Şimdi Ara

Android Telefon ve Tabletlere Emulatör Kurma (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
12
Favori
24.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iyi oyunlar
  • Amiga emulatoru var mıdır android teller için?

VArsa her oyunu çalıştırıyor mu sorunsuz??
  • Euro Champ 92 yi mame de bir türlü çalıştıramadım. Alternatif bir emulator var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT6

Amiga emulatoru var mıdır android teller için?

VArsa her oyunu çalıştırıyor mu sorunsuz??

usta çalıştırması lazım ama bios vs isteyebilir

olmazsa amigadaki bir çok oyun sega genesiste de mevcut, o emulatorden de oynayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Euro Champ 92 yi mame de bir türlü çalıştıramadım. Alternatif bir emulator var mı?

maalesef mame biraz sorunlu.. her oyunu açmıyor.. alternatif emulatorden ziyade alternatif versiyon baklıabilir.. yani aynı oyun snes veya genesis te var mı diye.. çünkü bu emulatorler sorunsuz hemen hemen her oyunu açıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Euro Champ 92 yi mame de bir türlü çalıştıramadım. Alternatif bir emulator var mı?

maalesef mame biraz sorunlu.. her oyunu açmıyor.. alternatif emulatorden ziyade alternatif versiyon baklıabilir.. yani aynı oyun snes veya genesis te var mı diye.. çünkü bu emulatorler sorunsuz hemen hemen her oyunu açıyor

Yanıt için teşekkürler. Android de Mame sevdası bir başka bahara kaldı o halde
  • JAX kullanıcısına yanıt
    rica ederim.. sanırım öyle street fighter 2, mortal kombat 1, final fight, cadilacs and dinosaurus çalışıyor.. fakat emulatorun save seçeneği yok..
    ilk bi çıkarttılar bu emulatoru sonra hiç geliştirmediler

ilgini çekerse ps1 emulatoru telefonda sorunsuz çalışıyor, fakat hem oyunları çok yer kaplıyor (1 oyun 300-400MB) hemde şarjı çok yiyor
  • Hocam üzerinden zaman geçmiş ama ben anlamadim simdi ben pokemon Fire red indirdin Googleplay den de Supergnes indirdin ama anlamadim ( yapamadim ) bi anlatabilrmisin
    Eşit: supergnes i sildim arkadasin dediği My boyu indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bybyoss -- 19 Nisan 2014; 21:33:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bybyoss B kullanıcısına yanıt
    tamam myboy'u indirdiysen ona birde gba bios indirip, emualtroün içindeki bios klasörüne taşıyacaksın

sonra 1 kez emualtoru çalıştıracaksın, "gameboy player" yazısı ekrana gelecek

ondan sonra kapatıp, emulator içindeki rom klasörüne istediğin oyunun rom'larını ekleyeceksin.. unzip yapmana gerek yok direk indirip klasöre ekle
  • Hocam ben farklı bir yer buldum freeroms diye oradan indirdin ( gameboy a hic bir şey kurmadan ) direk kendi kurdu bende oynuyorum internette videosunda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bybyoss B kullanıcısına yanıt
    çok iyi hocam.. çalıştığına sevindim
  • Arkadaşlar benim İOS tabletim var emulatör yüklüyorum ama şöyle %75 iken kalıyor indirilemedi diyor bildiğiniz emulatör var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dostum benim 200TL'lik çin tabletimde bile canavar gibi çalışıyor hepsi, başka tabletlere de kurdum, problem yaşamazsın hatta gamepad bağlayıp çok daha rahat oynarsın..

Slm bende çakma psp konsollarından almayı düşünüyordum sonra bu yazıyı gördüm.Şimdi ben neo geo,mame gibi oyunları takılma donma olmadan elde yada tv'ye bağlayarak oynamak istiyorum birde wireless gamepad bağlama şansımız olurmu yada kablolu usb.Bütün bunları sunan bir tablet varmı önerirmisin.
  • siz kendinizi her konsol için farklı emülatörle heba etmişsiniz RetroArch diyorum ve çekiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peters

quote:

dostum benim 200TL'lik çin tabletimde bile canavar gibi çalışıyor hepsi, başka tabletlere de kurdum, problem yaşamazsın hatta gamepad bağlayıp çok daha rahat oynarsın..

Slm bende çakma psp konsollarından almayı düşünüyordum sonra bu yazıyı gördüm.Şimdi ben neo geo,mame gibi oyunları takılma donma olmadan elde yada tv'ye bağlayarak oynamak istiyorum birde wireless gamepad bağlama şansımız olurmu yada kablolu usb.Bütün bunları sunan bir tablet varmı önerirmisin.

yukarıda yazdıklarım her tablette olur.. anrdoid tabanlı tabi.. wireless ı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: edd121

siz kendinizi her konsol için farklı emülatörle heba etmişsiniz RetroArch diyorum ve çekiliyorum.

gayet normal.. ben bu konuyu nisan 2013'te açmıştım, senin bahsettiğin program mart 2014'te piyasaya sürülmüş.. arada nerdeyse 1 sene var
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Tamam bağladık gamepad'i tv'yede bağladık mamede youtubede birkaç videoya baktım çok kasılıyor yada yavaş.
    http://www.youtube.com/watch?v=MLMks1NElFk

http://www.youtube.com/watch?v=1ECbTlCxgpg
  • peters kullanıcısına yanıt
    kasma olayı programdan dolayıda olabilir.. başka bir emulator deneyebilirsin

snes, gba emulatörleri hiç kasmaz ama onda problem yok

eğer tv'ye bağlayacaksn hiç uğraşma, laptoptan hdmi'la bağlamanı tavsiye ederim.. bilgisayardan tam performans alırsın
  • quote:

kasma olayı programdan dolayıda olabilir.. başka bir emulator deneyebilirsin

snes, gba emulatörleri hiç kasmaz ama onda problem yok

eğer tv'ye bağlayacaksn hiç uğraşma, laptoptan hdmi'la bağlamanı tavsiye ederim.. bilgisayardan tam performans alırsın

Anladım saol cvp için ozaman laptoplarada bakim bi.
  • peters kullanıcısına yanıt
    rica ederim.. tablet ve telefonda oynamak el konsolu niyetine güzel olur.. ama tv'ye bağlayacaksan veya gamepad ile oynayacaksan en rahatı pc'dir.. kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.