Şimdi Ara

AMD Ryzen 7 1800X benchmark rekorları kırıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
4.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

3800+ venice

x2 6000+

b55 x2 (4 çekirdek açılanından bi ara modaydı bu çekirdek açılımı olayı)

i5 2300 (sırf 2500k yı denemek için değiştirmiştim. hata ettiğimi geç farkettim)

i5 2500k

hepsi de sahip olduğum dönemlerde sadece ekran kartı değişimine neden olmuş işlemcilerdi. 1024*768 veya 1280*1024 oynayabildim ancak istenileni hep verdiler. doğru işlemci doğru ekran kartı kombinasyonu insanı üzmez diye düşünüyorum. gforce2 mx64, nvidia 6600td hd4850 gt 9600 unutamadığım ekran kartlarıdır. 5600xt 7600gs 8600gt tam bir hayal kırıklığı idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HADO77 -- 26 Şubat 2017; 18:40:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Martta olması imkansız benim dediğim zaten Amd'nin kendi verdiği resmi tarih zaten Erdi'nin dediği gibi bu senenin son çeyreğinede kalabilir.

Daha bu soketle uyumlu a12 bristol ridge apuyu sürmediler piyasaya doğru düzgün,belki önce onu sunabilirler o zamana kaadar çünkü baktığımda anakartlarda athlon desteğide yazılmış,bristol ridge athlon bile çıkarabilirler apu-athlon olayı şu an karışık ama 2. yarıdan önce beklemesin kimse hbmli raven ridge apuları.

Hocam zaten Martta çıkar demedim ama son çeyreğe kalmaz demek istedim yanlış anlaşılmış galiba bende aynı düşüncedeyim 2. yarıdan önce satışa çıkmaz bakalım hayırlısı şimdi benchmarklar var ama hiçbir şey pratiktek gibi olmuyor.
  • stump-s41 kullanıcısına yanıt
    Zaten 3 serisi summit ridge de 2. yarıda çıkacak,heralde önce onlar çıkar,onlardan sonrada ravenler çıkar.

Valla bende rami aldım öyle birbirimize bakıyoruz diğerleri zaten yeni psum,kasam vs apu çıksın bide anakart tamam,yoksa bende istiyorum çıkarsınlar keşke martta çıksa,ama yazdan aşağı zor çıkar heralde.

Azar azar para atıyorum kenara anakart+apu için.
  • Bir an olsun kimin CPU su daha uzağa yarışını bırakalım da Türkiye fiyatlamasına odaklanalım. Laf geldiğinde satıcılar derki, vallahi 1 dolar karla satıyoruz. Bende diyorum ki, hadi ordan! Deklere edilen AMD Ryzen 7 1800X işlemci fiyatı 499 dolar, peki Türkiye fiyatı ne kadar 529 dolar !! Hiç bir şey yapmadan tanede sözüm ona 30 dolar mı kazanıyorlar, hayır!! Peki AMD firmasının satıcılara olan iskontosu ki en az % 20 olmalı. Kısaca 400 dolara alınan bir işlemci üzerinden 129 dolar para kazanmak kısaca dolandırıcılıktır. Bu bir vatandaşı tokatlama yöntemidir. Bu işlemciyi bu fiyatlara satın almayalım! En azından Türkiye satış rakamı 499 dolara çekilmek zorundadır.

• :(( Ben de 6000 e yakın sistem topladım dolar 3.7 idi şimdi hem dolar düşmüş hem yeni işlemciler çıkmış yanıyorum fuat abiii :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.