Şimdi Ara

Anakartın vga girişi bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartı kullanmıyorum işlemcinin grafik kartnı kullanıyorum ama asus ph 861 mlx anakartın üstündeki vga girisinin lehimleri kopmuş benim teşhisime göre degisimi varmıdır varsa ne kadar cebi yakar oyun oynamadıgım için ekran kartı almak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cetin074 kullanıcısına yanıt
    Sadece vga çıkışı mı var?
  • Bunlar var
     Anakartın vga girişi bozuldu
  • Garantisi varsa yollayın . Eğer yoksa ne kadar ücrete yaparlar veya yaparlarmı bilmiyorum . ama yerinizde olsam ikinci el Hd2400 pro felan bulurum 20-30 lira bişeydir . onboard'ın yaptıklarını fazlasıyla yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetin074

Ekran kartı kullanmıyorum işlemcinin grafik kartnı kullanıyorum ama asus ph 861 mlx anakartın üstündeki vga girisinin lehimleri kopmuş benim teşhisime göre degisimi varmıdır varsa ne kadar cebi yakar oyun oynamadıgım için ekran kartı almak istemiyorum

iyi geçmiş olsun kardeşim önceden olsaydı asus bana yaptığı gibi bios update yapıp gönderirdi sana anakartını

ama asus teknik servisi değişt bir görüş istersen asus teknik servisi ile

artık çizgi elektronik bakmıyor asusa
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpen

Garantisi varsa yollayın . Eğer yoksa ne kadar ücrete yaparlar veya yaparlarmı bilmiyorum . ama yerinizde olsam ikinci el Hd2400 pro felan bulurum 20-30 lira bişeydir . onboard'ın yaptıklarını fazlasıyla yapar

yapılması gereken bu. eğer garanti yoksa 30tl civarı harici kartlar var pasif soğutmalı düşük modeller,tamir ücreti bundan daha az tutmaz sanırım,yinede bir görüşün elbette servisle

örnek; garanti yoksa şöyle bir kart alabilirsiniz mesela

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-zotac-8400gs-512-mb-64bit-180614505/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 3 Kasım 2014; 2:54:46 >

• Geçmiş olsun
  • Kanka ucuz yoldan bi ekran kartı al ve ana karta tak baska yapacak bişey yok
  • Garantisi var ettki edermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.