Şimdi Ara

Android için FPS ölçme uygulaması yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu benim aklıma gelmişti ama bilmiyorduk yazmayı...

en stabil en performanslı romu bulmak için ideal

• quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

İOS ipad 3 ve şuanda ip5 en iyi GPU performasını sergiliyor. 800 mhz ve 256 mb ram li İPOD TOUCH 4 bile oyunlarda başarılı. FPS testine gerek yok :))

iyi kardeş sana mik kadar ekranlı ıpod unla mutluluklar parmaklarından görebilirsen oynarsın oyunları biz 4.8 5.5 inçlerde takılıyoruz

Cabimde kurek tasimayi sevmiyorum. E tabi kisiye gore degisir. Ama tek elle kullanamadigim birseyi ben kullanmam.
    Araba kullanirken ne yapiyorsunuz?
    Gece yatarken ne yapiyorsunuz?
    Cebinizde tasirken neler oluyor?

Not: iphone4, galaxy w ve se c510 kullaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 yılına geldik hala root isteyen uygulama geliştiriyorlar.

Root yapmayan kullanıcılar için de bu uygulamaları ayarlasınlar. Android açık bir sistem hala root olayına takılmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

2014 yılına geldik hala root isteyen uygulama geliştiriyorlar.

Root yapmayan kullanıcılar için de bu uygulamaları ayarlasınlar. Android açık bir sistem hala root olayına takılmaması lazım.

Üreticiler /system dizinini r/w (Okunur/Yazılır) biçimde piyasaya sürerse bir problem kalmaz. O zaman root hem daha kolay olur, hemde garantiyi bozmaz. Ama gel gör ki bu tür işleri yapabilmek için uygulamanın servisleri kontrol alması gerekiyor, buda root gerektiriyor.

• most wanted 50fps ortalama lg g2 de :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsan Azmanı

Ne varsa androıDde var:D

• Ne saglam savas dönmüs yalniz, iOS'cular ne kadar sacmalamis

• quote:

Aslında söylediğiniz doğru ve eksik istekte bulunmuşsunuz :)
    Bence root ve rom işleri serbest olmalı ve garantiyi bozmamalı.Hatta garanti kapsamında servisin yapması lazım.Özellikle firmalar güncelleme vermediği cihazlar için hiç değilse bunu yapmalı.Kök dizine erişim izni isteyen uygulamalar her sene yapılıyor yapılmalı da.Ancak öyle açık kaynağın kaymağının tadına biraz bakılıyor.

Eğer jelly bean sürümüne sahip bir cihaza sahipseniz kolay root yöntemleri var garantiyi bozmayan ve çok kolay olan.Onları denemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Bende android'e geçeli fazla olmadı az önce root attım.Sonra hızımı alamadım CM yükledim android ne güzel bişeymiş böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi Guy -- 13 Ocak 2014; 18:01:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.