Şimdi Ara

Angry Birds PC'de! MSI Win Top AE2020'de dokunmatik oyun deneyimi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
21.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende ne güzel metro 2033 oynuyordum oldumu şimdi

saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NLİ -- 7 Ocak 2011; 20:51:52 >
  • İnceleme için teşekkürler,
    2011 senesindede Dokunmatik ekran tipi olarak genelde optik mi göreceğiz?
    Avantajı var tabi ama dezavantajınında olduğu söylenebilir video incelemeden anlaşıldığı kadarı ile konfor seviyesi zirvede diyemeyiz heralde...
  • biraz sermaye olsa normal ekranları dokunmatiğe çeviren bu şekil ekran kenarına yapıştırmalık stickerlı kızılötesi ışınlı şeyler üretip satardım.paraya para demezdim valla
  • bende texture hatası verdi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: i30ALP

bende texture hatası verdi oyun

Güncel driver yüklü mü ekran kartının
  • pcde sorunsuz oynuyorum.iphonede delisi olmştum :D
    ama pc de maus tepkimeleri biraz yavaş.
  • Ben de Iphone da oynadım:)
    Halloween versiyonunun sesleri filan çok komedi

Bu alet biraz tekliyo gibi geldi bana ama iyi yine de güzel.Ekstra tabi oldukça.
  • Pc de kurdum ancak windows xp 32 bit kurulu sistemde hata veriyor. " Application configuration is incorrect"
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Pc de kurdum ancak windows xp 32 bit kurulu sistemde hata veriyor. " Application configuration is incorrect"

xpde oynuyorum sorunsuz
  • texture hatası alanlar ekran kartlarının driverlarını güncellesinler

oyun müthiş,iphone dan sonra daha iyi geldi
  • ücretsiz oyun oynanmasına karşı değilim ama marifet yerine koymanın anlamıda yok.
  • Angry bird iphonedan benim efsanem süper bir oyundur hastalık yapıyor bir süre

Pcye gelince dokunmatik olayı bence bilgisayarda tutulmayacak kim bilgisayarında sadece angry bird tarzı oyunlar oynarki :) oyun uyumluluğu çok kötü olur o yüzden webde gezinme dahi bir süre sonra sıkar ekran klavyesinden dolayı düşünsenize msn de konuşacaksınız ekranın yarısı klavye yarısı pencere derken neyse lafın özü maus klavye vazgeçilmezimdir :D
  • tam kardeşlere göre
  • Acaba fruit ninja oyununu da pc üzerinden oynama şansımız var mı? PC versiyonu varsa bilgi verir misiniz. Teşekkürler.
  • Ben de yükledim kuruyorum şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Acaba fruit ninja oyununu da pc üzerinden oynama şansımız var mı? PC versiyonu varsa bilgi verir misiniz. Teşekkürler.

fruit ninja olsa aslında çok güzel olur ama onu mousla oynayamayız bayağı zorlaşıyor çünkü bir yerden sonra
  • çok güzelllll :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

quote:

Orijinalden alıntı: i30ALP

bende texture hatası verdi oyun

Güncel driver yüklü mü ekran kartının

Hay Allah razı olsun , güncel driver kurdum düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Pc de kurdum ancak windows xp 32 bit kurulu sistemde hata veriyor. " Application configuration is incorrect"

Bu hatayı çözen olursa lütfen açıklasın, 2 saattir uğraşıyorum ama yapamadım. XP 32 bit işletim sistemim, bende bu hatayı verdi ama arkadaşımda çalıştı, anlamadım gitti.
  • beyler 34,7 MB lığı indirim o sağlam hiç hata vermiyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.