Şimdi Ara

Amino Asit Zararlı mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
9.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

Bunu hocamda söylemişti önemli olan doğru yapmak hareketi diyor protein tozu kullanmaya başladığımda hoca bana senin karbonhidratlı kullanman gerek demişti hacime ihtiyacın var diyordu.Hacim kilo aldırmazmı ?Boyum 1,86 kilom 78 normal değil mi ?

Ve cevap gelmedi amino asit kullanmalımıyım :)

Normal olup olmaması senin istedigin vücuda bağlı dostum 90 a kadar yolun var

Yahu bir brad pit kadar kas olsa yeterli bence şişme balon gibi kaslı olmak istemem sonuçta spor yapmamızın 2 amacı sağlık yaşamak ve vücudumuzun güzel durması

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

Bunu hocamda söylemişti önemli olan doğru yapmak hareketi diyor protein tozu kullanmaya başladığımda hoca bana senin karbonhidratlı kullanman gerek demişti hacime ihtiyacın var diyordu.Hacim kilo aldırmazmı ?Boyum 1,86 kilom 78 normal değil mi ?

Ve cevap gelmedi amino asit kullanmalımıyım :)

Normal olup olmaması senin istedigin vücuda bağlı dostum 90 a kadar yolun var

Yahu bir brad pit kadar kas olsa yeterli bence şişme balon gibi kaslı olmak istemem sonuçta spor yapmamızın 2 amacı sağlık yaşamak ve vücudumuzun güzel durması

O zaman kişisel görüşünü kendi kendine yap dostum geç aynanın karşısına kendini iyi hissediyorsan o düzeyde tut vücudunu ama boyun geregi 90 da olsa sırıtmaz yani

• 5 6 kilo alabilirimde 90 kiloda çok ya yaşlanınca sıkıntı oluşturur sence amino asit kullanmalımıyım dedğim gibi vücudum fit ama istediğim kaslar bir türlü oluşmuyor.Sorduklarım amino asiti tıkanan yolu açmak gibi bişey demişti
  • aminoasit yerine kahvaltına lor ekle, yumurtayı +1 yap, tavuk göğsü ye, yiyorsan +50gram daha koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

aminoasit yerine kahvaltına lor ekle, yumurtayı +1 yap, tavuk göğsü ye, yiyorsan +50gram daha koy

Hocam 4 5 tane yumurta yiyorum eti haftada 3 kere tüketiyorum kırmızı et tavuk göğüsü bol bol yağsız makarna çavdar ekmeği ,salata ve yağsız pilav yiyorum yatarken bol bol süt içip yatıyorum :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

aminoasit yerine kahvaltına lor ekle, yumurtayı +1 yap, tavuk göğsü ye, yiyorsan +50gram daha koy

Hocam 4 5 tane yumurta yiyorum eti haftada 3 kere tüketiyorum kırmızı et tavuk göğüsü bol bol yağsız makarna çavdar ekmeği ,salata ve yağsız pilav yiyorum yatarken bol bol süt içip yatıyorum :(

biz günde 250gram göğüs yiyoz 1 bardak süt kafi.kırmızı et haftada 1 yerim ben olsam.pilavı bırak zararlı diyorlar bilmiyorum ne kadar doğru.makarnada ant. 2 saat önce az bişey ant. sonra proteinle beraber alabilirsin

sixpack isteyen biri için fazla bi beslenme şekli

• haftada 3 dediğime bakma minimum 3 yalnız sadece proteinle olmaz bana böyle dediler karbonhidratta vücudun alması gerekiyor dediler
  • quote:

haftada 3 dediğime bakma minimum 3 yalnız sadece proteinle olmaz bana böyle dediler karbonhidratta vücudun alması gerekiyor dediler

bulgur makarna mercimek patates fasulye nohut
    elma kayısı lahana karnabahar kerevizden al :) dediğim gibi pilav hakkında söylediğim şeyden emin değilim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.