Şimdi Ara

En kolay matematik konuları hangileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
13.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sizce en kolay matematik konuları sırasıyla neler yaklasık 10 net bana yetiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anladıgım kadarıyla kolay bi konu arıyorsun onları çözesin. bu amacın için en iyisi problemler olucaktır mantığa dayalıdır en çok soru da ordan çıkar hemen hemen problemleri bil bir de 4 işlem al sana 10 soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahri abi

anladıgım kadarıyla kolay bi konu arıyorsun onları çözesin. bu amacın için en iyisi problemler olucaktır mantığa dayalıdır en çok soru da ordan çıkar hemen hemen problemleri bil bir de 4 işlem al sana 10 soru

mantıga dayalı ne problemlerdeki denklemi cıkaran adam tüm matematiği yapar zaten

• Rasyonel
    Mantık
    Karmaşık
    Obeb ekok kolay aslında çözersen mantığını
    Bir iki problem yaparsın

• mutlak değerde var
  • Dört işlem, Rasyonel Sayılar, Üslü sayılar , Köklü Sayılar, Temel Kavramlar,Basit Eşitsizlik,Mutlak Değer, Çarpanlara Ayırma, Oran-Orantı, Kümeler, Fonksiyon.
    Bak kardeşim bu konuların her birini 1 haftada bitirsen sindire sindire 3 ayda biter bu konular 10 net rahat geçersin hatta 20 ye bile yaklaşırsın bu konuların herbirine 1 hafta ayırdığında ve tekrar ettiğinde eksik yer kalacağını zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hukuk

Dört işlem, Rasyonel Sayılar, Üslü sayılar , Köklü Sayılar, Temel Kavramlar,Basit Eşitsizlik,Mutlak Değer, Çarpanlara Ayırma, Oran-Orantı, Kümeler, Fonksiyon.
    Bak kardeşim bu konuların her birini 1 haftada bitirsen sindire sindire 3 ayda biter bu konular 10 net rahat geçersin hatta 20 ye bile yaklaşırsın bu konuların herbirine 1 hafta ayırdığında ve tekrar ettiğinde eksik yer kalacağını zannetmiyorum.

Fonksiyonlar mı?! Yok ebesinin Trigonometrisi Ali Sami

• J.Valjean kullanıcısına yanıt
    Hayirdir sen ne ayak ?

• Temel Kavramlar, Sayı Basamakları, Bölme Bölünebilme, Rasyonel Sayılar, Basit Eşitsizlik, Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Oran Orantı, Problemler

Bu konular bana göre en kolayı. Ama bana göre diyorum. Yukarıdaki arkadaş problemlerden içi 4 işlem yazmış. Dediği doğrudur. Ama işçi/havuz problemleri, hız problemleri için formül şart. Diğerlerini gerçekten mantık ve dört işlemle yapabilirsin. Ama formülleriyle öğrenmek çok daha iyi olacaktır. Çünkü bazen öyle problemler geliyor ki soruyu anlamadığından yapamıyorsun veya 1 dakikada çözülecek soruyu 10 dakikada çözüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hukuk

Dört işlem, Rasyonel Sayılar, Üslü sayılar , Köklü Sayılar, Temel Kavramlar,Basit Eşitsizlik,Mutlak Değer, Çarpanlara Ayırma, Oran-Orantı, Kümeler, Fonksiyon.

ÖZET = YGS Matematiğinin hepsi.
  • J.Valjean kullanıcısına yanıt
    Fonksiyon o kadar zor değil kolay-orta derecesinde. Çalıştımı yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

Fonksiyon o kadar zor değil kolay-orta derecesinde. Çalıştımı yapar

Grafikler beyin donduruyor korkutucu gözüküyor hele Behzat rasuli anlatımından hiçbir şey anlamadım moral bozuldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.