Şimdi Ara

Angry Birds PC'de! MSI Win Top AE2020'de dokunmatik oyun deneyimi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
21.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnceleme güzel olsada dokunmatiğin teknolojisi tam oturmamış gibi, 3.05 saniyede klasöre 3 kere çift tıklıyo ama giremiyor.
  • Valla şu önyargılar beni de öldürecek. Annem de öyle.

Ben oyunu bitirdim. Şahane olmuş. iPhone da oynamadım ama iPhone kullandım. Ondan da daha iyi olduğuna eminim.
    Bu kadar kaliteli kontroller iPhone da veya başka şeyde olamaz. Çünkü yüzey çok büyük olduğu için daha hassas.

Oturmamış moturmamış diyenlere de şaşıyorum. Ben Windows 7 yi ilk deneyenlerdenim. Şu an halâ XP kullanıyorum ve oyun kaymak gibi çalışıyor. Bitirene kadar 100 defa girip çıkmışımdır. Oyunu Flash a atıp başka PC ye de götürdüm, oynadım. Gayet hızlı ve indirdiğim günden beri 1 kere olsun hata vermedi.

Zero Mistake.. Sıfır Hata. Bu kadar stabil oyun görmedim. Müzikleri de çok hoşmuş. Oyunu çalıştıramayıp , hatayı oyuna atıp Oturmamış demek de çok kolaymış...
  • Arkadaşlar bende kurdum Pc ye ama oyun ikonunu tıkladığımda " texture is too large:2048x2048 , maximum supported size:1024x1024 " diye bir yazı çıkıyor ve oyun açılmıyor.Benim pc de windows XP kurulu.Lütfen yardım edin arkadaşlar,nasıl oynuycaz bu oyunu? nerden yapıcam ayarları? vcredist_x86 da yükledim ama oda fayda etmedi...YARDIM LÜTFENNN...
  • bilgisayarda oynadım son bölümün son kısmındayım şu dev kuşların olduğu ama ahım şahım büyüttükleri kadar bişey göremedim şahsen castle crushdan daha çok keyif aldım
  • 4:18-9 Mesut Bey reklamı neden kapattınız :P
  • Dokunmatikte oyun çok güzel oynanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Valla şu önyargılar beni de öldürecek. Annem de öyle.

Ben oyunu bitirdim. Şahane olmuş. iPhone da oynamadım ama iPhone kullandım. Ondan da daha iyi olduğuna eminim.
    Bu kadar kaliteli kontroller iPhone da veya başka şeyde olamaz. Çünkü yüzey çok büyük olduğu için daha hassas.

Oturmamış moturmamış diyenlere de şaşıyorum. Ben Windows 7 yi ilk deneyenlerdenim. Şu an halâ XP kullanıyorum ve oyun kaymak gibi çalışıyor. Bitirene kadar 100 defa girip çıkmışımdır. Oyunu Flash a atıp başka PC ye de götürdüm, oynadım. Gayet hızlı ve indirdiğim günden beri 1 kere olsun hata vermedi.

Zero Mistake.. Sıfır Hata. Bu kadar stabil oyun görmedim. Müzikleri de çok hoşmuş. Oyunu çalıştıramayıp , hatayı oyuna atıp Oturmamış demek de çok kolaymış...

İyimisin dostum sen?
    Dokunmatikden bahsediyorum ben.

• Rio versiyonu gelecek mi acaba?
  • machinarium gibi anveture oyunlarıda dokunmatik destekli olsa güzel olurdu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.