Şimdi Ara

Anadolu Üni. mi Esogü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskişehirde mühendislik için hangi üniversiteyi önerirsiniz? Özellikle eğitim kalitesi açısından?

• up
  • anadolu
  • puanı daha yüksek olduğu için mi? ayrıca kampüsü merkezden baya uzakta ıssız bir yerdeymiş ve iletişim sıkıntısı varmış.Osmangazi öğretmenler ve eğitim açısından daha iyi diyorlar..Siz eskişehirde mi okuyorsunuz?
  • Anadolunun mühendislik fakültesine bir kez gitsen bir daha adını bile anmazsınız yani öyle söyliyim size.Şehirle alakası olmayan bir yerde.Gece filan gidip gelmen imkansız nerdeyse.Çok sakat yerde.

Ogünün mühendisliği çok iyi bir yerde mi peki ?Hayır , ama anadolununkinden daha iyi sayılabilecek bir yerde.Okulun çevresinde ev tutabileceğin yerler var ve biraz yürümeyle rahat gider gelirsin.Anadolunkinde bu tip bi imkan yok.Anadolu üniversitesi demek yunusemre kampüsü demektir zaten.Diğer yerleri fos.
  • quote:

Anadolunun mühendislik fakültesine bir kez gitsen bir daha adını bile anmazsınız yani öyle söyliyim size.Şehirle alakası olmayan bir yerde.Gece filan gidip gelmen imkansız nerdeyse.Çok sakat yerde.

Ogünün mühendisliği çok iyi bir yerde mi peki ?Hayır , ama anadolununkinden daha iyi sayılabilecek bir yerde.Okulun çevresinde ev tutabileceğin yerler var ve biraz yürümeyle rahat gider gelirsin.Anadolunkinde bu tip bi imkan yok.Anadolu üniversitesi demek yunusemre kampüsü demektir zaten.Diğer yerleri fos.

Bu arada mühendislik yazcaklara hep osmangaziyi önermişler hem eğitim açısından hemde kampüs açısından.Peki esogü nün erasmus imkanı hakkında bir bilginiz var mı? anadolunun ki epey geniş ama osmangazide mühendislik fak. hangi ülkelere gidebiliyor bulamadım. Oldukça kısıtlı sanırım

• http://iro.ogu.edu.tr/edocs/BAs%20Depts.xls

bölümler ve gidilebilecek ülkelere yukardaki linkten bakarsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.