Şimdi Ara

ANAKART TAVSİYE !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amd Fx 8350 BE için uygun anakart tavsiyesi istiyorum. Tüm uyumlu anakartlar olabilir. 2.el de olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler !!
    Not: Bütçe 200-250

• quote:

Orijinalden alıntı: coolhearts

Amd Fx 8350 BE için uygun anakart tavsiyesi istiyorum. Tüm uyumlu anakartlar olabilir. 2.el de olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler !!

ASUS
    M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 ANAKART
    232 TL

anakartta 2. el mi ? asla bu hatayı yapma.
  • nedenki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: coolhearts

Amd Fx 8350 BE için uygun anakart tavsiyesi istiyorum. Tüm uyumlu anakartlar olabilir. 2.el de olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler !!

ASUS
    M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 ANAKART
    232 TL

anakartta 2. el mi ? asla bu hatayı yapma.

+1

anakartın bence en güzel özelliği işlemciye direk olarak %10 o.c uyguluyo olması, usb 3 ve sata 3 de cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgingenc -- 16 Eylül 2013; 15:59:30 >

• coolhearts kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen garantili filan alınır ikinci el ancak nedir ne değildir anlaşılıncaya kadar bir ton sıkıntı doğurabilir sonra garanti, servis uğraşır durur insan. Zaten bu tür ürünlerin 2. el fiyatı öyle aman aman kar ettirmez de. 30-40TL fazla verip işinizi garantiyre alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alagan

Muhtemelen garantili filan alınır ikinci el ancak nedir ne değildir anlaşılıncaya kadar bir ton sıkıntı doğurabilir sonra garanti, servis uğraşır durur insan. Zaten bu tür ürünlerin 2. el fiyatı öyle aman aman kar ettirmez de. 30-40TL fazla verip işinizi garantiyre alırsınız.

hocam bir arkadasımdan 2 aylık garantili 150 ye buldum nasıl fiyat
  • ASUS M5A97 R2.0 ise evet gayet güzel fiyat
  • m5a97 r1.0 ile 8150 kullanan arkadaşım var ve sistem gayet sorunsuz

r2.0 bazı sorunlar göze çarpıyor ama bazı ufak sorunları olabiliyor nispeten servis açısından da asus sağlıklı sayılabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.