Şimdi Ara

Roaccutane kullanıyorum ve spor yapıyorum sorun olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
65.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vücutta genel olarak bir yorgunluk var ama sorun olmuyor benim için.17 yaşındayım 2 hafta önce başladım vücut geliştirmeye.Başladığımda 58.5 kilo iken şuan 57.5 kilo olmuşum acaba ilacın etkisinden midir arkadaşlar? İkisi bir arada yürür mü ona göre uzatmayı düşünüyorum üyeliği.
    Not:Belimde nedense ağrı var ve şuan 2.aydayız ilk ay 20mg iken şuan 30mg kullanıyorum.Çatal bölgesinin biraz üstünde ağrı bir bende mi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexte[R] -- 29 Ocak 2015; 0:23:47 >

• Sivilce için mi kullaniyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlaca başlayıp kilo alan bir ben varım herhalde. Ben protein tozuyla birlikte kullandım. Araştırdım, sorun olmaz dediler. Sadece bel ağrısı oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: üstadgs

Sivilce için mi kullaniyorsunuz

Yok hocam protein tozu niyetine atıyor 20 mg
  • quote:

yok beyin takviyesi yapıyor
  • O ilaç karaciğeri etkiliyor diye biliyorum, alkol kullanmazsan pek sorun olmaz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNO3

quote:

Darısı başına.
  • Gta oynamadığın sürece bi problem yok

bende kullanıyorum gta oynayınca aşırı eklem ağrıları oluşuyor
  • quote:

Aynen hocam bir de saçlarım çok yağlı onun için roaccutane yazdı doktor.Zaten aklımda vardı o ilaç ondan dolayı şikayetçi değilim pek

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexte[R]

quote:

Aynen hocam bir de saçlarım çok yağlı onun için roaccutane yazdı doktor.Zaten aklımda vardı o ilaç ondan dolayı şikayetçi değilim pek

Şifa bulursun inşallah

• quote:

quote:

quote:

Şifa bulursun inşallah

Sağolasın hocam

• Tam benlik konu cuk oturdu bende spor yapıyorum sivilceler azmıs durumda ama roc. biraz sıkıntılı gibi gücsüzlestiriyormus öyle diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNO3

quote:

Tam senlik bir ilac o zaman

• Dostum ilacın yan rtkilerinde eklem ağrısı yapması da var o yüzden kullanma derim

Ben geçen sene kullandım bende pek ağrı olmadı, ilacın yaptığı tek yan etki dudak sorulması ve burun içi kuruması

• Ranz hocam sivilcelerin çıkmasını engelliyor akciğerdeki yağ oranını azaltarak fakat her ay düzenli kan tahlili yapıyorsun vücudun durumunu öğrenmek için
    Desert hocam ben enerjik hissediyorum fakat genel olarak bel ağrısı ve bi yorgunluk var üzerimde dediğiniz gibi doktor bir sorun olmayacağını söyledi spor yapmamın ondan yapıyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: quppas

Dostum ilacın yan rtkilerinde eklem ağrısı yapması da var o yüzden kullanma derim

Ben geçen sene kullandım bende pek ağrı olmadı, ilacın yaptığı tek yan etki dudak sorulması ve burun içi kuruması

Eklem ağrısı ve dudak kuruması hiç geçmedi bende ama şükür ki burun kanaması ve göz kuruluğu olmadı.Tabi ilaç baya iştahı hem açıyor hem kapıyor,sabahları kahvaltı edesim gelmiyor bazen

• quote:

Orijinalden alıntı: desertrose25

o yorgunluk ve bel ağrısı ilaçtan kaynaklanıyor kendimden biliyorum bide vücudunu en iyi sen tanırsın doktorlara pek güvenme vücudunun doktoru sensin

İlaca ilk başladığım sıra belimde kambur ve bel fıtığı var sanıyordum meğersem ilacın yan etkisiymiş sonradan öğrendim içimde sadece vücut geliştirme değil de futbol ve basketbol oynama hevesi de var o derece enerjiğim ama spor salonundan sonra toparlanamıyorum bi sonraki güne kadar

• Hap atacağına doğal beslen, acele etmeden uzun süreyeye yay. Alelacele balon gibi şişirip sonra da bırakıp yağlanmayasın.

• sivilce ilacı o vücudu yoruyor ondan dedim vücut geliştirme hapı değil

• quote:

sivilce ilacı o vücudu yoruyor ondan dedim vücut geliştirme hapı değil

İlaç zamanı daha ağır çalışıyordum. Ve 74 kiloydum. Şimdi 83 kiloyum ve o zamanki kadar ağır çalışamıyorum. Sanırım roc bana güç veriyordu + olarak o zaman sadece protein tozu kullanıyordum. Şimdi ise bcaa+kreatin takviyesi yapıyorum ama yok geçen seneki ağırlıklara giremedim bir türlü.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.