Şimdi Ara

Ankara kızılay ucuz siyah beyaz fotokopi çeken yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Var mı bildiğiniz ucuza fotokopi çeken adres yazar mısınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up adamlar fotokopi kitaba 100 lira fiyat biçiyor

• Konur sokakta ahu kopyalama var. Fiyatları ucuzdu.
  • Feysbuk kullanıcısına yanıt
    Balık satanların olduğu yerde Ahu veya Arzu fotokopi olması lazım belki Ahu'dur tam net hatırlayamadım.300 sayfa belki daha fazla sayfayı çıkarttım birde plastik bilmem nesini falan taktı 13 lira verdim.
  • Kök Çarşısı içerisindeki yerlere bakın, özellikle alt kattaki Anka, Ece vb. kırtasiyeler var.
  • Feysbuk kullanıcısına yanıt
    Karanfil sokakda gür ozalit var.Gökhan abinin selamı var de 2 kat pahalıya çekerler
  • Kızılayda Can balığın olduğu binada bir yer var, çok eski 25-30 yıllık bir yer.

Bildiğim en uygun yer orası, uzun yıllardır giderim, Adnan abi öğrenci dostudur.

Adresi: Cumhuriyet, sakarya caddesi, İnkılap Sk. No:13 D:32, 06640 Çankaya/Ankara

Telefon: 0542 358 90 85

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göktürk -- 10 Mayıs 2024; 23:21:11 >
  • Kök çarşısına git

• göktürk kullanıcısına yanıt

577 mesaj sayısı olan biri de bunu yapıyorsa artık, forumun çömezleri neler yapmazqi...

• dekareme kullanıcısına yanıt

Neden rahatsız oldunuz ki, gerçekte. Ankara nın en ucuz fotokopi çekim yeri burası. Tüm fotokopileri buradan çektiririm yıllardır . Aklınıza gelen şey reklam sanırım. Faydalı olacak bir paylaşım oysa. Editledim sizin içiniz rahat olsun diye. Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göktürk -- 10 Mayıs 2024; 23:22:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.