? Cevap?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uluslararası ilişkiler okuyan herkes diplomat olmuyor.Ayrıca devlette çalışmak istersen kpss karşına çıkacak ve kpss üçin çok dezavantajlı bir bölüm.Bu nedenle Hacettepe Kamu diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: david12

Uluslararası ilişkiler okuyan herkes diplomat olmuyor.Ayrıca devlette çalışmak istersen kpss karşına çıkacak ve kpss üçin çok dezavantajlı bir bölüm.Bu nedenle Hacettepe Kamu diyorum.

Gönlümde ankara siyasalda okumak geçiyor aslında, devlet açısından ui dediğiniz gibi alımı çok kötü, ama yabancı dille birlikte özelde ilerleme şansımı nasıl değerlendirirsiniz? Ki siyasal mezunu olmak ayrıcalıktır diye söyleniyor, Ankarada olmamla seminerler konferanslarında geleceğime etkisi olacağı söylendi ama kararsızım yani :(

• Türkiye başlı başına siyaset devleti.O yüzden siyasal bilimler okuyabilirsiniz.Ayrıca Türkiyenin başkentinde olmanızda büyük avantaj.

• Hukuk için tekrar hazırlanması gereken kişinin sorduğu soru.
  • uyma U kullanıcısına yanıt
    Ygs de 39k idim, lys de şanssızlık yaşadım, denemelerim gayet iyiydi kısmet değilmiş diyorum tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum kendimi belli bir bölümde geliştirmeyi düşünüyorum

• Lütfen isme aldanmayın. Bölümün içeriğine bakın arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.