Şimdi Ara

AMD Türkiye resmi Facebook sayfası açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Fusion işlemcilerini pazara sunan, Bulldozer işlemcileri için de son hazırlıklarını yapan AMD, sosyal ağlardaki varlığını arttırıyor. Youtube kanalıyla video tarafında oldukça aktif olan, Facebook sayfasıyla yurt dışındaki kullanıcılarla buluşan firmanın Türkiye operasyonu, "AMD Türkiye Resmi Facebook Sayfası"nı yayına alarak ülkemizdeki AMD kullanıcılarına Facebook üzerinden de ulaşmaya başladı.

Zaman içerisinde içeriğinin genişlemesi ve AMD'ye ait ürünler, gelişmeler ve kampanyalarla ilgili detaylara ev sahipliği yapması beklenen sayfaya ulaşmak için ilgili adres;  http://www.facebook.com/amdturkiye 

• çok guzel bır haber bence, Iyı kı varsın AMD
  • 2009'da açılmış, bir haberi bile yapılmamış. Ben paylaşayım dedim, aynı şekilde haber niteliği taşıyor nede olsa...

https://www.facebook.com/intelturkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 3 Ağustos 2011; 14:32:57 >
  • onu da begeniyoruz nopr.
  • Asus, MSI, Gigabyte ve Intel'i facebook'tan takip ediyorduk zaten.. AMD de geldi, hoşgeldi.. Ne diyelim... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Gakko_ -- 3 Ağustos 2011; 21:51:57 >
  • yakında donanım haberin sitesine girmek için neden kalmayacak böyle giderse :D
  • AMD Uluslararası şirket ve Uluslararası isimler gözönüne alınırsa AMD nin Türkiye sayfasının amdturkey.com olması gerekirdi.

Amdturkey.com 10 yıldır bende. AMD almak isterse uygun bir şekilde anlaşırız. AMD sever birisi olarak kesinlikle almaları gerektiğini düşünüyorum...
  • Şimdiden başlamış geyikler, öneriler , Allah Allah! :)OverClocking hocam, umarım satarsın ama amd.com üzerinden bir linkle tr sayfasına gitmek varken neden Amdturkey.com'a gidilmesi gerek, pek mantıklı değil.
  • Ya ben bunu 2001 de alırken düşündüm dedim ki: AMD Uluslararası şirket. Türkiye Türkçe bir kelime. Türkiye'nin Uluslararası alanda adı: Turkey.
    AMD de Türkiye'de büro açarsa ismi de Uluslararası olacağı için sitesi amdturkiye.com olmaz. amdturkey.com olur. Çünkü yoksa profesyonelce olmaz amatörce olur.

Nasıl büyük şirketler, bankalar mail adresi kullanırken atıyorum Ahmet Topal adlı adamın mail adresini ahmet.topal@....com şeklinde yapıyorlar bunda da öyle yaparlar diye düşünmüştüm.

Yapacakları iki şey vardı. Ya amd.com dan link verecekler ve adreswww.amd.com/tr diye geçecek ya da amdturkey.com u alacaklar.
    Ben de gittim aldım. Sonra ben kaybettim adresi ve başkası aldı. Sonra 8 yıl bekledim ve geçenlerde boşa düştü hemen aldım.

Hatta bayikanali@hotmail.com ve bayisatis@hotmail.com da benim. :))

• Şark kurnazı donanım haber forumlarında amd ile pazarlık yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: combofix

Şark kurnazı donanım haber forumlarında amd ile pazarlık yapıyor.

Ne pazarlık yapacağım. Adres benim değil mi? İstediğim fiyatı ben belirlerim. İsterlerse alırlar, istemezlerse şu anki gibi amatörce Facebook sayfasından devam ederler.
    Kendileri bilir. Umurumda bile değil. Ben bunu 10 yıl önce AMD benden alsın diye değil, AMD ci olduğum için aldım.
    Bu güne kadar AMD li 1000 tane sistem satmışımdır. Hiç AMD den birşey gördük mü? Hayır. Bizim AMD sevgimiz karşılıksız.
    Haa adresi almak isterse herşeyin de bir bedeli var. Ticaret bu. İsterse alır istemezse almaz. Almazsa da niye almadı demem. Ömrümün sonuna kadar da zevkle tutarım.

Üstelik "Şark kurnazı" gibi bir tabir de hiç hoş değil. Ne demek istiyorsun ki öyle demekle?

Ben sana 7 tane mesajın var diye "Çömez" diyor muyum?

Zoruna mı gitti ???

• radeon kız yerine zeybek kız koysalar ya
  • Hemen beğenelim sayfayı :) AMD hakkındaki gelişmeleri ve yeni haberleri birazda facebook üzerinden takip etmek isteriz tabi ama biraz geç kalmış AMD daha önce açması gerekirdi bu sayfayı, nede olsa facebookta bir reklam alanı fırmalar icin ve oradan yüzbinlerce insana ulaşabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

AMD Uluslararası şirket ve Uluslararası isimler gözönüne alınırsa AMD nin Türkiye sayfasının amdturkey.com olması gerekirdi.

Amdturkey.com 10 yıldır bende. AMD almak isterse uygun bir şekilde anlaşırız. AMD sever birisi olarak kesinlikle almaları gerektiğini düşünüyorum...

Eğer Türkiye sayfası açmak isterse amd.com.tr sizin elinizdeki alan adından daha kullanışlı olur. Türkiyede açacağı ofise ait alan adının uluslararası olması gerekmez kanaatindeyim, neticede hitap edilecek kesim Türk milleti.
  • Evet o da olabilir tabi. Farketmez canım. Ben zaten satmak için almamıştım. Zaten satmak amacıyla da yazmadım. Almak isterlerse uygun bir fiyata verebilirim demiştim. İstemezlerse de farketmez. Ne de olsa MSN olarak 10 yıldır kullanıyorum. Bu saatten sonra MSN imi de değiştirmeyeceğime göre...
  • AMD Türkiye +5000 iyiymiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungood20

radeon kız yerine zeybek kız koysalar ya

istersen kezbanı koysunlar bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

Orijinalden alıntı: ungood20

radeon kız yerine zeybek kız koysalar ya

istersen kezbanı koysunlar bro

Açılımda tam acilim yapsınlar.
    İstek yapabiliyo müyuz; )
  • Sayfaya girilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Sayfaya girilmiyor

+1905 sayfa bulunamıyor diyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.