Şimdi Ara

Amerika'dan İphone Getirtme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir arkadaşım Amerika'da.Ona İphone ısmarlatmak istiyorum.Bunun için hangi modelini ısmarlatmalıyım(JB için)?Türkiye'de kullanma açısından ne sorunlar yaşarım?Hangi modeller tam olarak kırılabiliyor?3GS ve 3G'lerin hepsi kırılıyor mu?

EDİT:3g mi 3gs mi aldırayım?3GS kırılma açısından problemli diye duydum.

EDİT 2:IMEI numarası falan varmış.Sim unlock yaptıktan sonra sorun çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker123 -- 29 Mart 2010; 20:22:13 >

• Forumu arastirdigin takdirde sorularinin cevabini bulursun.
  • amerika'da İphone Shop'dan aldıracaksan eğer orda arkadaşın belirtsin kırılabilir olanını verin diye kırılabilir olanını 699$+tax'e veriyorlardı geçtiğimiz ocak ayında...
  • bestbuy dan kontratsız iphone bulabilirsin fakat son sürümün henüz unlock ı çıkmadı

ayrıca 3gs lerde şu anda jailbreak sonrasında boot sorunu var (yani kapattıktan sonra pc ye bağlaman gerek açılması için)

imei kaydı için de son 6 ay içinde en az bi kere çıkış yapmış ve son iki yıl içinde hiçbi cihazı kaydettirmemiş bi pasaporta ihtiyacın var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

bestbuy dan kontratsız iphone bulabilirsin fakat son sürümün henüz unlock ı çıkmadı

ayrıca 3gs lerde şu anda jailbreak sonrasında boot sorunu var (yani kapattıktan sonra pc ye bağlaman gerek açılması için)

imei kaydı için de son 6 ay içinde en az bi kere çıkış yapmış ve son iki yıl içinde hiçbi cihazı kaydettirmemiş bi pasaporta ihtiyacın var

pasaport süresi bir ay oldu , açılmama sorununuda geohot çözmeye çalışıyormuşhttp://iphonejtag.blogspot.com/ ve eminim kıracaklardır bugüne kadar kıramadıkları çıkmadı hiç %100 güvenliği sağlayamayacaklarına göre bir tane 3gs al derim

• merhaba arkadaşlar, aralık 2009 unda best buydan kredi kartımla tek çekim kontrastsız 16 gb 3gs aldım 600 dolara, ocak mart ve aylarında 3 kez kredi kartımdan best buy tarafından 16.32 dolar kesinti yapıldı. bu kesintinin ne oldğunu araştırıyorum bu konuda bilgisi olan var mı? bu tarz bir olay yaşayan oldu mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.