Şimdi Ara

Android Telefon ve Tabletlere Emulatör Kurma (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
102
Cevap
12
Favori
24.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

rica ederim.. tablet ve telefonda oynamak el konsolu niyetine güzel olur.. ama tv'ye bağlayacaksan veya gamepad ile oynayacaksan en rahatı pc'dir.. kolay gelsin

Saol.Aslında bilgisayarda var mame snes genesis v.b oynuyorum.Ama hem androidi görim hemde evde psx ve nes var bunların oyunları malum zor bulunuyor özellikle kasetleri tek tek alıp oynamak zok zor.Bunları tv de hepsi bir olarak oynamak zevkli olur diye düşündüm oyüzden ilkönce çakma psp lere baktım sonra orjinal psp lere baktım telefondu tabletti falan.En iyisi tablet diye düşündüm.peki 100 lik psp alsam içine bütün emulatörler kurulup gamepad bağlanırmı tv çıkışı var diye biliyorum onlarda.
  • peters kullanıcısına yanıt
    kendi gamepadi dışında gamepad bağlayamazsın.. psp nin zevki başka.. oyunlarına daldın mı mame snes vs unutuyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: düş_man

IOS platformu icin bu emulatorleri bulmak mumkunmu?

İnternette bununla ilgili bir türkçe yazı bulmuştum ama linkini bulamıyorum şimdi. Jailbreak falan da gerekmiyordu bildiğin tarayıcıdan emülatör'ü indiriyordun. Bulursam editlerim.

Edit: Bu değildi ama işini görür:http://shiftdelete.net/game-boy-oyunlarini-iphoneda-oynayin-50558

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 31 Ağustos 2014; 18:52:02 >
  • Android için 3DO emulatoru var mı ?
  • Bukadar debelenmeye/uğraşmaya gerek olmayan bir çözümde var: HappChick. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi all-in-one çözüm.
    İçerisinde birçok emulatörü barındırıyor veya o an yüklü dğeilse hemen kendisi indirip kuruyor. Siz sadece oyunu seçip play diyorsunuz o kadar...
    Oyunu demişken; en güzel tarafı oyun bulup indiriyor olması, oradan buradan değil kendi serverlarında indiriyor, oyun arattırıp yada seçtiğiniz platformun popüler oyunlarına tıklayıp oyunun screen shotlarına bakabilir isterseniz oyunu direkt indirebilirsiniz.

Gerçekten heyşeyi halleden bir yazılım.

http://www.xiaoji001.com/en.html

• arkadaşlar başka güzel emulatör tavsiyesi olan va mı mesela mortal kombat Street fighter turbo gibi oyunları oynatacak bi emulator?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interpol10 -- 21 Ekim 2014; 19:42:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: interpol10

arkadaşlar başka güzel emulatör tavsiyesi olan va mı mesela mortal kombat Street fighter turbo gibi oyunları oynatacak bi emulator?

başka arama bunu yükle
  • yükledim teşekkür ederim gerçekten her şeyi içinde barındıran bir program :)
  • prof955 kullanıcısına yanıt
    Harbiden efsane bi program süper paylaşım teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • root yapmak gerekiyormu oynamak için?
  • prof955 kullanıcısına yanıt
    Bende indirdim. Cok iyi ya hocam birde ben rpg oyunu istiyorum ingilizcemi gelistirmek icin bildiginiz oyunlar varsa boyle ismini soyler misiniz indiriyim.

• ben bu mame4droid programını tablete indirdim güzel hoş da hiçbir rom çalışmıyor sadece final fight çalışıyor acaba neden diğerleri çalışmıyor bir bilgisi olan var mı?
    Lütfen cevap için mesajına cevapla diyerek cevap yazınız

• zack06 kullanıcısına yanıt
    içinde mame de var. istediğin oyunu programa indirt oyna
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Bu mesajımdan sonra bunu bulup indirdim ve şimdiden 2.5 gb'lık oyun koleksiyonu oldu :)

Teşekkürler bilgilendirme için
  • Goal 3 de var mi?

• Puitu kullanıcısına yanıt
    goal goal goal
    goal 2
    goal
    super goal
    golden goal
    pes 2008
    winning eleven

bunlar var.
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    hmmm tesekkurler dostum sanirim goal 2, 3un bir onceki versiyonu

• @pphammer

Mesajınızı görene kadar mame ile uğraşıyordum hiç gerek yokmuş uğraşmaya cidden harika bir şey bu happy chick aradıklarımın çoğunu buldum çok teşekkür ediyorum paylaşım için
  • Evet cok guzel bir program
    Yasasin cinliler :) adamlar aşmış

• Android telefonlarda SNES için iki iyi çalışan uygulama var.

İlki açık kaynak ve ücretsiz, Snes9x EX+ Google Playstore

İkincisi ücretli, SuperRetro 16 Google Playstore

Ben şahsen ikincisini kullanıyorum.Daha fazla ayar var ;)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.